Toronto – Montreal 4:0 (kon.) | Tampa – Boston 0:3 (kon.) | Carolina – Philadelphia 2:4 (kon.)
Columbus – Ottawa 2:1 (kon.) | St. Louis – NY Rangers 4:3 (po pr.) | Arizona – Minnesota 1:3 (kon.)
Vancouver – San Jose 3:5 (kon.) | Colorado – Detroit 5:1 (kon.) | Vegas – Calgary 4:0 (kon.)
Tampa – Edmonton 3:1 (kon.) | NY Islanders – Carolina 3:4 (kon.) | Philadelphia – Washington 6:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
BK Mladá Boleslav
Neděle 18.03.2018, 16:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Play-out extraligy • 5. kolo

Dnešní utkání sledovalo 1 018 diváků. (18:42:56)

Dámy a pánové, končí nám utkání pátého kola play-out. Dukla v něm byla lepším celkem po celých šedesát minut a v posledním domácím utkání vítězí 4:0, když přidala ještě dva góly v závěrečné třetině. Oba týmy se loučí se svými fanoušky, dnešní zápas provázela velice příjemná atmosféra z obou stran. Z mé strany je to dnes vše, děkuji vám za pozornost a přeji vám úspěšný start nového týdne. Napočtenou!

59:48
    Utkání se dohrává v útočném pásmu Dukly.

59:14
    Na stadionu panuje veselá nálada, maskot jednak rozdává radost malým dětem, celkově jsou všichni uvolnění, i na ledě.

59:06
    Šidlík od modré trefuje břevno!

58:49
    Staršímu pánovi, jakožto brankovému sudímu, se asi něco muselo přihodit v kalhotech. Bryhnisveen ostře pálil, poprvé to odnesl Valský, podruhé byl puk tečován a přes plachtu Agrostavu Jihlava padl přímo na brankovou budku.

58:09
    Mladoboleslavští fanoušci nepřestávají se svým vystoupením a přidávají lačným domácím příznivcům ještě několik dalších známých songů.

57:42
    Nahrávku Kajínka vytušil Urban a vyhodil kotouč z pásma. Ve snaze rychlého návratu Dukla spáchala zakázané uvolnění.

57:20
    Dlapa potěšil malé děti sedící v sektoru B. Bez okolků vyhazoval puk přímo do těchto míst a dostává jednak dvě minuty, ale taktéž salvu posměchu z domácích tribun.

57:02
    Jiránek si vesele přejel celé kluziště, dostal se až na levý kruh a vypálil, jeho střelu blokoval někdo z hostí a bude se vhazovat v domácím útočném pásmu.

56:20
    Rys pronikal do útočného pásma, povedlo se mu to, i přes Kotvanovo tělo. Hosté se taktéž snažili nějak odpovědět, Volden vše opět řešil k spokojenosti Dukly.

55:30
    Není už moc co psát, oba týmy nehrají ani na třetinu plynu a utkání se opravdu jenom dohrává.

54:33
    Lenc zalehl Bryhnisveena, vše v mezích pravidel. Ten samý hostující hráč pak měl co dělat, když ho Hamill obtěžoval za účelem zisku puku.

53:34
    Orsava podél pravého mantinelu se jednak blížil k brance, ale také hledal, komu nahrát. Než se rozhodl, zjevil se mu de la Rose a puk mu odebral.

53:18
    Zprava na Kroftu nahazoval Rys, jeho nahození bylo blokováno a končilo v ochranné síti.

52:50
    Emingerovi na zádech visí Anděl, hostující bek se ho elegantně zbavil.

52:16
    Kurka vyslal v pořadí desátou střelu Boleslavi tuto třetinu, Volden opět vyráží.

51:58
    Ani Bernad neprolomí Voldenovu nulu, norský gólman dnes splácí důvěru skvěle. Komerční pauza.

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 9. Skořepa, 29. Žálčík (Anděl), 42. Straka (Diviš, de la Rose), 48. de la Rose

HC Dukla Jihlava: Volden (Kořenář) – Šidlík, de la Rose, Bryhnisveen, Stříteský, D. Váňa, Kajínek (A) – Anděl, Skořepa (C), Straka – Jiránek, Rys, D. Čermák – Půža, F. Seman, Žálčík – Diviš (A), Hamill, Rabbit.
    BK Mladá Boleslav: Krofta (Groh) – Kotvan, Kurka, Dlapa, Eminger, Bernad, J. Říha – Orsava (C), Nahodil (A), Valský (A) – Pacovský, Klepiš, Lenc – L. Volf, Urban, Pabiška.

Rozhodčí: Sýkora, Hejduk – Rampír, Klouček

Diváci: 1 018