NY Rangers – Carolina 6:3 (kon.) | Philadelphia – Vegas 2:3 (kon.) | Columbus – Montreal 5:2 (kon.)
Washington – Winnipeg 3:2 (po pr.) | Florida – Ottawa 3:5 (kon.) | Anaheim – St. Louis 2:4 (kon.)
Los Angeles – Vancouver 3:0 (kon.) | San Jose – Detroit 5:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:3 (2:0, 0:3, 1:0 - 1:0) Stav série: 1:0
HC Slavia Praha
Úterý 13.03.2018, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Play-off Chance ligy • Semifinále

52:35
    Ajaja, je tu další trest pro hosty! Za napadení je vyloučen Jiří Doležal (SLA), domácí si tak zahrají minut a půl proti třem!

51:59
    Gorčík byl znovu oběti nepovoleného zákroku, Jan Pohl (SLA) ho u mantinelu přidržel a odsedí si dvě minuty.

45:20
    David Šafránek (SLA) u mantinelu bojoval horlivě, vysokou holí ale trefil Gorčík a vyrazil mu pár zubů. Čtyřminutový trest je tak jasný.

43:52
    Slávisté mají možnost vzít si vedení zpět, Kohout (KVA) si totiž odsedí dvě minuty za podražení.

38:36
    Domácí ještě mají šanci, Lukáš Krejčík (SLA) je totiž vyloučen na dvě minuty za nedovolení bránění.

32:37
    Hlavní sudí podělili spravedlivě Šenkeříka (KVA) a Kubicu (SLA) po dvou minutách za hrubost.

26:42
    Přesilovku si zahrají i hosté, domácí totiž špatně střídali. Dvě minuty za celý svůj tým odsedí Dávid Gríger (KVA).

22:21
    První vyloučení dnešního zápasu, Jankovský (SLA) ze osekávání Kohout putuje na dvě minuty za trestnou lavici.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 1. Stloukal (Kohout, F. Novotný), 9. Vrdlovec (O. Beránek, Podlipnik), 44. Flek (T. Rachůnek), 61. Flek (T. Rachůnek) – 31. Šagát (Račuk, Pohl), 34. Račuk (J. Holý, Šagát), 34. Z. Doležal (TS)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Podlipnik, Šenkeřík, M. Rohan (A), Plutnar, J. Tomeček, Kovačevič, Bernáth – T. Rachůnek, Balán (A), Flek – Stloukal, Kverka, Kohout – O. Beránek, Skuhravý (C), Gorčík – Gríger, Tuominen, Vrdlovec.
    HC Slavia Praha: Frodl (Polívka) – J. Drtina (A), J. Novák (C), Barák, Pohl, Kasík, J. Holý, Ryzák – Račuk, Šagát, M. Kadlec – Jankovský, Šafránek, L. Krejčík – Šmerha, Nedvídek, Z. Doležal – J. Doležal, Kubica, M. Ondráček.

Rozhodčí: Veselý, Wagner – Lučan, Špringl