NY Rangers – Carolina 6:3 (kon.) | Philadelphia – Vegas 2:3 (kon.) | Columbus – Montreal 5:2 (kon.)
Washington – Winnipeg 3:2 (po pr.) | Florida – Ottawa 3:5 (kon.) | Anaheim – St. Louis 2:4 (kon.)
Los Angeles – Vancouver 3:0 (kon.) | San Jose – Detroit 5:3 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Oceláři Třinec
3:2 (0:0, 0:0, 2:2 - -:-) Stav série: 1:0
HC Dynamo Pardubice
Úterý 13.03.2018, 17:20 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 200 diváků) • Generali play off Tipsport extraligy • Čtvrtfinále

Z mé strany to je pro dnešek vše, děkuji za pozornost. Na shledanou! (20:55:55)

Úvodní duel čtvrtfinále je u konce, po nervy drásající bitvě se z prvního bodu radují domácí Oceláři. Zápas dospěl do nájezdů, ve kterých byli úspěšnější hráči s drakem na hrudi. Série pokračuje na stejném místě již zítra, kdy WERK ARENA uvidí druhý díl.

Martin RŮŽIČKA - 3:2
    Zdroj: Hokejka TV

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Oceláři Třinec.
    Oceláři mají první bod, vítězství v nájezdech domácím trefil MARTIN RŮŽIČKA!

5. série
    2:1
    David Tomášek byl v obtížné pozici, neboť musel dát. Tomášek zkusil bekhendový blafák, Hrubec ale nepřekonal!

5. série
    2:1
    David Cienciala chtěl zasunout kotouč mezi Kacetlovými betony, hostující brankář si ale toto místo pohlídal.

4. série
    2:1
    Petr Sýkora musel dát, střelou na lapačku nakonec napnul síť Hrubcovy branky!

4. série
    2:0
    Martin Růžička a jeho bekhendový blafák! Kacetl byl bezmocný!

3. série
    1:0
    Marek Trončinský zkusil střelu, hostující obránce však netrefil branku.

3. série
    1:0
    Jakub Petružálek nic nevymýšlel a s notnou dávkou štěstí procedil kotouč mezi Kacetlovými betony!

2. série
    0:0
    Rostislav Marosz chtěl překvapit Hrubce, nakonec mu po kličce ale utekl puk a Marosz vůbec nezakončil.

2. série
    0:0
    Ondřej Kovařčík jel hodně rychle, bekhendovou kličkou ale neuspěl.

1. série
    0:0
    Za hosty odpovídal Martin Kaut, který sice Hrubce dokázal rozpohybovat, střelou mezi betony pak ale netrefil branku.

1. série
    0:0
    Nájezdy začaly, jako první jel třinecký Jiří Polanský. Útočník Ocelářů zkusil kličku do bekhendu, Kacetl však byl připraven.

Samostatné nájezdy začínají.

Osmdesát minut hry o vítězi nerozhodlo, ke slovu tak po krátké úpravě ledu dostanou samostatné nájezdy.

Oceláři v prodloužení hráli několik početních výhod a měli několik velmi dobrých příležitostí, rozhodnout o svém prvním bodu však nedokázali. Ani Hrubec ale v prodloužení neodpočíval, také on musel likvidovat několik nepříjemných střel soupeřů.

80:00
    Prodloužení skončilo.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 42. Polanský (Svačina, Martin Růžička), 56. Cienciala (R. Vlach, Krajíček), rozh. náj. Martin Růžička – 43. Beran (Trončinský, Čáslava), 54. Beran (Cardwell)