Stíhačka žen, 10 km, Holmenkollen | Vítěz: D. Domračevová (BLR) (kon.) | | | Štafeta mužů 4x7,5 km, Holmenkollen | Vítěz: Norsko (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Åre | (zruš.) | | | Slalom mužů, 1. kolo, Åre | (zruš.) |
Obří slalom žen, 2. kolo, Åre | (zruš.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Åre | (zruš.) |
Ženy 500 metrů, Minsk | Vítěz: V. Herzogová (AUT) (kon.) | | | Ženy 1500 metrů, Minsk | (kon.) |
Závod s hromadným startem žen, Minsk | Vítěz: A. Satoová (JPN) (kon.) |
Přehled událostí na Paralympiádě 2018 - 10. den | (kon.) |
Muži HS240, Vikersund | Vítěz: R. Johansson (NOR) (kon.) |
Jižní Korea - Česko | 8:5 po 9. endu (kon.) |
Stíhačka žen 10 km volně, Falun | Vítěz: M. Bjørgenová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů 15 km volně, Falun | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
Skoky HS140, Klingenthal | (zruš.) | | | Běh 10 km klasicky, Klingenthal | Vítěz: F. Riessle (GER) (kon.) |
konec
Finále SP - stíhačka žen 10 km volně, Falun
Vítěz: M. Bjørgenová (NOR)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Marit Bjørgenová (NOR) 24:18,9
2. Jessica Digginsová (USA) +16,7
3. Sadie Bjornsenová (USA) +1:11,5
4. Ragnhild Hagaová (NOR) +1:12,0
5. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +1:12,8
6. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +1:16,2
7. Charlotte Kallaová (SWE) +1:17,9
8. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +1:19,0
9. Jonna Sundlingová (SWE) +1:30,5
10. Ebba Anderssonová (SWE) +1:44,7
11. Kerttu Niskanenová (FIN) +1:51,6
12. Tiril Udnes Wengová (NOR) +1:52,1
13. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +1:58,0
14. Teresa Stadloberová (AUT) +1:58,7
15. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +2:14,2
16. Victoria Carlová (GER) +2:15,9
17. Masako Išidaová (JPN) +2:17,7
18. Heidi Wengová (NOR) +2:24,6
19. Silje Øyre Slindová (NOR) +2:25,
20. Elisa Brocardová (ITA) +2:33,0
21. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +2:44,6
22. Anastasia Sedovová (RUS) +2:48,1
23. Aino-Kaisa Saarinenová (FIN) +2:52,0
24. Anna Dyviková (SWE) +2:58,3
25. Hanna Falková (SWE) +3:01,5
26. Anamarija Lampičová (SLO) +3:08,2
27. Katharina Hennigová (GER) +3:11,7
28. Nadine Fähndrichová (SUI) +3:15,3
29. Julija Bělorukovová (RUS) +3:17,8
30. Johanna Matintalová (FIN) +3:18,7
Startovní listina
1. Marit Bjørgenová (NOR)
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +0:36
3. Jessica Digginsová (USA) +0:41
4. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +0:43
5. Charlotte Kallaová (SWE) +0:57
6. Sadie Bjornsenová (USA) +0:57
7. Jonna Sundlingová (SWE) +0:58
8. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +1:02
9. Anna Dyviková (SWE) +1:11
10. Tiril Udnes Wengová (NOR) +1:12
11. Ebba Anderssonová (SWE) +1:13
12. Teresa Stadloberová (AUT) +1:16
13. Kerttu Niskanenová (FIN) +1:17
14. Masako Išidaová (JPN) +1:18
15. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +1:22
16. Silje Øyre Slindová (NOR) +1:25
17. Ragnhild Hagaová (NOR) +1:26
18. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +1:26
19. Julija Bělorukovová (RUS) +1:29
20. Aino-Kaisa Saarinenová (FIN) +1:29
21. Heidi Wengová (NOR) +1:33
22. Anamarija Lampičová (SLO) +1:33
23. Johanna Matintalová (FIN) +1:35
24. Nadine Fähndrichová (SUI) +1:37
25. Katharina Hennigová (GER) +1:41
26. Elisa Brocardová (ITA) +1:43
