Mladá Boleslav – Slovácko | 1:1 (kon.) | | | Ostrava – Dukla Praha | 1:2 (kon.) | | | Jihlava – Jablonec | 0:4 (kon.) |
Sparta – Slavia | 3:3 (kon.) | | | Olomouc – Karviná | 1:1 (kon.) |
Třinec – Sokolov | 1:1 (kon.) | | | Táborsko – Opava | 0:3 (kon.) |
Bournemouth – West Brom | 2:1 (kon.) | | | Huddersfield Town – Crystal Palace | 0:2 (kon.) | | | Stoke – Everton | 1:2 (kon.) |
Liverpool – Watford | 5:0 (kon.) |
Swansea – Tottenham | 0:3 (kon.) | | | Manchester Utd. – Brighton | 2:0 (kon.) |
La Coruňa – Las Palmas | 1:1 (kon.) | | | Valencia – Alavés | 3:1 (kon.) | | | Real Sociedad – Getafe | 1:2 (kon.) |
Real Betis – Espanyol | 3:0 (kon.) |
Mönchengladbach – Hoffenheim | 3:3 (kon.) | | | Frankfurt – Mohuč | 3:0 (kon.) | | | Augsburg – W. Brémy | 1:3 (kon.) |
Hamburg – Hertha | 1:2 (kon.) | | | Wolfsburg – Schalke | 0:1 (kon.) |
Udinese – Sassuolo | 1:2 (kon.) | | | Spal – Juventus | 0:0 (kon.) |
Bordeaux – Rennes | 0:2 (kon.) | | | Amiens – Troyes | 1:1 (kon.) | | | Angers – Caen | 3:0 (kon.) |
Montpellier – Dijon | 2:2 (kon.) | | | Toulouse – Štrasburk | 2:2 (kon.) |
Trnava – Žilina | 0:0 (kon.) | | | Ružomberok – Trenčín | 2:1 (kon.) | | | Nitra – Zlaté Moravce | 1:0 (kon.) |
Podbrezová – Michalovce | 2:1 (kon.) |
Vyšehrad – Čížová | 3:1 (kon.) |
Nové Mesto n/V – Sereď | 0:3 (kon.) | | | KFC Komárno – Lok. Košice | 4:0 (kon.) | | | Inter Bratislava – L. Mikuláš | 2:1 (kon.) |
Spiš. N. Ves – MFK Zvolen | 0:1 (kon.) | | | Poprad – Pohronie | 1:1 (kon.) |
Twente – Willem II | 2:2 (kon.) | | | Eindhoven – Venlo | 3:0 (kon.) | | | Arnhem – Heracles | 0:0 (kon.) |
Heerenveen – Utrecht | 2:2 (kon.) |
Genk – Standard | 0:1 (po pr.) |
Tondela – Marítimo | 1:2 (kon.) | | | Estoril – FC Ferreira | 1:1 (kon.) | | | Feirense – Benfica | 0:2 (kon.) |
Porto – Boavista | 2:0 (kon.) |
Rapid – Wolfsberger | 5:1 (kon.) | | | Sturm Graz – Rheindorf Altach | 1:0 (kon.) | | | St. Pölten – Admira | 1:2 (kon.) |
Linz – Mattersburg | 3:1 (kon.) |
Philadelphia – Columbus | 0:0 (kon.) |
Chabarovsk – Ural | 0:3 (kon.) | | | Arsenal Tula – Rostov | 2:2 (kon.) | | | FK Krasnodar – Ufa | 0:1 (kon.) |
Machačkala – Tosno | 2:0 (kon.) | | | Kazaň – Spartak | 1:2 (kon.) |
Nieciecza – Pogoň | 2:4 (kon.) | | | Jagiellonia – Arka | 3:2 (kon.) | | | Korona – Zabrze | 2:2 (kon.) |
Fenerbahce – Galatasaray | 0:0 (kon.) |
konec
SK Sigma Olomouc
1:1
(0:0)
MFK Karviná
Johan Čáp
Branky:
66. Plšek (Sladký) – 68. Budínský (Šisler)
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 11:2. Rohy: 12:5. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 18:12.
Rozhodčí: Julínek – Kotík, Podaný
Diváci: 2456
Karty: 37. Hála (OLO), 50. Polom (OLO), 58. Řezníček (OLO), 79. Zahradníček (OLO)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 11:2. Rohy: 12:5. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 18:12.
SK Sigma Olomouc:
Reichl – Sladký, Radaković, Polom, Falta – Zahradníček, Houska (C) (86. Kotouč), Kalvach, Hála (75. Manzia) – Texl (58. Plšek) – Řezníček.
Náhradníci: M. Buchta – Surzyn, Kotouč, Plšek, Manzia, Zlatohlávek.
Trenér:
MFK Karviná: P. Le Giang – Čolić, Dreksa, Hošek, Eismann (C) – Janečka, Panák (58. Šisler) – Štepanovský, Budínský, Voltr (58. Kalabiška) – Wágner.
Náhradníci: Krnáč – Šisler, Kalabiška, Lingr, Weber, Ramírez, Letić.
Trenér:
Náhradníci: M. Buchta – Surzyn, Kotouč, Plšek, Manzia, Zlatohlávek.
Trenér:
MFK Karviná: P. Le Giang – Čolić, Dreksa, Hošek, Eismann (C) – Janečka, Panák (58. Šisler) – Štepanovský, Budínský, Voltr (58. Kalabiška) – Wágner.
Náhradníci: Krnáč – Šisler, Kalabiška, Lingr, Weber, Ramírez, Letić.
Trenér:
Rozhodčí: Julínek – Kotík, Podaný
Diváci: 2456
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 11:2. Rohy: 12:5. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 18:12. (22:05:30)