Hranice – Královo Pole 24:24 (kon.) | Lovosice – Jičín 21:20 (kon.) | Nové Veselí – Dukla 18:27 (kon.)
Kopřivnice – Frýdek-M. 29:32 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
21:20 (14:12)
O2xyworld HBC Jičín
Sobota 17.03.2018, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů • 20. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek sobotního dne, u dalších on-line přenosů se těším na počtenou. (18:36:14)

Duel je u konce a lépe ho zvládly Lovosice, které udolaly Jičín nejtěsněji 21:20! V dobrém světle se ukázaly zejména obrany a oba brankáři. Rozdílovým hráčem byl (jako obvykle) Jiří Motl, který aktivním pohybem vybojoval mnoho míčů a vsítil deset branek, téměř polovinu svého týmu.
    Jičín ještě ve 49. minutě vedl 20:18, ovšem za jedenáct minut už nevstřelil ani jeden gól a nakonec prohrál, stále tak nemá jistotu play-off. Naopak Lovosice se alespoň do zítra posunuli na třetí místo před Karvinou.

HK FCC Město Lovosice – HBC Ronal Jičín 21:20 (14:12)
    Nejvíce branek: Motl 10/4, Klimt 3, Sýkora 3/1 – Horut 5, Miľko 3, Šulc 2. Rozhodčí: Králíček, Letev.
    Delegát: Štrebl. Sedmimetrové hody: 6/5 – 1/1. Vyloučení: 4:5.

Konec zápasu. (21:20)

60
    Motl znovu faulován, Lovci už to zvládnou! (21:20)

60
    Pasivita domácích. (21:20)

60
    Motl faulován, devítka pro Lovce, už jen 13 vteřin. Pokračovat se bude po úpravě hrací plochy. (21:20)

60
    Oddechový čas pro domácí, 28 sekund do konce. (21:20)

60
    Domácí vystihli rozehrávku Jičína a padesát sekund do konce drží míč, jsou velmi blízko k vítězství! (21:20)

59
    Oddechový čas pro hosty, 1:12 do konce zápasu. (21:20)

59
    Pěkná nahazovačka na Motla, ale proti němu vystartoval Veverka, zmenšil mu střelecký úhel a zasáhl! (21:20)

59
    Lovosice kombinují a nikam se neženou, pasivita. (21:20)

58
    Šulc našel na pivotu Martina Miľka, ovšem ten v pádu v těžké pozici netrefil bránu! (21:20)

57
    Avšak zakončení Malého Veverka skvěle vychytal. (21:20)

57
    Podstřel Wolskiho končí mimo a Lovci se výrazně mohou přiblížit ke dvěma bodům! (21:20)
    56
    Znovu skvělý Jiří Motl! Kličkou zmátl obránce, dokázal se dostat do brankoviště a proskokem dává Lovosicím vedení! (21:20)

56
    Horutovy přihrávky se zmocnil Král a domácí mohou překlopit vedení na svou stranu. (20:20)

55
    Motl se zdá být v pořádku, vylučovat se také zřejmě nebude. (20:20)
    55
    Motlova možná i lehce tečovaná střela zapadla k pravé tyči. Domácí snajpr byl ještě ostrým zákrokem poslán k zemi. Bude se vylučovat? (20:20)