Tirreno Adriatico - 7. etapa | Víťaz: Rohan Dennis (BMC Racing Team) (kon.) |
Přehled událostí na Paralympiádě 2018 - 5. den | (kon.) |
Muži HS140, Lillehammer | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
Skoky HS140, Trondheim | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) | | | Běh 10 km klasicky, Trondheim | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) |
konec
Tirreno Adriatico - 7. etapa
Víťaz: Rohan Dennis (BMC Racing Team)
Štart
|
V čase, keď Gianni Moscon finišoval, sa na trať vydal aj jediný slovenský cyklista v štartovej listine Peter Sagan. Tentokrát ho samozrejme nevidíme v dúhovom drese, pretože majstrom sveta v časovke je Tom Dumoulin.
|
Konečné poradie Tirreno Adriatico 2018:
1. Michal Kwiatkowski (Team Sky) 25:32:56 hod.
2. Damiano Caruso (BMC Racing Team) +24 s.
3. Geraint Thomas (Team Sky) +32 s.
4. Tiesj Benoot (Lotto Soudal) +1:06 min.
5. Adam Yates (Mitchelton-Scott) +1:10 min.
6. Mikel Landa (Movistar) +1:13 min.
7. Davide Formolo (Bora-Hansgrohe) +1:15 min.
8. Jaime Roson (Movistar) +1:15 min.
9. George Bennett (LottoNL - Jumbo) +1:16 min.
10. Rigoberto Uran (Education First-Drapac) +1:22 min.
Konečné poradie dnešnej etapy:
1. Rohan Dennis (BMC Racing Team) 11:14 min.
2. Jos van Emden (LottoNL - Jumbo) +4 s.
3. Jonathan Castroviejo (Team Sky) +8 s.
4. Mads Pedersen (Trek-Segafredo) +8 s.
5. Gianni Moscon (Team Sky) +12 s.
6. Michael Hepburn (Mitchelton-Scott) +13 s.
7. Jack Bauer (Mitchelton-Scott) +13 s.
8. Luke Durbridge (Mitchelton-Scott) +17 s.
9. Primož Roglič (LottoNL-Jumbo) +18 s.
10. Vasil Kiryienka (Team Sky) +18 s.
1. Michal Kwiatkowski (Team Sky) 25:32:56 hod.
2. Damiano Caruso (BMC Racing Team) +24 s.
3. Geraint Thomas (Team Sky) +32 s.
4. Tiesj Benoot (Lotto Soudal) +1:06 min.
5. Adam Yates (Mitchelton-Scott) +1:10 min.
6. Mikel Landa (Movistar) +1:13 min.
7. Davide Formolo (Bora-Hansgrohe) +1:15 min.
8. Jaime Roson (Movistar) +1:15 min.
9. George Bennett (LottoNL - Jumbo) +1:16 min.
10. Rigoberto Uran (Education First-Drapac) +1:22 min.
Konečné poradie dnešnej etapy:
1. Rohan Dennis (BMC Racing Team) 11:14 min.
2. Jos van Emden (LottoNL - Jumbo) +4 s.
3. Jonathan Castroviejo (Team Sky) +8 s.
4. Mads Pedersen (Trek-Segafredo) +8 s.
5. Gianni Moscon (Team Sky) +12 s.
6. Michael Hepburn (Mitchelton-Scott) +13 s.
7. Jack Bauer (Mitchelton-Scott) +13 s.
8. Luke Durbridge (Mitchelton-Scott) +17 s.
9. Primož Roglič (LottoNL-Jumbo) +18 s.
10. Vasil Kiryienka (Team Sky) +18 s.
Miroslav Kováčik