Prešov – Senica 1:1 (kon.)
konec
1. FC Tatran Prešov
1:1 (0:0)
FK Senica
sk Pátek 16.03.2018, 17:00 • NTC Poprad • Slovenská Fortuna liga • O udržení
Předzápasové kurzy: 2.66 3.3 2.45
   
  V druhom polčase sme už videli aj nejaké góly. Prešov šiel do vedenia v 52. minúte po góle Gatarića. Dlho sa darilo "koňarom" držať jednogólový rozdiel, no v 80. minúte vyrovnanie priniesol Kitambala, a tak sa delia body. V tabuľke sa teda nič nemení.

  Ďakujeme za pozornosť. (18:50:01)
   
  90+3
  Koniec zápasu.
   
  90+3
  Zezinho vybehol späť na trávnik a zapojil sa ešte do hry. Momentálne sú pri lopte hostia.
   
  90+2
  Druhá nadstavená minúta v podstate už ubehla a dostávame sa už cez nadstavený čas.
   
  90+1
  Senica teraz mierne naťahuje čas alebo možno je to naozaj vážne. Na trávniku leží Zezinho a pravdepodobne pôjde z trávnika na nosidlách.
   
  90
  Gatarić si na pravej strane pýtal faul od hlavného rozhodcu, no v súboji s Rankom naozaj nebol atakovaný. Následne rozhodcovia nadstavujú ešte dve minúty.
   
  89
  Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Jozef Špyrka, prichádza Kristijan Trapanovski.
   
  88
  Šefčík si spracoval loptu na pravej strane, ale jeho center odvrátil za postrannú čiaru Micherda. Následne vhadzovanie taktiež zastavili Prešovčania.
   
  87
  Lopta z kopačky strelca gólu Prešova letela priamo na bránku. Holeca to možno mierne zaskočilo, lopta mu z rúk vypadla, no napokon ju skrotil a zachytil.
   
  86
  Petko to teraz pri bránkovej čiare zahral naozaj umne, jednoducho nakopol do Krča a Tatran získal ďalší rohový kop, ktorý odohrá Gatarić.
   
  85
  Ďalší pokus hráčov Senice nebol úspešný. Lopta sa po nepresnom centri od Kováča dostala mimo ihriska a odkopávať bude Lukáč.
   
  Dnešné stretnutie sleduje 160 divákov.
   
  83
  Prvý rohový kop úspech nepriniesol. Následne centroval Šefčík po druhýkrát, ale brankár Lukáč si dokázal svoju bránku aj s pomocou spoluhráčov znovu postrážiť.
   
  82
  Tak Senici sa naozaj teraz vynikajúco podarilo vyrovnať a hostia pokračujú v ofenzívnej snahe aj ďalej. Teraz však Práznovského prihrávka z ľavej strany šla mimo bránky, ale Senica získava roh.
   
  80
  Senica dala gól!
  Senica vyrovnáva stav stretnutia a momentálne má nárok aspoň na jeden bod! Center z pravej strany našiel v šestnástke šikovného LYNELA KITAMBALU, ktorý hlavičkou perfektne skóroval!
   
  79
  Blažej Vaščak poslal šikovnú obaľovačku tesne nad zemou. Strela letela k ľavej žrdi, kde však brankár Lukáč prišiel včas.
   
  78
  Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Frank Castaňeda, prichádza Samuel Šefčík.
   
  77
  Pred šestnástkou Prešova sa to poriadne zomlelo, Senica získava štandardku z naozaj výhodnej pozície, ešte predtým je tu však striedanie na strane hostí.

  Lukáš Rastislav Ovšonka

  Branky: 52. Gatarić – 80. Kitambala

  Karty:   77. Kováč (SEN)


  1. FC Tatran Prešov: Lukáč – Dzurík, Udeh, Luberda (C) (63. Prikryl), Micherda – Keresteš, Gatarić, Špyrka (89. Trapanovski), Petko, Katona (69. Streňo) – Hošek.
  Náhradníci: Slančík – Dupkala, Leško, Kraľovič, Prikryl, Streňo, Trapanovski.

  FK Senica: Holec – Práznovský, Podhorin, Ranko – Herrera (67. Kitambala), Krč, Cuadros (61. Kováč), Zezinho, Brašeň – Vaščák (C), Castaňeda (78. Šefčík).
  Náhradníci: Milošovič – Kováč, Lupták, Chacón, Richtárech, Šefčík, Kitambala.

  Rozhodčí: Smolák – Tomčík, Vorel

  Diváci: 160