Tondela – Marítimo 1:2 (kon.) | Estoril – FC Ferreira 1:1 (kon.) | Feirense – Benfica 0:2 (kon.)
Porto – Boavista 2:0 (kon.)
CD Tondela
1:2 (1:1)
CS Marítimo
Sobota 17.03.2018, 17:00 • Estádio João Cardoso, Tondela (kapacita: 7.500 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 27. kolo

Toto jde ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dne. (18:58:12)

Je dobojováno! Hostující hráči si i přes velkou námahu v posledních minutách odváží ze hřiště soupeře plný počet bodů za výhru 2:1, což je vzhledem k průběhu utkání naprosto zasloužený výsledek. Marítimo těžilo hlavně z brejků, ke kterým se díky školáckým chybám soupeře často hosté dostávali.

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 4:1. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 17:7.

90+6

90+5
    Nic z něho ale není, a tak je o vítězi rozhodnuto!

90+5
    Centr do vápna byl odvrácen jen na rohový kop, který bude poslední šanci domácího celku na srovnání.

90+3
    Baiano Fabricio se odhodlal k zajímavému brejku, následně se pokusil najít osamoceného před bránou stojícího spoluhráče, přihrávku ovšem zblokoval obránce domácího celku.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastaví nad rámce základní hrací doby čtyři minuty.
    90. Heliardo mohl vyrovnat, avšak pomohl si útočným faulem.

90
    Nyní se Heliardo dostal do souboje s brankářem hostí, ten v něm utrpěl nejspíš nějakou bolístku.

89
    Centr z pravé strany byl odvrácen hostující obranou, která má v posledních minutách plné ruce práce.

88
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Ricardo Valente, přichází Diney Borges.

86
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Rodrigo Pinho, přichází Erdem Sen.

85
    Možná až teď, avšak převaha na půli soupeře byla ukončena střelou mimo bránu.

83
    Trochu překvapivě zatím nepřichází závěrečný tlak ze strany domácího celku, který s takovou nejspíš odejde z tohoto zápasu bez zisku bodů.

80
    Přízemní centr z pravé strany hřiště byl jednoduchou záležitostí pro domácí obranu, která také míč bez sebemenších problémů odvrátila.

79
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Jorge Ivan Correa, přichází Gevorg Ghazarjan.
    78. Střelu Correy Ramos vyráží nad branku.

78
    Rychlý protiútok Marítima byl zakončen střelou, tu ale skvělým zákrokem vyrazil nad břevno Ramos.