Mor. Budějovice – Sokolov 1:0 (kon.) | Děčín – Havlíčkův Brod 3:5 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 4:1 (kon.)
Val. Meziříčí – Poruba 2011 3:6 (kon.) | Šumperk – SHK Hodonín 6:2 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 1:2 (1:2 po s.n.)
DRACI PARS ŠUMPERK
6:2 (1:0, 4:0, 1:2) Stav série: 1:1
SHK Drtiči Hodonín
Pátek 16.03.2018, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Semifinále

55:23
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Schejbal – 2 min., nedovolené bránění).

51:57
    Jan Matějka je dnes na trestné lavici jako doma. Dnes si jede odpykat již svůj třetí trest, tentokrát za podražení.

49:32
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Matějka – 2 min., držení hole).

40:26
    Hodonín si hned z úvodu třetí třetiny zahraje přesilovou hru. Daniel Vachutka (SUM) si jede odpykat dvě minuty za sekání.

39:41
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Matějka – 2 min., sekání).

38:22
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Černohous – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Haloda M. – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Kovařík – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Sedlák T. – 2 min., hrubost).

36:09
    Hodonín dostává šanci snížit stav utkání. Jakub Schejbal (SUM) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

30:03
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Sajdl – 2 min., podražení).
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Gewiese – 2 min., nedovolené bránění).

22:34
    Petr Peš (HOD) dostává dvě minuty za krosček. Ve stejném čase však rozhodčí vylučuje i na domácí straně a to za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Ondřej Šťáva.
    Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

15:45
    Jakub Kužílek (HOD) si jede odpykat dvě minuty za podražení. Šumperk tak dostává možnost svůj náskok navýšit.

06:50
    Poměr sil na ledě se na malou chvíli vyrovná, poté si Šumperk zahraje zkrácenou přesilovou hru. Hráčská lavice Hodonína je potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě.

05:07
    Hodonín si zahraje první přesilovou hru. Šumperk hrál v šesti, čehož si všimli rozhodčí, ti tak posílají Draky do čtyř, za příliš mnoho hráčů na ledě.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 15. Králík (Vachutka), 21. Vachutka (Řezáč), 24. Půhoný (Vymazal), 31. Ostřanský (Ďurkáč, Bažant), 40. Schejbal (Vymazal, Šťáva), 53. Kovařík (Půhoný, Schejbal) – 45. Jurča (Charvát, Haloda M.), 57. Sajdl (Peš)

DRACI PARS ŠUMPERK: Lakosil (Svoboda) – Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Bažant, Gewiese, Řezáč, Sedlák T. – Kovařík, Hroch, Lehečka, Vachutka, Muller, Králík, Skopal, Půhoný, Fisher, Vymazal, Cink, Ostřanský
    SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (31. Haloda) – Sedlák J., Kužílek, Mojžíš, Haloda, Kobylík, Žabčík Hladiš, Miklík – Charvát, Hložánek, Romančík, Hajný, Matějka, Peš, Sajdl, Jurča, Peška, Černohous, Kadlec, Vaněk

Rozhodčí: Cabák, Šutara – Barteček, Mikler