Genk – Standard 0:1 (po pr.)
KRC Genk
0:1 (0:0)
Standard Lutych
Sobota 17.03.2018, 20:45 • King Baudouin Stadium (Brusel) • Belgický pohár • Finále

Lutych tedy slaví pohár a je to pro něj bezesporu úspěch, neboť v minulém roce skončil ihned v prvním kole a v letošním ročníku to dotáhl až do zdárného konce! (23:35:59)

Je tu konec. Hosté vítězí brankou na začátku nastavení. Genk měl více ze hry v prodloužení, ale vyrovnání se nedočkal. V prodloužení nebyl k vidění moc fotbal, ale spíše fauly a k vidění bylo časté ošetřování aktérů. Rozhodčí ukázal celkem 12 žlutých karet a rovných šest z nich jen v prodloužení! Opravdu si oba aktéři dnešního střetnutí nedali nic zadarmo.

120+7

120+5
    Odkop od branky hostů, ale asi si opět počkáme, neboť další hráč leží na trávníku a má zjevně svalové křeče.

120+4
    Již se hraje čtvrtá minuta nastavení a nyní nebezpečně Genk operoval před brankou a vypadalo to tam všelijak. Nakonec míč končí vedle levé tyčky.

120+2
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Emond, přichází Pocognoli.

120
    Tři minuty nastavení...

119
    Nastič fauluje a je tu další žlutá, žel pro něj druhá a musí se pakovat ze hřiště. No a zase budeme svědky delšího ošetřování, neboť hostující hráč si bezesporu poleží.

118
    Opět tu máme vzdušný souboj a zase hráč leží na zemi. No, prodloužení tohoto zápasu opravdu nepřipomíná mnoho hru fotbalu a hráči jsou častěji na trávníku než by hráli hru.

117
    Žlutou kartu dostává Djenepo (Standard Lutych).

116
    Nyní se však po vhazování na půli hřiště dostali do útoku po pravé straně, ale nakonec zde faulují.

115
    Lutych se po zisku míče snaží co nejvíce zdržovat a o nějakém útočení není řeč.

114
    Genk nyní obléhá šestnáctku svého soka a snaží se o vyrovnání!

113
    Konečně i mimo fauly je tu střela Genku, kterou pohotově chytá brankář hostů do svých rukavic.

111
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Malinovsky, přichází Wouters.

109
    S centrovaným míčem si hosté poradili, následně nafilmoval pád v pokutovém území Buffel a vidí za tohle žlutou kartu.

108
    Obě mužstva jdou do soubojů na hraně rizika a nyní po jednom z nich budou domácí zahrávat standardní situaci.