Bordeaux – Rennes 0:2 (kon.) | Amiens – Troyes 1:1 (kon.) | Angers – Caen 3:0 (kon.)
Montpellier – Dijon 2:2 (kon.) | Toulouse – Štrasburk 2:2 (kon.)
Toulouse FC
2:2 (0:0)
RC Štrasburk
Sobota 17.03.2018, 20:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 30. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:00:50)

Ani toto utkání nekončí vítězstvím Toulouse nebo Štrasburku. Oba týmy si tak prodlužují sérii bez ligové výhry, byť k vítězství dnes měly oba týmy celkem blízko. Dlouho totiž drželi vedení hosté, kteří přišli o těsné vedení až v 89. minutě. Když ve druhé minutě nastaveného času vstřelil Sanogo vedoucí gól, byly tři body blízko pro domácí, nicméně ti v posledních sekundách, z poslední útočné akce, inkasovali a zápas tak skončil nerozhodně.

90+5
    90+5. Bakary KONÉ - 2:2

90+5
    Štrasburk právě vstřelil branku!
    Ne, domácí se vítězství nedočkají! Neskutečný závěr zápasu! Na centr z pravé strany si ve vápně Toulouse naskočil BAKARY KONÉ, který parádní hlavičkou poslal míč o obránce do branky.

90+4
    Tak to je zajímavé, hosté dlouho živili naději na všechny body a nyní to vypadá, že nebudou mít žádné.
    90+2. Yaya SANOGO - 2:1

90+2
    Toulouse právě vstřelilo branku!
    Ne, tak toto hosté vůbec nezvládli! Yoann Salmier (Štrasburk) nechal nejprve hlavičkovat střelce prvního gólu domácích, tento pokus ještě dokázal gólman vytěsnit na tyč. Nicméně od tyče se míč znovu vrátil před branku a Salmier opět svou nedůsledností nechal YAYU SANOGA doklepnout míč do branky.

90+1
    A pozor, sudí nastaví ještě pět minuty, to bude zajímavá pětiminutovka!

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, je vyrovnáno, domácí se tlačí do další útočné akce.
    89. Yaya SANOGO - 1:1

89
    Issiaga Sylla dokázal poslat snad první přesný centr domácích v zápase, na míč z levé strany si ve vápně naběhl YAYA SANOGO, který ho poté hlavou dokázal dopravit do branky.

89
    Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Jérémy Blayac, přichází Idriss Saadi.

87
    Žlutou kartu dostává Abdallah Ndour (RC Štrasburk Alsace).

86
    Alexandre Oukidja (Štrasburk) sbírá míč, který se k němu odrazil po souboji na hranici šestnáctky.

85
    Pak se domácí pokusili o rychlý protiútok, který ale končí, celkem očekávaně, špatnou přihrávkou.

84
    Dimitri Liénard (Štrasburk) poslal míč před branku soupeře, tam se ale obránci podařilo míč odehrát.

83
    Nepříjemnost pro domácí, hosté vybojovali roh, který rozehrají z pravé strany.

80
    Je před námi posledních deset minut řádné hrací doby, trápící se Toulouse stále prohrává o gól, dokáží domácí alespoň vyrovnat?

Martin Dvořák

Branky: 89. Sanogo (Sylla), 90+2. Sanogo – 46. Blayac (Corgnet), 90+5. B. Koné (Gonçalves)

Karty:   11. Mubele (TOU), 23. Yago (TOU) – 87. Ndour (SSG)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 5:7. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:11.
    Toulouse FC: Lafont – Yago, Diop, Amian, Sylla – Somália (71. Jean), Cahuzac (5. Blin), Imbula – Mubele (60. Delort), Sanogo, Gradel.
    Náhradníci: Goicoechea – Jean, Delort, Toivonen, Durmaz, Blin, Moubandje.

RC Štrasburk: Oukidja – Seka, B. Koné, P. Martinez, Ndour – Martin (78. Salmier), Aholou, Liénard – Bahoken (67. Gonçalves), Blayac (89. Saadi), Corgnet.
    Náhradníci: Kamara – Aaneba, Zohi, Nogueira, Saadi, Gonçalves, Salmier.

Rozhodčí: Moreira – Ocak, Aube