Toronto – Montreal 4:0 (kon.) | Tampa – Boston 0:3 (kon.) | Carolina – Philadelphia 2:4 (kon.)
Columbus – Ottawa 2:1 (kon.) | St. Louis – NY Rangers 4:3 (po pr.) | Arizona – Minnesota 1:3 (kon.)
Vancouver – San Jose 3:5 (kon.) | Colorado – Detroit 5:1 (kon.) | Vegas – Calgary 4:0 (kon.)
Tampa – Edmonton 3:1 (kon.) | NY Islanders – Carolina 3:4 (kon.) | Philadelphia – Washington 6:3 (kon.)
Vancouver Canucks
3:5 (1:2, 2:1, 0:2)
San Jose Sharks
Neděle 18.03.2018, 03:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou! (05:47:54)

Zablokované střely 10:23

Je dobojováno! Sharks dali dvě branky ve třetí třetině a vítězí na ledě Kosatek 3:5. Nesmírně těžký zápas Žraloci zvládli a vylepšují svou pozici v boji o play-off! Aktuálně mají náskok pěti bodů na LA a Anaheim!

59:35 Tomáš HERTL - 3:5

59:35
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ HERTL, který zabránil skvělé střelecké možnosti Sedina a sám vyvezl puk ze třetiny až do útočného pásma a zakončil do prázdné branky! Bez asistence.

59:15
    Kosatky jsou v pásmu.

58:53
    Markström je venku z branky a domácí hrají v šesti.

58:40
    Domácí nepřešli do útočného pásma a puk skončil za mantinelem.

58:32
    Kosatky mají prázdnou branku a Pavelski poslal puk do prázdné klece, ale byl v ofsajdu a gól neplatí!

58:12
    Domácí získali puk a jdou do útočného pásma.

58:02
    Fehr vystřelil z levé strany a Markström vyrazil puk do ochranné sítě.

57:43
    Hosté vyhodili do středního pásma.

57:16
    Hertl velmi dobře odzbrojil protihráče a vyhodil na zakázané uvolnění.

56:48
    San Jose zuby nehty brání svoje vedení a už jen vyhazuje puky do středního pásma.

56:31
    Tierney nahodil na branku a Markström okamžitě rozehrává.

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 11. Goldobin (D. Pouliot, Boucher), 26. Horvat (Gagner, Edler), 32. Edler (Gagner, D. Sedin) – 15. Labanc (Pavelski, Couture), 17. Couture (Hertl, Bødker), 22. Meier (Dillon, DeMelo), 47. Meier (Labanc, Braun), 60. Hertl

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Ch. Tanev (A), Edler, Del Zotto, D. Pouliot, Stecher, Biega – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Gagner – Leipsic, Dowd, Virtanen – B. Sutter, Boucher, D. Archibald – Horvat, Motte, Goldobin.
    San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – P. Martin, Burns (A), Vlasic, Braun, DeMelo, Dillon – E. Kane, Pavelski (C), M. Karlsson – Bødker, Couture (A), Hertl – Goodrow, Fehr, Hansen – Labanc, Tierney, Meier.

Rozhodčí: Dan O´Halloran, Brad Watson – Vaughan Rody, Derek Amell