Swansea – Tottenham 0:3 (kon.) | Manchester Utd. – Brighton 2:0 (kon.)
Swansea City
0:3 (0:2)
Tottenham Hotspur
Sobota 17.03.2018, 13:15 • Liberty Stadium, Swansea • FA Cup • Čtvrtfinále

To už je z tohoto utkání vše. U dalších on-line přenosů se těším na počtenou! (15:17:12)

Statistiky:

Držení míče: 25 % : 75 %.
    Střely na branku: 2:11. Střely mimo: 1:5. Rohy: 1:14. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 5:10.

Ten už žádné nebezpečí nepřinesl. Tottenham i tak vyhrává toto utkání hladce 3:0 a postupuje do semifinále FA Cupu. Domácí dnes na londýnský celek vůbec nestačili a působili až odevzdaně. Šance jim mohla svitnout snad jen na začátku druhé půle, kdy po Mawsonově střele dorážel Abraham, ale případnému snížení na rozdíl jediného gólu zabránil skvělým zákrokem brankář Vorm. Poté přebrali kontrolu nad zápasem opět kohouti a v 62. minutě definitivně zlomil odpor soupeře další ranou zpoza vápna Christian Eriksen, jenž se trefil podruhé v utkání.

90+4

90+3
    Ještě roh pro Spurs...

90+3
    Tohle je opravdu exhibice. Hosté dohrávají zápas s míčem na kopačkách. Hráči Swansea jen stínují.

90+1
    Abraham je odváděn k ošetření za postranní čáru. Rozhodčí Friend nastaví tři minuty.

89
    Na hrací ploše zůstává ležet Tammy Abraham. Rozhodčí už přerušil hru.

88
    Utkání se blíží ke svému konci. Hosté stále drží balón a ani v závěru zápasu v tomto nepolevují.

86
    Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Nathan Dyer, přichází Wayne Routledge.

86
    Christian Eriksen to nakonec zkusil přímo! Nordfeldt míč neudržel a k dorážce se ještě dostal Fernando Llorente. Ten balon za záda domácího gólmana zblízka neprotlačil.

85
    Ben Davies byl poslán k zemi Kim. Standardní situace pro hosty. Jde o pozici vhodnou spíše pro centr.

84
    Z levé strany centroval Son. Bartley balón srazil do zámezí. Následuje rohový kop.

83
    Pokračuje exhibice Tottenhamu, který vůbec nepouští soupeře k balónu.

81
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Erik Lamela, přichází Dele Alli.

81
    Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Mike van der Hoorn, přichází Connor Roberts.

80
    Tammy Abraham byl v ofsajdu. Rozehrávat budou hosté.

79
    Son byl už sám před brankářem, ale ještě chtěl dopřát gólovou radost Fernandovi Llorentemu. Tomu na zadní tyči scházel krok!