27. Anastasia Sedovová (RUS) +1:46
28. Victoria Carlová (GER) +1:50
29. Hanna Falková (SWE) +1:53
30. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +1:57
31. Sophie Caldwellová (USA) +2:08
32. Pia Finková (GER) +2:15
33. Anna Haagová (SWE) +2:16
34. Alisa Žambalovová (RUS) +2:22
35. Maja Dahlqvistová (SWE) +2:22
36. Natalja Matvejevová (RUS) +2:25
37. Laurien van der Graaffová (SUI) +2:26
38. Emily Nishikawová (CAN) +2:29
39. Kari Øyre Slindová (NOR) +2:30
40. Anna Žerebjatěvová (RUS) +2:30
41. Nathalie von Siebenthalová (SUI) +2:31
42. Anne Kyllönenová (FIN) +2:36
43. Linn Sömskarová (SWE) +2:39
44. Stefanie Böhlerová (GER) +2:39
45. Maria Nordströmová (SWE) +2:56
46. Caitlin Pattersonová (USA) +3:00
47. Sylwia Jaśkowiecová (POL) +3:03
48. Ida Sargentová (USA) +3:07
49. Cendrine Browneová (CAN) +3:08
50. Coraline Thomasová Hugueová (FRA) +3:09
51. Rosie Frankowská (USA) +3:10
52. Lisa Unterwegerová (AUT) +3:17
53. Marija Istominová (RUS) +3:22
54. Kikkan Randallová (USA) +3:22
55. Johanna Hagströmová (SWE) +3:24
56. Elizabeth Stephenová (USA) +3:26
57. Alenka Čebašeková (SLO) +3:37
58. Jennie Öbergová (SWE) +3:44
59. Dahria Beattyová (CAN) +3:45
60. Lidia Durkinovová (RUS) +3:46
61. Lovisa Modigová (SWE) +3:50
62. Evelina Settlinová (SWE) +3:54
63. Polina Nekrasovová (RUS) +3:55
64. Kaitlynn Millerová (USA) +3:59
65. Vesna Fabjanová (SLO) +4:23
66. Miki Kodamová (JPN) +6:38
67. Zina Kocherová (CAN) +7:22
1. Marit Bjørgenová (NOR) 24:18,9
2. Jessica Digginsová (USA) +16,7
3. Sadie Bjornsenová (USA) +1:11,5
4. Ragnhild Hagaová (NOR) +1:12,0
5. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +1:12,8
6. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +1:16,2
7. Charlotte Kallaová (SWE) +1:17,9
8. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +1:19,0
9. Jonna Sundlingová (SWE) +1:30,5
10. Ebba Anderssonová (SWE) +1:44,7
11. Kerttu Niskanenová (FIN) +1:51,6
12. Tiril Udnes Wengová (NOR) +1:52,1
13. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +1:58,0
14. Teresa Stadloberová (AUT) +1:58,7
15. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +2:14,2
16. Victoria Carlová (GER) +2:15,9
17. Masako Išidaová (JPN) +2:17,7
18. Heidi Wengová (NOR) +2:24,6
19. Silje Øyre Slindová (NOR) +2:25,
20. Elisa Brocardová (ITA) +2:33,0
21. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +2:44,6
22. Anastasia Sedovová (RUS) +2:48,1
23. Aino-Kaisa Saarinenová (FIN) +2:52,0
24. Anna Dyviková (SWE) +2:58,3
25. Hanna Falková (SWE) +3:01,5
26. Anamarija Lampičová (SLO) +3:08,2
27. Katharina Hennigová (GER) +3:11,7
28. Nadine Fähndrichová (SUI) +3:15,3
29. Julija Bělorukovová (RUS) +3:17,8
30. Johanna Matintalová (FIN) +3:18,7
Startovní listina
1. Marit Bjørgenová (NOR)
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +0:36
3. Jessica Digginsová (USA) +0:41
4. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +0:43
5. Charlotte Kallaová (SWE) +0:57
6. Sadie Bjornsenová (USA) +0:57
7. Jonna Sundlingová (SWE) +0:58
8. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +1:02
9. Anna Dyviková (SWE) +1:11
10. Tiril Udnes Wengová (NOR) +1:12
11. Ebba Anderssonová (SWE) +1:13
12. Teresa Stadloberová (AUT) +1:16
13. Kerttu Niskanenová (FIN) +1:17
14. Masako Išidaová (JPN) +1:18
15. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +1:22
16. Silje Øyre Slindová (NOR) +1:25
17. Ragnhild Hagaová (NOR) +1:26
18. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +1:26
