Nominační tisková konference reprezentace U21 | (kon.) | | | Nominační tisková konference reprezentace | (kon.) |
Sjezd žen, Åre | Vítěz: L. Vonnová (USA) (kon.) | | | Sjezd mužů, Åre | Vítěz: M. Mayer a V. Kriechmayr (oba AUT) (kon.) |
Přehled událostí na Paralympiádě 2018 - 6. den | (kon.) |
Kvalifikace HS140, Trondheim | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
Skoky HS140, Trondheim | Vítěz: G. Jamamoto (JPN) (kon.) | | | Běh 10 km klasicky, Trondheim | Vítěz: F. Riessle (GER) (kon.) |
konec
Finále SP - sjezd mužů, Åre
Vítěz: M. Mayer a V. Kriechmayr (oba AUT)
Tomáš Kohlmann
Konečné pořadí:
1. Matthias Mayer (AUT) 1:20,21
1. Vincent Kriechmayr (AUT) +0,00
3. Beat Feuz (SUI) +0,04
4. Aksel Lund Svindal (NOR) +0,12
5. Thomas Dressen (GER) +0,24
6. Maxence Muzaton (FRA) +0,30
7. Max Franz (AUT) +0,32
8. Johan Clarey (FRA) +0,42
9. Kjetil Jansrud (NOR) +0,43
10. Brice Roger (FRA) +0,44
11. Adrien Théaux (FRA) +0,50
12. Marco Odermatt (SUI) +0,64
13. Dominik Paris (ITA) +0,70
14. Hannes Reichelt (AUT) +0,71
15. Manuel Osborne-Paradis (CAN) +0,72
16. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,81
17. Marc Gisin (SUI) +0,84
18. Christof Innerhofer (ITA) +0,87
19. Mauro Caviezel (SUI) +1,14
20. Martin Čater (SLO) +1,19
21. Gilles Roulin (SUI) +1,20
22. Romed Baumann (AUT) +1,28
23. Andreas Sander (GER) +1,39
24. Bryce Bennett (USA) +1,77
Emanuele Buzzi (ITA) nedokončil
Startovní listina
1. Adrien Théaux (FRA)
2. Christof Innerhofer (ITA)
3. Hannes Reichelt (AUT)
4. Andreas Sander (GER)
5. Thomas Dressen (GER)
6. Bryce Bennett (USA)
7. Beat Feuz (SUI)
8. Johan Clarey (FRA)
9. Aksel Lund Svindal (NOR)
10. Max Franz (AUT)
11. Vincent Kriechmayr (AUT)
12. Gilles Roulin (SUI)
13. Dominik Paris (ITA)
14. Brice Roger (FRA)
15. Kjetil Jansrud (NOR)
16. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
17. Adam Chrapek (POL)
18. Manuel Osborne-Paradis (CAN)
19. Mauro Caviezel (SUI)
20. Romed Baumann (AUT)
21. Emanuele Buzzi (ITA)
22. Martin Čater (SLO)
23. Maxence Muzaton (FRA)
24. Marc Gisin (SUI)
25. Marco Odermatt (SUI)
1. Matthias Mayer (AUT) 1:20,21
1. Vincent Kriechmayr (AUT) +0,00
3. Beat Feuz (SUI) +0,04
4. Aksel Lund Svindal (NOR) +0,12
5. Thomas Dressen (GER) +0,24
6. Maxence Muzaton (FRA) +0,30
7. Max Franz (AUT) +0,32
8. Johan Clarey (FRA) +0,42
9. Kjetil Jansrud (NOR) +0,43
10. Brice Roger (FRA) +0,44
11. Adrien Théaux (FRA) +0,50
12. Marco Odermatt (SUI) +0,64
13. Dominik Paris (ITA) +0,70
14. Hannes Reichelt (AUT) +0,71
15. Manuel Osborne-Paradis (CAN) +0,72
16. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,81
17. Marc Gisin (SUI) +0,84
18. Christof Innerhofer (ITA) +0,87
19. Mauro Caviezel (SUI) +1,14
20. Martin Čater (SLO) +1,19
21. Gilles Roulin (SUI) +1,20
22. Romed Baumann (AUT) +1,28
23. Andreas Sander (GER) +1,39
24. Bryce Bennett (USA) +1,77
Emanuele Buzzi (ITA) nedokončil
Startovní listina
1. Adrien Théaux (FRA)
2. Christof Innerhofer (ITA)
3. Hannes Reichelt (AUT)
4. Andreas Sander (GER)
5. Thomas Dressen (GER)
6. Bryce Bennett (USA)
7. Beat Feuz (SUI)
8. Johan Clarey (FRA)
9. Aksel Lund Svindal (NOR)
10. Max Franz (AUT)
11. Vincent Kriechmayr (AUT)
12. Gilles Roulin (SUI)
13. Dominik Paris (ITA)
14. Brice Roger (FRA)
15. Kjetil Jansrud (NOR)
16. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
17. Adam Chrapek (POL)
18. Manuel Osborne-Paradis (CAN)
19. Mauro Caviezel (SUI)
20. Romed Baumann (AUT)
21. Emanuele Buzzi (ITA)
22. Martin Čater (SLO)
23. Maxence Muzaton (FRA)
24. Marc Gisin (SUI)
25. Marco Odermatt (SUI)
1. Marcel Hirscher (AUT) 1494
2. Henrik Kristoffersen (NOR) 1205
3. Kjetil Jansrud (NOR) 815
4. Beat Feuz (SUI) 796
5. Aksel Lund Svindal (NOR) 776 (14:11:32)
1. Matthias Mayer (AUT) 1:20,21
1. Vincent Kriechmayr (AUT) +0,00
3. Beat Feuz (SUI) +0,04
4. Aksel Lund Svindal (NOR) +0,12
5. Thomas Dressen (GER) +0,24
6. Maxence Muzaton (FRA) +0,30
7. Max Franz (AUT) +0,32
8. Johan Clarey (FRA) +0,42
9. Kjetil Jansrud (NOR) +0,43
10. Brice Roger (FRA) +0,44
11. Adrien Théaux (FRA) +0,50
12. Marco Odermatt (SUI) +0,64
13. Dominik Paris (ITA) +0,70
14. Hannes Reichelt (AUT) +0,71
15. Manuel Osborne-Paradis (CAN) +0,72
16. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,81
17. Marc Gisin (SUI) +0,84
18. Christof Innerhofer (ITA) +0,87
19. Mauro Caviezel (SUI) +1,14
20. Martin Čater (SLO) +1,19
21. Gilles Roulin (SUI) +1,20
22. Romed Baumann (AUT) +1,28
23. Andreas Sander (GER) +1,39
24. Bryce Bennett (USA) +1,77
Emanuele Buzzi (ITA) nedokončil