Twente – Willem II 2:2 (kon.) | Eindhoven – Venlo 3:0 (kon.) | Arnhem – Heracles 0:0 (kon.)
Heerenveen – Utrecht 2:2 (kon.)
FC Twente
2:2 (1:1)
Willem II Tilburg
Sobota 17.03.2018, 18:30 • De Grolsch Veste • Nizozemská Eredivisie • 28. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (20:25:00)

Končí nám zápas 28.kola, kde se utkalo domácí Twente a hostující Willem II. Zápas skončil zaslouženou remízou 2:2. Hosté šli vždy do vedení, jenže domácí vždy vyrovnali. Nejprve se prosadil v 14.minutě Tsimikas, jenže v 44.minutě srovnal Lam. V 70.minutě poslal hosty do vedení Sol, jenže v 87.minutě vyrovnal na konečných 2:2 Bijen. Willem se posouvá na čtrnácté místo, Twente je stále předposlední a nejspíš už sestoupí.

90+3

90+2
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Mohamed El Hankouri, přichází Jordy Croux.

90
    Rozhodčí Reinold Wiedemeijer se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Willem II se jenom brání...

88
    Žlutou kartu dostává Jos Hooiveld (FC Twente).
    87. Peet BIJEN - 2:2

87
    Twente právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je PEET BIJEN, který se prosazuje hlavičkou z rohového kopu a vyrovnává stav utkání na 2:2! Twente dnes těží pouze z hlaviček.

85
    Rohový kop pro domácí mužstvo.

84
    Hosté jsou pod velkým tlakem.

83
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Kostas Tsimikas, přichází Giliano Wijnaldum.

82
    I hostující trenér bude střídat, ale poprvé v utkání.

81
    Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Cristián Cuevas, přichází Jos Hooiveld.

80
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Lachman.

79
    Rohový kop pro hostující Tilburg.

78
    Domácí jsou v posledních minutách o mnohem lepší. Není se čemu divit, stále prohrávají 1:2.

77
    Domácí trenér bude za chvíli střídat i dalšího hráče.

76
    Do zakončení se hnal Jensen, nicméně nedokázal usměrnit míč do brány Timona Wellenreuthera.

Ondřej Klos

Branky: 44. Lam, 87. Bijen – 14. Tsimikas, 70. Sol

Karty:   62. Lam (TWE), 88. Hooiveld (TWE) – 42. T. Haye (WLM)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 11:6. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:11.
    FC Twente: Drommel – Cuevas (81. Hooiveld), Thesker (C), Lam, Bijen, van der Lely – Jensen, Maher, Holla (33. van der Heyden) – Assaidi (71. Tighadouini), Boere.
    Náhradníci: Brondeel – Hooiveld, Jensen, Liendl, Slagveer, Tighadouini, van der Heyden.

Willem II Tilburg: Wellenreuther – Tsimikas (83. Wijnaldum), Heerkens, Lachman, Lewis – Lieftink, B. Rienstra (C), Chirivella – El Hankouri (90+2. Croux), Sol, T. Haye.
    Náhradníci: Sprangers, van der Lei – Croux, Dankerlui, Ogbeche, Kristinsson Ingi, van der Linden, Wijnaldum.

Rozhodčí: Reinold Wiedemeijer