19. Julija Bělorukovová (RUS) +1:29
20. Aino-Kaisa Saarinenová (FIN) +1:29
21. Heidi Wengová (NOR) +1:33
22. Anamarija Lampičová (SLO) +1:33
23. Johanna Matintalová (FIN) +1:35
24. Nadine Fähndrichová (SUI) +1:37
25. Katharina Hennigová (GER) +1:41
26. Elisa Brocardová (ITA) +1:43
27. Anastasia Sedovová (RUS) +1:46
28. Victoria Carlová (GER) +1:50
29. Hanna Falková (SWE) +1:53
30. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +1:57
31. Sophie Caldwellová (USA) +2:08
32. Pia Finková (GER) +2:15
33. Anna Haagová (SWE) +2:16
34. Alisa Žambalovová (RUS) +2:22
35. Maja Dahlqvistová (SWE) +2:22
36. Natalja Matvejevová (RUS) +2:25
37. Laurien van der Graaffová (SUI) +2:26
38. Emily Nishikawová (CAN) +2:29
39. Kari Øyre Slindová (NOR) +2:30
40. Anna Žerebjatěvová (RUS) +2:30
41. Nathalie von Siebenthalová (SUI) +2:31
42. Anne Kyllönenová (FIN) +2:36
43. Linn Sömskarová (SWE) +2:39
44. Stefanie Böhlerová (GER) +2:39
45. Maria Nordströmová (SWE) +2:56
46. Caitlin Pattersonová (USA) +3:00
47. Sylwia Jaśkowiecová (POL) +3:03
48. Ida Sargentová (USA) +3:07
49. Cendrine Browneová (CAN) +3:08
50. Coraline Thomasová Hugueová (FRA) +3:09
51. Rosie Frankowská (USA) +3:10
52. Lisa Unterwegerová (AUT) +3:17
53. Marija Istominová (RUS) +3:22
54. Kikkan Randallová (USA) +3:22
55. Johanna Hagströmová (SWE) +3:24
56. Elizabeth Stephenová (USA) +3:26
57. Alenka Čebašeková (SLO) +3:37
58. Jennie Öbergová (SWE) +3:44
59. Dahria Beattyová (CAN) +3:45
60. Lidia Durkinovová (RUS) +3:46
61. Lovisa Modigová (SWE) +3:50
62. Evelina Settlinová (SWE) +3:54
63. Polina Nekrasovová (RUS) +3:55
64. Kaitlynn Millerová (USA) +3:59
65. Vesna Fabjanová (SLO) +4:23
66. Miki Kodamová (JPN) +6:38
67. Zina Kocherová (CAN) +7:22
1. Heidi Wengová (NOR) 1476
2. Jessica Digginsová (USA) 1436
3. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) 1414
4. Krista Pärmäkoskiová (FIN) 1220
5. Marit Bjørgenová (NOR) 1078
6. Sadie Bjornsenová (USA) 956
7. Charlotte Kallaová (SWE) 934
8. Teresa Stadloberová (AUT) 888
9. Ragnhild Hagaová (NOR) 808
10. Kerttu Niskanenová (FIN) 757
32. Petra Nováková (CZE) 208
81. Kateřina Beroušková (CZE) 26
1. Marit Bjørgenová (NOR) 24:18,9
2. Jessica Digginsová (USA) +16,7
3. Sadie Bjornsenová (USA) +1:11,5
4. Ragnhild Hagaová (NOR) +1:12,0
5. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +1:12,8
6. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +1:16,2
7. Charlotte Kallaová (SWE) +1:17,9
8. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +1:19,0
9. Jonna Sundlingová (SWE) +1:30,5
10. Ebba Anderssonová (SWE) +1:44,7
11. Kerttu Niskanenová (FIN) +1:51,6
12. Tiril Udnes Wengová (NOR) +1:52,1
13. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +1:58,0
14. Teresa Stadloberová (AUT) +1:58,7
15. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +2:14,2
16. Victoria Carlová (GER) +2:15,9
17. Masako Išidaová (JPN) +2:17,7
18. Heidi Wengová (NOR) +2:24,6
19. Silje Øyre Slindová (NOR) +2:25,
20. Elisa Brocardová (ITA) +2:33,0
21. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +2:44,6
22. Anastasia Sedovová (RUS) +2:48,1
23. Aino-Kaisa Saarinenová (FIN) +2:52,0
24. Anna Dyviková (SWE) +2:58,3
25. Hanna Falková (SWE) +3:01,5
26. Anamarija Lampičová (SLO) +3:08,2
27. Katharina Hennigová (GER) +3:11,7
28. Nadine Fähndrichová (SUI) +3:15,3
29. Julija Bělorukovová (RUS) +3:17,8
30. Johanna Matintalová (FIN) +3:18,7