Nové Mesto n/V – Sereď 0:3 (kon.) | KFC Komárno – Lok. Košice 4:0 (kon.) | Inter Bratislava – L. Mikuláš 2:1 (kon.)
Spiš. N. Ves – MFK Zvolen 0:1 (kon.) | Poprad – Pohronie 1:1 (kon.)
Nové Mesto nad Váhom
0:3 (0:1)
ŠKF Sereď
sk Sobota 17.03.2018, 15:00 • Mestký štadión Nové mesto nad Váhom • MONACObet liga • 20. kolo

Erik Gemzický to zbytočne nenaťahoval a ukončil trápenie Nového Mesta nad Váhom. Domáci nezvládli prvú polovicu druhého polčasu a po troch góloch Serede doma prehrávajú 0:3. Sereď na druhej strane zostáva s odstupom jedného bodu za lídrom zo Skalice. (16:51:05)

Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 4:8. Rohy: 6:10. Ofsajdy: 1:4.

90

89
    Zakončenie šlo mimo priestor brány, o niekoľko sekúnd budeme v poslednej minúte riadneho hracieho času.

88
    Hostia sa už nikam neponáhľajú, domáci s azda poslednou šancou na prekonanie Ružinského.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 102 divákov.

86
    Roh číslo desať pre ŠKF.

85
    Rozohrávka nakrátko, Nové Mesto nad Váhom má za sebou smolný druhý polčas.

84
    Dva štandardky spoza rohovej zástavky pre Sereď, ktorá pohodlne kontroluje posledné minúty.

83
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Adekuoroye, prichádza Mihálik.

82
    Ak by aj domáci ešte chceli zdramatizovať osud zápasu, už to bude asi nemožné. Vylúčenenie Svatíka po druhej žltej karte na začiatku záverečnej desaťminútovky ukončilo akékoľvek nádeje na záchranu zápasu.

81
    Útočný výpad nedopadol podľa predstavy domáceho hráča. Gólman hosťujúceho tímu pošle loptu do poľa.

79
    Hosťujúci obranca si poradil s krídelníkom domáceho celku a ustál osobný súboj pri postrannej čiare.

78
    Po výbornej defenzívnej činnosti prechádzajú do útoku domáci hráči.

77
    Rýchly protiútok hosťom nevyšiel, moment prekvapenia je premrhaný.

75
    Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza Vlado, prichádza Perea.

75
    Zlý center pred Ružinského, čo viac dodať.

74
    A ešte jeden roh, konkrétne šiesty pre AFC.

73
    Vyzerá to tak, že stretnutie sa už bude iba dohrávať. Proti sú domáci hráči, ktorí by svojím priaznivcom dopriali aspoň čestný zásah. Nasleduje rohový kop.