Střešovice – Vítkovice 3:4 (po pr.) | Otrokovice – Chodov 3:6 (kon.) | Sparta – Bohemians 5:4 (po pr.)
Pardubice – Mladá Boleslav 4:9 (kon.)
ACEMA Sparta Praha
5:4 (1:0, 2:3, 1:1 - 1:0) Stav série: 3:1
FbŠ Bohemians
Neděle 18.03.2018, 17:00 • Aréna Sparta • Play-off Livesport Superligy florbalu • Čtvrtfinále

Nejlepší hráči:

ACEMA Sparta Praha – Marek Zouzal.
    FbŠ Bohemians – Michal Kotouček (19:23:36)

Tak tohle byla parádní podívaná, kterou nám přineslo utkání mezi Spartou a Bohemians. Tomuto zápasu nic nechybělo. Viděli jsme osobní střety, několik ošetřování, ale hlavně jsme viděli branky a zajímavé situace. Prodloužení nakonec zvládli lépe domácí, kteří přečkali horkou chvilku, když Cabejšek trefil tyč. Domácí florbalisté mají nakročeno do semifinále Extraligy mužů, jelikož si dnes připsali třetí vítězství v sérii.

66:59
    Sparta právě vstřelila branku!
    Nádhernou podívanou v prodloužení končí MAREK ZOUZAL, který završuje hattrick v dnešním utkání! Ten tečoval nahození ze středu hřiště mimo dosah Kotoučka. Navíc dává Spartě třetí vítězství v sérii! Asistence: Matěj Pruner.

66:19
    U balonku jsou sparťanští hráči, kdy se hráč, jenž hrál s míčkem, dostal trochu do úzkých. Nakonec je ovšem pískáno proti hostů a Sparta u míčku zůstane.

65:50
    Konečně se začíná hrát zajímavý florbal v prodloužení! Nejprve měl Pruner dobrou šanci, ale toho vychytal parádním zákrokem Kotouček. Na druhé straně běžel Krebner sám na Beneše, ale nepodařilo se mu dobře zpracovat míček.

65:27
    Tentokrát za něj střela Daniela Cabejška prošla, jenže za domácím brankářem se ozvala tyč, jež ho teď zachránila!

64:58
    Bohemians mají k dispozici rozehrávku z rohu. Ke střele se dostal Šebek, proti jeho ráně se postavil Martin Beneš, který také nepustil míč za svá záda.

64:39
    Na druhé straně se musel vytáhnout Kutouček, který teď zachránil svůj tým od inkasované branky. Stále máme nerozhodný stav.

64:00
    A nebylo to myšleno vůbec špatně! Krbec vyslal do útoku Krebnera, jenž si potáhl míček a vypálil. Jeho rána byla sražena k mantinelu.

63:18
    Matyáš Krebner došel vystřídat, ale hra se stále odehrává za bránou Kotoučka. Tentokrát má míček Krbec, který konečně rozehrál.

62:34
    To se pokusil změnit Milan Garčar, který naznačil několik pohybů za bránu, ale Krebner se s míčkem stále nehnul. Hra je na stejném místě již skoro minutu.

61:51
    Skoro minutu je Matyáš Krebner za svou brankou a neví, kudy by mohl přihrát svým spoluhráčům. Sparta je hodně vysoko, ale zatím je to jen vyčkávaná.

61:10
    Hráči Bohemians jdou na míčku, ovšem Sparta se snaží napadat hodně vysoko a hostům to dělá problémy. Ještě se nedostali od své branky.

60:21
    Ke střele se dostal Ondřej Svatoš, nicméně to byla střela skoro z poloviny hřiště, která navíc byla zblokována. Neměla šanci na úspěch.

60:01

Jsou za námi tři třetiny utkání mezi Spartou a Bohemians, které o vítězi dnešního duelu nerozhodly. K vidění je opravdu pěkný florbal, kterému nechybí nic.

60:00

59:57
    Bohemka rozehrávala z útočného rohu, a tak to zkusila v šesti lidech. Ke střele se dostal Matyáš Kebner, jehož střela šla přes doprostřed brány.

Denisa Józsová

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 8. Zouzal (Koščo), 32. Košir (Časar), 39. Zouzal (Kareš), 56. Časar (Pruner), 67. Zouzal (Pruner) – 26. Šárka (Krebner), 36. Šimek (TS), 36. Krebner (Šimek), 46. Höffer (Zezulka)

ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Eckhardt) – Ježek, Bartoš, Čermák, Garčar, Marvánek, Zeman, Koščo, Kalaš, Veselý – Ujhelyi, Zouzal, Košir – Bína, Svatoš, Kareš – Krejča, Časar, Pruner.
    FbŠ Bohemians: Kotouček (Paleček) – Zezulka, Krebner, Cabejšek, Šefčík, Čihák, Krbec – Poláček, Šebek, Dobisík – Šimek, Miščík, Prášek – Kieler, Mandík, Höffer – Kindl, Růžek, Šárka.

Rozhodčí: Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc