Sparta – Pardubice 6:4 (kon.) | Liberec – HC Plzeň 4:3 (po pr.) | Olomouc – Jihlava 4:3 (po pr.)
Slavia – Kometa Brno 4:2 (kon.) | K. Vary – HC Litvínov 4:6 (kon.) | Třinec – Zlín 4:6 (kon.)
Č. Budějovice – Vítkovice 10:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:6 (0:2, 1:3, 3:1)
HC Litvínov
Čtvrtek 15.03.2018, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • O umístění

59:40
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Pár sekund před koncem dávají karlovarští junioři Litvínovu najevo, že to vítězství nebylo zadarmo. JAN KARBULKA zavěsil pod horní tyč po přihrávce a stáhl litvínovské vedení znovu na dvě branky. Asistence: Michal Fečo.

57:56
    Po minutě Hoťka se prosazuje i JAN BEČKA, ten dostal přihrávku od modré a sám pak přesně trefil Kožnarovu vzdálenější tyč. Asistence: Jan Karbulka.

56:09
    Čtyři minuty před koncem utkání se domácím ještě daří vstřelit branku. Po povedené přihrávce do brankářova protipohybu se dostal MICHAL HOTĚK k otevřenému prostoru za Kožnarem a krásně ho prohodil. Asistence: Tomáš Brabec.

50:17
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Hotěk – 2 min., krosček).

42:36
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Znovu pár sekund do začátku přesilovky vstřelil svou druhou branku JAN BÁRDOŠ . Ten se trefil zboku přesně do volného prostoru za Bednáře. Asistence: Dominik Havlík, Jan Bečvář.

42:28
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Kala – 2 min., vysoká hůl).

38:18
    V oslabení probruslil skoro přes celou ledovou plochu a pak mezi betony propálil Bednáře, jeho jméno je JAN BÁRDOŠ. Asistence: David Drašar.

35:41
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Bartoš – 2 min., sekání).

35:15
    Po krátkém čase přesilovky 5 na 3 se daří Litvínovu vstřelit další branku, pro domácí je to však osvobození jen jednoho hráče. ŠTĚPÁN URBÁNEK se zblízka trefil za Bednáře. Asistence: Dominik Pecka, Jan Dufek.

34:56
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Bečka – 2 min., hákování).

34:24
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Pajk – 2 min., sekání).

Po Pajkově držení bylo nařízeno trestné střílení pro Vopata, ten však svůj nájezd neproměnil.

30:43
    A Litvínov vede znovu o dvě branky. Zásluhou FILIP KRSEK a jeho přesnou střelou pod Bednářovu ruku se v půlce druhé třetiny dostávají hosté znovu do vedení o dva góly. Asistence: Dan Bartoš.

22:07
    Tak přeci jen se domácím podařilo vstřelit branku. Pár vteřin po začátku přesilovky po přihrávce od modré napřáhl PETR VODIČKA a puk přeskočil Kožnarův Beton. Asistence: Tomáš Brabec, Jan Bečka.

21:54
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Havlík D. – 2 min., podražení).

19:14
    Po přihrávce a samostatném úniku přidává už druhou branku JAN DUFEK. Přesným zakončením se odsouvá Litvínov Karlovým Varům už o dva góly. Asistence: Dominik Havlík, Martin Franc.

07:29
    Měl před sebou volno a tak vypálil z mezikruží, JAN DUFEK se jako první v tomto utkání trefuje a otevírá tak dnešní gólové konto svého týmu. Asistence: Štěpán Urbánek.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 23. Vodička (Brabec, Bečka), 57. Hotěk (Brabec), 58. Bečka (Karbulka), 60. Karbulka (Fečo) – 8. Dufek (Urbánek), 20. Dufek (Havlík, Franc), 31. Krsek (Bartoš), 36. Urbánek (Pecka, Dufek), 39. Bárdoš (Drašar), 43. Bárdoš (Havlík, Bečvář)

HC Energie Karlovy Vary: Bednář (Grančarov) – Přibyl, Pajk, Brabec, Stejskal, Kala, Vodička – Salnikov, Bečka, Karbulka, Halberštát, Janata, Hotěk, Habr, Procházka, Fečo
    HC Litvínov: Kožnar (Orct) – Urbánek, Franc, Havlík D., Havlík M., Starý – Drašar, Bečvář, Vopat, Bárdoš, Pecka, Helt, Bartoš, Krsek, Dufek

Rozhodčí: Sýkora – Šimán, Malý