Mönchengladbach – Hoffenheim 3:3 (kon.) | Frankfurt – Mohuč 3:0 (kon.) | Augsburg – W. Brémy 1:3 (kon.)
Hamburg – Hertha 1:2 (kon.) | Wolfsburg – Schalke 0:1 (kon.)
VfL Wolfsburg
0:1 (0:0)
FC Schalke 04
Sobota 17.03.2018, 18:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga • 27. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:27:55)

Je konec. Wolfsburg nevyužil velkou šanci ve druhém poločase a nakonec se z vítězství radují hosté. Největší šanci prvního poločasu měl Matija Nastasić, který se dostal ke střele ve vápně domácích, ale Koen Casteels předvedl fantastický zákrok. V 75. minutě měli domácí obrovskou šanci, když vybojovali penaltu, ke které se postavil Paul Verhaegh, ale neproměnil jí, jelikož Fährmann předvedl skvělý zákrok. V 86. minutě si Embolo poradil s hráčem ve vápně a následně přihrával před bránu, kde si míč srazil do vlastní brány Robin Knoche.

90+5

90+5
    Další nákop chytil Ralf Fährmann a to je pravděpodobně vše.

90+4
    Domácí se ještě pokoušeli o nákop, ale ten odvrátila obrana Schalke.
    90+3. Dimata neproměnil velkou šanci.

90+3
    V obrovské šanci se ocitl uvnitř vápna Nany Landry Dimata, když mu spoluhráč sklepl míč hlavou, ale následné zakončení tohoto domácího útočníka šlo pouze nad bránu Ralfa Fährmanna!

90+2
    Nyní se Breel Embolo po přihrávce za obranu ocitl v ofsajdovém postavení.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90+1
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Paul Verhaegh, přichází Renato Steffen.

90
    Po centru z něj se sice dostal do zakončení hlavou domácí hráč, ale přestřelil hostující bránu.

90
    Josuha Guilavogui napálil pouze hostujícího obránce a Wolfsburg tak má rohový kop z levé strany.

89
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Josip Brekalo, přichází Divock Origi.

88
    Domácím tak druhý poločas vůbec nevyšel, jelikož neproměnili pokutový kop a ještě si dali vlastní gól.
    86. Robin KNOCHE - 0:1

86
    Schalke právě vstřelilo branku!
    Schalke jde čtyři minuty před koncem hrací doby do vedení! Breel Embolo si poradil s protihráčem ve vápně a následně se pokoušel přihrát před bránu, ovšem ROBIN KNOCHE si srazil balón do vlastní sítě!

86
    Nyní ale může zahrozit Schalke, které má přímý kop.

85
    Následný centr ale skončil pouze u obrany Schalke, který míč odkopla do bezpečí.

84
    Pablo Insua skluzem poslal k zemi Maximiliana Arnolda a rozhodčí vytáhl žlutou kartu.