Sampdoria – Inter 0:5 (kon.) | Hellas Verona – Atalanta BC 0:5 (kon.) | Benevento – Cagliari 1:2 (kon.)
AC Milán – Chievo 3:2 (kon.) | Turín – Fiorentina 1:2 (kon.) | Crotone – AS Řím 0:2 (kon.)
Lazio – Bologna 1:1 (kon.) | Neapol – Janov 1:0 (kon.)
Hellas Verona
0:5 (0:2)
Atalanta Bergamo
Neděle 18.03.2018, 15:00 • Marcantonio Bentegodi Stadium, Verona • Italská Serie A • 29. kolo

Ode mě je to pro dnešní den vše, těším se na Vás zase příště u fotbalu. Na počtenou! (17:00:18)

Statistiky:

Střely na bránu: 0:8
    Střely mimo: 4:8
    Rohy: 4:4
    Ofsajdy 2:2

Právě nám skončilo utkání mezi Hellasem Veronou a Atalantou. Výsledek je jednoznačný, 0:5 pro hosty. Atalanta se ujala vedení už ve druhé minutě zásluhou Cristanteho, do poločasu zvýšil na 0:2 Iličič proměněnou penaltou. Iličič přidal dvě branky i po přestávce a dovršil hattrick. Pátý gól hostů přidal Gómez.

90

90
    Palomino odhlavičkoval ostrý centr ze strany na rohový kop.

89
    Aarons vypálil těsně vedle pravé tyče. Odkopávat se bude od brány brankáře Beriši.

88
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Leonardo Spinazzola, přichází Robin Gosens.
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Josip Iličić, přichází Nicolas Haas.

87
    Ještě jedna tutovka pro hosty! Opět aktivní Gómez se zjevil za obranou Hellasu a vypálil po zemi k tyči. Nícolas předvedl skvělý reflexivní zákrok.

87
    Trenér hostů vystřídá hned dvakrát. Čeká však na přerušení hry.

85
    Vypadá to, že křeče chytly Spinazzolu. Zřejmě ho trenér vystřídá.

85
    Hosté si už jen přihrávají a nikam nespěchají, zápas se už dohrává.

83
    Petagna hledal ve vápně hlavu Gómeze, ale ten hlavičkoval pouze za sebe.

82
    Závěrečné minuty tohoto klání se nesou až v exhibičním duchu. Hosté se snaží po krásných akcích přidat i další branky a domácí se také už několikrát v posledních minutách vydali dopředu.

80
    Matos si naváděl míč na levačku a následně vypálil. Mířil do protipohybu brankáře Beriši, avšak taktéž branku minul.

78
    A další pokus Atalanty o nádhernou akci. Nechybělo moc a na světě by byla šestá branka. Střelu Freulera však zastavil obětavý zákrok domácího beka.

77
    Po delší době vznikla šance i na opačné straně. Valoti pálil po rohovém kopu z otočky a nevypálil vůbec zle. Branku ovšem minul.

76
    Obrana Verony působí dnes velmi rezignovaně. Od domácích hráčů to není důstojný výkop hoden Serie A.

75
    Iličič vypálil z uctivé vzdálenosti přímo do rukavic Nícolase. Další zajímavá příležitost pro hosty a zároveň další nepozornost v obraně Hellasu Verony.

74
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Bryan Cristante, přichází Marten de Roon.

Daniel Fekets

Branky: 2. Cristante, 45+4. Iličić (pen.), 49. Iličić (Petagna), 69. Iličić (A. Gómez), 71. A. Gómez (Petagna)

Karty:   21. Calvano (VRN), 43. A. Ferrari (VRN), 62. Valoti (VRN) – 27. Iličić (ABC), 33. Cristante (ABC)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 0:8. Střely mimo: 4:8. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:13.
    Hellas Verona: Nícolas – A. Ferrari, Caracciolo, Vuković – Fares, Rômulo, Calvano, Marcel Büchel (46. Valoti), Verde (55. Aarons) – Matos, Petković (70. Felicioli).
    Náhradníci: Silvestri, Coppola – Fossati, Aarons, F. Zuculini, Bianchetti, Valoti, Boldor, Bearzotti, Souprayen, Felicioli, Heurtaux.

Atalanta Bergamo: Beriša – Tolói, Palomino, A. Masiello, Castagne – Cristante (74. de Roon), Freuler – Spinazzola (88. Gosens), Iličić (88. Haas) – Petagna, A. Gómez.
    Náhradníci: F. Rossi, Gollini – Gosens, Cornelius, de Roon, Melegoni, Haas, Hateboer, Barrow.

Rozhodčí: Marco di Bello