La Coruňa – Las Palmas 1:1 (kon.) | Valencia – Alavés 3:1 (kon.) | Real Sociedad – Getafe 1:2 (kon.)
Real Betis – Espanyol 3:0 (kon.)
Valencia CF
3:1 (2:0)
Deportivo Alavés
Sobota 17.03.2018, 16:15 • Mestalla, Valencie • Španělská LaLiga • 29. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:09:04)

Dnešní utkání sledovalo 35 264 diváků.

Je za námi duel, který musel diváky bavit. Oba týmy dávaly maximum do útočení, hlavně domácí si vytvořili velké množství šancí, z nichž tři skončily gólem. Alavés podal ale také sympatický výkon a také hosté nějaké šance měli, převaha soupeře ale byla značná a konečný výsledek je spravedlivým odrazem toho, co se dělo na hřišti.

90+2

90+1
    Valencia drží míč na své polovině, domácí již nikam nespěchají.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, utkání je již rozhodnuté, nicméně ještě se budou nastavovat dvě minuty.

88
    Domácí vybojovali míč ve středu hřiště a zkouší zaútočit, ale jejich akce končí ztrátou míče.

86
    Alavés s míčem u půlící čáry, hosté to zkouší po pravé straně, zatím bez úspěchu.

85
    Valencia rozehrála roh z pravé strany, na centr si naskočil Zaza, který poslal míč nad branku.

84
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Dani Parejo, přichází Nemanja Maksimović.
    84. Martín Montoya (Valencia) vypálil a gólman musel vyrážet vedle branky

84
    Martín Montoya (Valencia) zkouší střelecké štěstí, Fernando Pacheco (Alavés) jeho pokus vyráží.

83
    Fernando Pacheco (Alavés) vystihl přihrávku soupeře a lapil míč.

82
    Alavés znovu v útoku, po centru z levé strany hlavičkuje ve vápně John Guidetti, ale pouze vedle branky.

81
    Manuel García (Alavés) v ofsajdu, pas domácích zatím funguje spolehlivě.

79
    Bojuje se ve středu hřiště, odpískán faul hráče Alavésu, míč pro Valencii.

78
    Neto (Valencia) vykopává, ale míč získávají téměř vzápětí hosté.

77
    John Guidetti (Alavés) v ofsajdu, míč tak získávají zadarmo domácí.

75
    Nepřesným centrem z pravé strany končí akce Alavésu, odkop od branky Valencie.

Martin Dvořák

Branky: 19. Rodrigo (Zaza), 34. Zaza (Parejo), 54. Laguardia (vla.) – 49. Sobrino (Martín)

Karty:   45. Kondogbia (VAL) – 56. Pina (DAL)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 14:12. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 8:14.
    Valencia CF: Neto – Montoya, Garay (46. Murillo), Gabriel, Gayá – Soler, Parejo (84. Nemanja Maksimović), Kondogbia, Guedes – Rodrigo (72. Vietto), Zaza.
    Náhradníci: Doménech – Murillo, Nemanja Maksimović, Vietto, Pereira, Lato, Torres.

Deportivo Alavés: Pacheco – Martín, Laguardia, Ely, R. Duarte – H. Pérez, Pina, García, Pedraza (60. Guidetti) – Sobrino (72. Burgui), Munir (60. I. Gómez).
    Náhradníci: Sivera – Alexis, Guidetti, I. Gómez, Burgui, D. Torres, Wakaso.

Rozhodčí: Munuera – Baena, Alcoba

Diváci: 35 264