Toronto – Montreal 4:0 (kon.) | Tampa – Boston 0:3 (kon.) | Carolina – Philadelphia 2:4 (kon.)
Columbus – Ottawa 2:1 (kon.) | St. Louis – NY Rangers 4:3 (po pr.) | Arizona – Minnesota 1:3 (kon.)
Vancouver – San Jose 3:5 (kon.) | Colorado – Detroit 5:1 (kon.) | Vegas – Calgary 4:0 (kon.)
Tampa – Edmonton 3:1 (kon.) | NY Islanders – Carolina 3:4 (kon.) | Philadelphia – Washington 6:3 (kon.)

Clayton Keller (ARI) (1+0)
    Nino Niederreiter (MNS) (1+0) (04:40:13)

Československá stopa v utkání

Richard Pánik (ARI) (0+1, 3 střely na branku, čas na ledě 14:32)

Střely na branku v zápase

Arizona Coyotes: 31

Minnesota Wild: 31

Máme za sebou napínavé utkání. Minnesota šla v první třetině brzy do vedení a vypadalo to, že by ho mohla držet. Pak ale v prostředním dějství srovnal z úniku arizonský mladík Clayton Keller a platilo vyrovnané skóre. Když už se zdálo, že půjde duel do prodloužení, udeřil necelých deset minut před koncem hostující Marcus Foligno. Na jeho trefu Coyotes odpověď nenašli, naopak ještě jednou inkasovali a končí bez bodů. Radovat se tak po zásluze mohou hosté. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek víkendu.

59:42 Eric STAAL - 1:3

59:42
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, dva body za výhru v základní hrací době si odnesou Minnesota Wild. Dlouho se sice při hře v pěti proti šesti museli bránit, ale nakonec přeci jen trefují prázdnou domácí branku. Ze středního pásma se do samostatného úniku dostal útočník ERIC STAAL, jenž pojistil hostující vítězství. Divočáci už mohou dohrát zbytek duelu v klidu. Asistence: Charlie Coyle.

59:27
    Dumba vyhodil puk do středního pásma, Coyotes teď mají problém zkusit nějakou kombinaci.

59:09
    Už začala poslední minuta třetí třetiny, až nyní Minnesota dokázala vyhodit. Ale pouze za cenu zakázané uvolnění, hra se vrátí před hostující klec.

58:40
    Další pokus obránce Ekmana-Larssona. Problém byl, že tentokrát Dubnyk na jeho šanci moc dobře viděl, takže v klidu zakročil a přerušil hru.

58:21
    Antti Raanta podle očekávání zůstává na střídačce a domácí to zkoušejí se šesti hráči v útočném pásmu.

58:21
    Zakázané uvolnění Minnesota Wild. Coyotes si ve stejnou chvíli vybírají oddechový čas.

58:02
    Nebude dlouho trvat a nejspíš se dočkáme odvolání domácího brankáře. Zatím to ale Coyotes stále zkoušejí v pěti proti pěti.

57:31
    Goligoskimu se nepovedla dlouhá rozehrávka na útočníky, ve středním pásmu trefil jen hokejku připraveného Winnika.

57:07
    Další zákrok lapačkou pro Devana Dubnyka. Pokusil se jej překonat Ekman-Larsson. I když toho gólman Wild moc neviděl, počínal si dobře.

56:54
    Dlouhý souboj v pravém rohu o kotouč nakonec zvládli domácí. Díky tomu pak mohl pálit Max Domi. Jenže trefil pouze mantinel za brankou.

56:27
    Minnesota nadvakrát vyhodila kotouč pryč od své branky a vypadá to, že tuhle taktiku hodlá udržet až do konce zápasu.

55:48
    Coyotes se dostali do útočného pásma hned poté, co o něj přišli. Střelu Connautona ale Dubnyk zkrotil lapačkou a opět přerušil hru.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 25. Keller (Pánik) – 8. Niederreiter (Dumba, Suter), 51. M. Foligno (Winnik, J. Eriksson Ek), 60. E. Staal (Coyle)

Arizona Coyotes: Raanta (Kuemper) – Ekman-Larsson, Demers, Goligoski, Chychrun, Connauton, Hjalmarsson – Keller, Stepan, Pánik – Domi, Dvorak, Perlini – J. Archibald, Rinaldo, Fischer – Martinook, Richardson, Cousins.
    Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter, Dumba, Brodin, R. Murphy, Prosser, Olofsson – Zucker, E. Staal, Mikael Granlund – Parise, M. Koivu, Coyle – Ennis, Cullen, Niederreiter – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Winnik.

Rozhodčí: Chmielewski, Kozari – Gibbs, Smith

Diváci: 13 735