Carolina – Boston 4:6 (kon.) | Montreal – Dallas 4:2 (kon.) | Tampa – Ottawa 4:7 (kon.)
Nashville – Winnipeg 3:1 (kon.) | Minnesota – Colorado 1:5 (kon.) | Calgary – Edmonton 1:0 (kon.)
Arizona – Los Angeles 4:3 (2:1 po s.n.)
HC Vítkovice Ridera
2:3 (1:0, 0:2, 1:1) Stav série: 0:2
HC Kometa Brno
Středa 14.03.2018, 18:20 • Ostravar aréna • Generali play off Tipsport extraligy • Čtvrtfinále

Na 2+2 minuty byl vyloučen domácí Mahbod, dvě minuty vyfasovali domácí Bartošák a Klok, za hosty pak Malec, Gulaši a Erat. Všichni za hrubost.

59:28
    Domácí mají puk pod kontrolou, Bartošák sprintuje na střídačku.

57:38
    Vhazuje se u branky Brna, Bartošák je na střídačce.
    55:35 Ondřej ROMAN - 2:3
    Zdroj: Hokejka TV

55:35
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Tak to je neuvěřitelné!! Ještě před červenou půlící čárou nahazoval ONDŘEJ ROMAN puk na branku a nachytal Čiliaka v nedbalkách – 2:3. Asistence: Karol Sloboda.

52:27
    Po komerční přestávce si domácí zahrají přesilovku, za držení je vyloučen Vincour.

47:10
    Za podražení bude pykat hostující Zaťovič.
    43:29 Martin NEČAS - 1:3

43:29
    Kometa právě vstřelila branku!
    Další využitá přesilovka pro Kometu – po nahrávce Zaťoviče se přesně pod víko trefuje MARTIN NEČAS – 1:3. Asistence: Martin Zaťovič, Hynek Zohorna.

42:33
    Za sekání je na trestnou lavici odvelen domácí Bartovič.

39:31
    Domácí Zdráhal se rozjel na branku, v rychlosti vypálil z levého kruhu, Čiliak se přikrčil, aby ho puk mířený těsně nad branku netrefil.

37:02
    Od modré pálil Gulaši, puk se odrazil od Bartošákových betonů, ale ten kotouč neviděl, jako první se k němu ale dostali domácí.

35:25
    Domácí trenéři si vybírají oddechový čas.
    35:25 Radim ZOHORNA - 1:2

35:25
    Od mantinelu zpoza vítkovické braky nahrál RADIMOVI ZOHORNOVI, který tváří v tvář Bartošákovi nemohl neuspět – 1:2. Asistence: Martin Erat, Tomáš Bartejs.
    34:37 Marcel HAŠČÁK - 1:1

34:37
    Je vyrovnáno! Hosté přece jen využívají přesilovku, střelec posledního včerejšího gólu Brna je také prvním střelcem svého týmu v dnešním utkání, MARCEL HAŠČÁK vystihl místo mezi Bartošákovými betony – 1:1. Asistence: Petr Holík.

33:00
    Vítkovice odehrály své oslabení dobře, budou ho muset ale zopakovat, za hru vysokou holí bude pykat Kolouch.

30:28
    Hosté mohou srovnat, za krosček bude potrestán Sloboda.

25:50
    Mahbod se evidentně prát ani hádat nechtěl, ale o hlavu vyšší Malec jej zasypal snůškou nadávek, až musel zakročit sudí. Vítkovický Mahbod dostává dvě minuty za hrubost, hostující Malec si odpyká za hrubost 2+2 minuty.

24:27
    Domácí Dej se mohl dostat za bránící hráče, ale ztratil kotouč, Květoň mířící za ním už tak dobrou pozici neměl.

19:33
    Bartošák byl u tyče, puk proskočil k opačné tyči, ale Čermák na této straně branky se nestačil zorientovat dost rychle..

15:23
    Krejčík odjíždí za katr za hákování.
    13:13 Jakub LEV - 1:0

13:13
    JAKUB LEV si vybruslil zpoza branky a přesnou ranou poslal láhev Čiliaka do vzduchu – 1:0. Asistence: Rastislav Dej, Marek Hrbas.

09:43
    Bude se vylučovat, na domácí trestnou lavici usedá Olesz, na straně Brna bude odpočívat Krejčík, oba budou pykat za hrubost. Přes rozhodčí na sebe ještě pokřikují Malec se Lvem. A ani další dvojice není příliš v klidu.

09:13
    Od modré pálil Výtisk, vyražený puk mohl umístit Kolouch, ale nepodařilo se.

07:16
    Za napadení bude pykat domácí Zdráhal, za hrubost pak hostující Gulaši. Hraje se ve čtyřech.

02:47
    Téměř půl minuty hráli hosté v šesti, ale na Bartošáka nevyzráli. Teď sehrají klasickou přesilovku, za hákování je vyloučen Trška.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 14. Lev (Dej, Hrbas), 56. O. Roman (Sloboda) – 35. Haščák (P. Holík), 36. R. Zohorna (M. Erat, Bartejs), 44. Nečas (Zaťovič, H. Zohorna)

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Klok, Sloboda (A), Hrbas, Baranka, Výtisk (A), Trška – Olesz (C), Lev, Dej – D. Květoň, O. Roman, Tybor – Bartovič, Mahbod, Szturc – Kucsera, Kolouch, P. Zdráhal – Kurovský.
    HC Kometa Brno: Čiliak (Langhamer) – Štencel, O. Němec (A), Gulaši, J. Krejčík, Malec, Bartejs, Barinka – R. Zohorna, Hruška, M. Erat (A) – Zaťovič, P. Holík, Vincour – Mallet, Nečas, H. Zohorna – Dočekal, L. Čermák (C), Haščák.

Rozhodčí: Hradil, Pražák – Tošenovjan, Zíka

Diváci: 8 571