Hranice – Královo Pole 24:24 (kon.) | Lovosice – Jičín 21:20 (kon.) | Nové Veselí – Dukla 18:27 (kon.)
Kopřivnice – Frýdek-M. 29:32 (kon.)
TJ Sokol Nové Veselí
18:27 (12:14)
HC Dukla Praha
Sobota 17.03.2018, 17:00 • ZDT Aréna, Nové Veselí • Chance Extraliga mužů • 20. kolo

TJ Sokol Nové Veselí – HC Dukla Praha 18:27 (12:14)
    Nejvíce branek: Sekulić 4, Chosik 3/3, Skalický 2 – Patzel 7, Reichl 7, Jeníček 4. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 4/3 – 1/0. Vyloučení: 4:4. (18:31:39)

Dámy a pánové, za námi je utkání dvacátého kola Strabag Rail Extraligy. Výsledek druhého poločasu je 6:13 a to mluví absolutně za vše. Veselí vyhořelo na produktivitě a úspěšnosti střelby, pravda je ta, že toto trápí domácí již delší dobu. Dukla naopak nepolevila, držela si tempo po celých šedesát minut a dnes naprosto zaslouženě vítězí 27:18. Bere si tak dva body do tabulky a průběžně je na druhém místě. Z mé strany je to dnes vše, příjemný zbytek celého víkendu vám z Nového Veselí přeje Tomáš Kalas.

Konec zápasu. (18:27)
    60
    Nedvěd se z pivota prosazuje poprvé a zároveň uzavírá dnešní zápas. (18:27)
    60
    A je to o potupných deset. Rychlou souhru zakončuje ranou do vinglu Patzel. (17:27)

59
    Nedvěd dostal míč na šest metrů, z pivota ale trefuje pouze Petržalu! (17:26)

59
    Nic domácím nejde. Je vidět ohromné zklamání, odráží se to jednak na herním projevu a také na podpoře fanoušků. (17:26)
    58
    Zvláště, když na druhé straně odpovídá obr Cingel. (17:26)
    58
    Valoušek dostal v posledních minutách hodně prostoru, z devíti metrů trefuje pravý vingl. O vítězi není ale pochyb. (17:25)
    57
    Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Erol Medenčević). (16:25)

56
    Šůstek v souboji nechal Štěrbovi koleno a je vyloučen. Cestou na střídačku si vyslechnul několik vět o tom, ať se již do Veselí nevrací. (16:24)
    56
    Absolutní zmar na domácí straně. Střelu Melichara zblokoval Šimůnek a do brejku běžel Patzel, přidává tak 24. gól hostí. (16:24)

55
    Pravdou je, že oba týmy tahají hodně do pasivity své útoky poslední dobou. Hosté však útok nedali. (16:23)

54
    Sokol hraje v útoku velice dlouho, už je to pasivní hra. Ale Živojinovič vyrobil průraz na Šůstka a v hale nastalo tajemné ticho. (16:23)

53
    Ptáčník však z 12 metrů trefuje patu levé tyče a na hostující střídačce jsou již vidět patrné známky dobré nálady. (16:23)

52
    Domácí snad nakopne vychytaný brejk Šimůnka, který to ze šesti metrů napálil Schamsovi přímo do nohy! (16:23)

52
    Během pasivní hry si naběhl do volného prostoru mezi dva Šůstek a překonává poměrně bezmocného Schamse. (16:23)

51
    Trenér Josef cítí, že si time vzal pozdě, přímo uprostřed akce. (16:22)
    51
    Sokol následný útok ubránil a teprve čtvrtý gól za 20 minut vstřelil Skalický z levého křídla. (16:22)