Rapid – Wolfsberger 5:1 (kon.) | Sturm Graz – Rheindorf Altach 1:0 (kon.) | St. Pölten – Admira 1:2 (kon.)
Linz – Mattersburg 3:1 (kon.)
SK Sturm Graz
1:0 (1:0)
SC Rheindorf Altach
Sobota 17.03.2018, 18:30 • UPC-Arena, Graz • Rakouská Bundesliga • 27. kolo

90+2
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Deni Alar, přichází Jakob Jantscher.

88
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Patrick Salomon, přichází Valentino Müller.

82
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Peter Zulj, přichází Sandi Lovric.

78
    Žlutou kartu dostává Philipp Netzer (SC Rheindorf Altach).

72
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Bright Osagie Edomwonyi, přichází Emeka Eze.
    69. Fanoušci vyloučenému Louisovi Ngwatovi-Mahopovi zpívali na cestu do kabin "auf Wiedersehen, auf Wiedersehen"!

69
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Louis Ngwat-Mahop (SC Rheindorf Altach).

68
    Žlutou kartu dostává Louis Ngwat-Mahop (SC Rheindorf Altach).

64
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Stefan Nutz, přichází Hannes Aigner.

46
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Yusuf Otubanjo, přichází Adrian Grbic.
    40. Sturm měl pět minut před přestávkou obrovskou šanci!

40
    Posledních pět minut prvního poločasu a Sturm stále vede 1:0 nad Altachem zásluhou Alara, neboť Potzmann nedokázal překonat hostujícího brankáře Kobrase.

34
    Velká šance domácích! K zakončení se dostal Stefan Hierländer, jenže jeho pokus efektivně zblokoval Netzer.
    16. Deni ALAR - 1:0

16
    Sturm Graz právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DENI ALAR, který dokázal dobře zpracovat míč a poté ho zkušeně posunout za KObrase, který neměl nárok.