Nice – PSG 1:2 (kon.) | Méty – Nantes 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Guingamp 2:0 (kon.)
Marseille – Lyon 2:3 (kon.)
OGC Nice
1:2 (1:1)
Paris Saint-Germain
Neděle 18.03.2018, 13:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 30. kolo
    83. Dani ALVES - 1:2

83
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    PSG se dostává do vedení. Tlak v posledních minutách přináší prvnímu týmu tabulky své ovoce. Rabiot naservíroval milimetrový pas na hlavu DANIHO ALVESE, který parádní umístěnou hlavičkou nedal Benítezovi žádnou šanci.
    22. Ángel Di María - 1:1

22
    Teď už to ÁNGEL DI MARÍA zvládl. Berchiche uvolnil na pravé straně svého argentinského spoluhráče, poté si Di María poradil s Dantem a celou akci zakončil střelou k pravé tyči. Benítez si sáhl na balon, ale už ho nedokázal vyrazit.
    19. Allan SAINT-MAXIMIN - 1:0

19
    Nice právě vstřelilo branku!
    Nice jde do vedení! Domácí celek se musel v posledních minutách bránit blízko svého vápna, ale z bleskového brejku jde do vedení. Pléa poslal milimetrovou nahrávku na ALLANA SAINT-MAXIMINA. Jednadvacetiletý útočník Nice si pohrál v rychlostním souboji s Berchichem a poté zakončil ke vzdálenější tyči.

Vít Schück

Branky: 19. Saint-Maximin (Pléa) – 22. Di María (Berchiche), 83. Dani Alves (Rabiot)

Karty:   75. Verratti (PSG)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 6:7. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 8:12.
    OGC Nice: Benítez – Souquet, Dante (C), M. Sarr, Le Marchand – Lees-Melou (90+2. Sacko), Cyprien, Seri – Saint-Maximin (84. Srarfi), Balotelli, Pléa.
    Náhradníci: Cardinale – Marlon, Tameze, Srarfi, Burner, Sacko, Makengo.

Paris Saint-Germain: Aréola – Dani Alves, Silva (C), Kimpembe, Berchiche (46. Kurzawa) – Verratti, Rabiot, Draxler (77. Lo Celso) – Mbappé, Cavani (77. Meunier), Di María.
    Náhradníci: Trapp – Marquinhos, Meunier, Lo Celso, Diarra, Kurzawa, Nkunku.

Rozhodčí: Letexier – Mugnier, Hebrard