Toronto – Montreal 4:0 (kon.) | Tampa – Boston 0:3 (kon.) | Carolina – Philadelphia 2:4 (kon.)
Columbus – Ottawa 2:1 (kon.) | St. Louis – NY Rangers 4:3 (po pr.) | Arizona – Minnesota 1:3 (kon.)
Vancouver – San Jose 3:5 (kon.) | Colorado – Detroit 5:1 (kon.) | Vegas – Calgary 4:0 (kon.)
Tampa – Edmonton 3:1 (kon.) | NY Islanders – Carolina 3:4 (kon.) | Philadelphia – Washington 6:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:0 (0:0, 1:0, 2:0) Stav série: 2:2
HC Oceláři Třinec
Neděle 18.03.2018, 16:40 • Tipsport arena • Generali play off Tipsport extraligy • Čtvrtfinále

To je ode mne pro dnešek vše, na počtenou. (19:23:31)

Je konec! Pardubická výhra znamená, že čtvrtfinálová série se do Tipsport areny ještě vrátí, jelikož je stav na zápasy 2:0. Domácí hokejisté otevřeli skóre ve 33. minutě přesilovkovou trefou Treilleho, francouzský útočník se postaral také o druhou trefu utkání, když byl opět volný mezi kruhy a pálil z první. Osm minut před koncem využil Tomášek chyby Krajíčka a osamocený zakončil nad beton Hrubce. Hrubec poté přepustil své místo Hamerlíkovi, jenže to už nic na výhře Dynama nezměnilo, jelikož Třinec se dnes neprosadil ani jednou. Šanci navýšit skóre měl ještě Ján Sýkora, jenže ten neproměnil trestné střílení.

59:46
    Třinečtí jen kombinují s pukem a už se ani neženou do útoku.

59:29
    Celá pardubická hala stojí na nohou a vytváří bouřlivou atmosféru. Vhazovat se bude po přerušení ve středovém kruhu.

58:51
    Pardubičtí jeli tři na dva, nakonec se k odraženému puku dostal Kaut, jehož vychytal Hamerlík koncem lapačky!

57:57
    Tomášek srazil třineckou přihrávku a puk skončil až u branky Hamerlíka.

57:34
    Počet hráčů na ledě se vyrovná, za faul kolenem na Poulíčka u vlastní branky dostává dvě minuty Martin Růžička.

57:04
    Třinečtí jsou s pukem v útočné třetině, kde zatím jen kombinují.

56:34
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Rhett Holland – 2 min., nedovolené bránění).

56:03
    Pardubická hala bouří, ale Třinec se stále nevzdává a snaží se něco udělat s nepříznivým výsledkem.

Dnešní utkání sleduje 9632 diváků.

55:02
    Po Růžičkově teči těsně před brankou zasáhl lapačkou Kacetl.
    53:23 Ján Sýkora trefil z trestného střílení pouze tyč
    Zdroj: Hokejka TV

53:23
    Ján Sýkora si najel pravým obloukem a poté střelou ze středu zápěstím trefil levou tyč!

53:23
    Ján Sýkora se dostal do velice dobré šance, při zakončení ho sekl Krajíček a je nařízeno trestné střílení!

52:32
    Střídání v týmu HC Oceláři Třinec: ze hřiště odchází Šimon Hrubec, přichází Peter Hamerlík.
    51:50 David TOMÁŠEK - 3:0

Adam Joska

Branky a nahrávky: 33. Treille (Marosz, Trončinský), 50. Treille (Trončinský, Tomášek), 52. Tomášek

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Klouček) – Cardwell, Wishart, Trončinský, Čáslava (A), Ščotka, Mojžíš, Holland – Beran, Tomášek, Rolinek (C) – P. Sýkora (A), Marosz, Treille – M. Kaut, Poulíček, Perret – J. Sýkora, Dušek, T. Svoboda.
    HC Oceláři Třinec: Hrubec (53. Hamerlík) – M. Doudera, Krajíček (C), Roth, D. Musil, L. Kovář, Linhart – Martin Růžička (A), R. Vlach, Petružálek – Dravecký, Marcinko, Mikulík – Martynek, Polanský, Adamský (A) – O. Kovařčík, Cienciala, Rákos – Kvasnica.

Rozhodčí: Hradil, Kika – Kajínek, Zavřel