Leganés – Sevilla 2:1 (kon.) | Barcelona – Ath. Bilbao 2:0 (kon.) | Villarreal – Atlético 2:1 (kon.)
Celta Vigo – Malaga 0:0 (kon.) | Real Madrid – Girona 6:3 (kon.)
Villarreal CF
2:1 (0:1)
Atlético Madrid
Neděle 18.03.2018, 18:30 • Estadio de la Cerámica, Villarreal • Španělská LaLiga • 29. kolo

Antoine Griezmann v polovině prvního poločasu proměnil penaltu a Atlético Madrid dlouho vedlo nad domácím Villarrealem, jenže přibližně čtvrthodiny před koncem zápasu přišel na hřiště Enes Ünal, který během závěrečných deseti minut vstřelil dva góly a otočil utkání na stranu domácí Žluté ponorky. Konečný výsledek dnešního duelu. Villarreal 2 Atlético Madrid 1. (20:27:25)

90+4

90+3
    Nicola Sansone byl také zapleten ve strkanici s dvěma hráči Atlética Madrid a ani on nevyvázl bez karty.

90+2
    Vitolo se pustil před střídačkami do jednoho ze svých protihráčů a za přehnanou reakci byl vyloučen! Žlutou kartu vyfasoval také známý provokatér Diego Costa.
    90+1. Enes ÜNAL - 2:1

90+1
    Villarreal právě vstřelil branku!
    Villarreal rozehrál na pravé straně hřiště standardní situaci a Diego Godín odvrátil míč pouze k Danielovi Bonerovi, který ho z levé strany šestnáctky nastřelil směrem na vzdálenější pravou tyč, kde se z blízkosti podruhé v zápase prosadil střídající ENES ÜNAL a otočil utkání! Asistence: Daniele Bonera.

90+1
    Manu Trigueros se snažil prosadit na pravém křídle a nedaleko šestnáctky byl faulován Thomasem Parteym.

90+1
    Nad rámec dnešního utkání byly nastaveny 3 minuty.

90
    Běží poslední minuta dnešního utkání a bude zajímavé sledovat, kolik ještě čtvrtý rozhodčí nastaví.

89
    Carlos Bacca si naběhl na pravé straně šestnáctky na prodloužený míč, který dokázal mezi dvěma protihráči zpracovat, a poté tvrdě vypálil. Jeho rána ale minula bližší horní roh brány.

89
    Následný rohový kop už žádné nebezpečí nepřineslo a Villarreal se znovu může pokusit strhnout vedení na svou stranu.

88
    Diego Costa se u pravé tyče otáčel s míčem a dostal se k přízemní střele, jenže jeho zakončení bylo slabé a Sergio Asenjo vyrazil míč na rohový kop!

85
    Antoine Griezmann sedí na lavičce a drbe se na hlavě, jako by nevěřil, že se Villarrealu podařilo vyrovnat.

84
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Koke, přichází Fernando Torres.

84
    Villarreal je pochopitelně po vstřelení vyrovnávací branky ještě více při chutí a snaží se utkání otočit na svou stranu.
    82. Enes ÜNAL - 1:1

82
    Samuel Castillejo rozehrál rohový kop a jeho přízemní centr byl na přední tyči zablokován, vzápětí ale po jeho přihrávce krásně odcentroval na pravé straně šestnáctky bez přípravy Álvaro González a střídající ENES ÜNAL parádní hlavičkou na vzdálenější levé tyči vymetl levý horní roh brány! Villarreal byl za svou cenu odměněn a zaslouženě se mu podařilo vyrovnat v závěru na 1:1. Asistence: Álvaro González.

82
    Antoine Griezmann se prosadil ve dvacáté minutě z penalty a nyní za ovací fanoušků Atlética Madrid přepustil místo čerstvému Gabimu. Hosté mohou sáhnout ještě k jedné změně.

Tomáš Reiner

Branky: 82. Ünal (Álvaro González), 90+1. Ünal (Bonera) – 20. Griezmann (pen.)

Karty:   12. Fornals (VLR), 45+1. Álvaro González (VLR), 65. Hernández (VLR), 66. Bacca (VLR), 90+3. N. Sansone (VLR) – 15. Griezmann (ATM), 60. J. Giménez (ATM), 90+2. Vitolo (ATM), 90+2. D. Costa (ATM)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 9:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 13:16.
    Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar (C), Bonera, Álvaro González, J. Costa – Trigueros, Hernández, R. Soriano (62. N. Sansone) – Fornals (73. Ünal) – Raba (77. Castillejo), Bacca.
    Náhradníci: Barbosa – V. Ruiz, Castillejo, Ünal, N. Sansone, Fuego, Antonio Rukavina.

Atlético Madrid: Oblak – Vrsaljko, J. Giménez, Godín (C), Lucas Hernández – Á. Correa (70. Vitolo), Partey, Saúl Ñíguez, Koke (84. F. Torres) – Griezmann (80. Gabi), D. Costa.
    Náhradníci: Werner – F. Torres, Gabi, Savić, Gameiro, Vitolo, Sergi.

Rozhodčí: David Fernández. Asistenti: Raúl Cabañero, José Matías. Čtvrtý rozhodčí: Rubén Ávalos

Diváci: 19385