Rapid – Wolfsberger 5:1 (kon.) | Sturm Graz – Rheindorf Altach 1:0 (kon.) | St. Pölten – Admira 1:2 (kon.)
Linz – Mattersburg 3:1 (kon.)
LASK Linz
3:1 (0:1)
SV BauWelt Koch Mattersburg
Sobota 17.03.2018, 18:30 • TGW Arena, Linz • Rakouská Bundesliga • 27. kolo

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 2:1. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 6:11. (20:28:34)

Zápas končí za stavu 3-1.

Viděli jsme krásný fotbal ve vysokém tempu, ve kterém se radují domácí hráči Linzu. Ti dokázali ve druhé půli třemi zásahy otočit dění a ukázali že jejich fyzický fond je velice dobrý. Osobně by mě zajímalo co trenér hráčům Linzu o poločase v kabině řekl, jelikož druhá půle byla jednoznačně záležitost právě domácích, kteří hostující Mattersburg k ničemu nepustili.

Bylo mi ctí pro Vás komentovat toto zajímavé klání a jak se ve fotbale říká – Sláva vítězům, čest poraženým. S tímto heslem se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera třeba u nějakého dalšího fotbalového utkání.

90+4

90+3
    Linz v ofsajdu. Hosté mohou založit ještě jednu protiakci.

90+2
    Linz čeká další přímý kop, tentokrát z 30 metrů.

90+1
    Linz si zahraje další roh.

90
    Nastavovat se budou 4 minuty.

90
    A je tu vynucené střídání, po ostrém střetu kopačkami je nucen střídat Goiginger a nahradí jej Reiter.

88
    Přece jen se zase přihlásil Mattersburg, který nacentroval míč do šestnáctky, kde je po ostrém střetu pískán faul v prospěch domácích.

86
    Vypadá to že hosté už mají běhání plné zuby, to však neplatí pro Linz který i přes vedení aktivně běhá a útočí.

83
    Domácí mohli přidat další gól, ale Repovi který se zjevil sám před golmanem trvalo zakončení dlouho a obrana stihla srazit střelu do autu.

82
    Odchází za mohutného potlesku střelec 2 branek João Victor SANTOS SA a přichází Rep.

81
    Další roh pro domácí, kteří jsou aktivnější. Volný Raguz pálil nikým nehlídaný a brankář vyráží.

80
    Linz čeká další roh.

79
    Přímý kop nebyl zahrán vůbec špatně, centr letěl nízko a vypadal velmi nebezpečně, nikdo však do střely nepoložil nohu a tak se bude odkopávat.

78
    Linz čeká další standartní situace z rohu šestnáctky.

76
    Přímý kop Mattersburgu končí jen ve zdi. To muselo bolet!

76
    Hosté se snaží rozehrát, ale domácí výborně dostupují hráče. Hosté však vybojovali i přes to přímý kop z 22 metrů.