Stíhačka žen, 10 km, Holmenkollen | Vítěz: D. Domračevová (BLR) (kon.) | | | Štafeta mužů 4x7,5 km, Holmenkollen | Vítěz: Norsko (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Åre | (zruš.) | | | Slalom mužů, 1. kolo, Åre | (zruš.) |
Obří slalom žen, 2. kolo, Åre | (zruš.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Åre | (zruš.) |
Ženy 500 metrů, Minsk | Vítěz: V. Herzogová (AUT) (kon.) | | | Ženy 1500 metrů, Minsk | (kon.) |
Závod s hromadným startem žen, Minsk | Vítěz: A. Satoová (JPN) (kon.) |
Přehled událostí na Paralympiádě 2018 - 10. den | (kon.) |
Muži HS240, Vikersund | Vítěz: R. Johansson (NOR) (kon.) |
Jižní Korea - Česko | 8:5 po 9. endu (kon.) |
Stíhačka žen 10 km volně, Falun | Vítěz: M. Bjørgenová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů 15 km volně, Falun | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
Skoky HS140, Klingenthal | (zruš.) | | | Běh 10 km klasicky, Klingenthal | Vítěz: F. Riessle (GER) (kon.) |
konec
Finále SP - stíhačka mužů 15 km volně, Falun
Vítěz: A. Bolšunov (RUS)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Aleksander Bolšunov (RUS) 35:03,3
2. Alex Harvey (CAN) +47,1
3. Dario Cologna (SUI) +47,5
4. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +48,7
5. Maxim Vylegžanin (RUS) +50,3
6. Hans Christer Holund (NOR) +51,7
7. Calle Halfvarsson (SWE) +54,1
8. Sjur Røthe (NOR) +54,9
9. Niklas Dyrhaug (NOR) +1:04,1
10. Denis Spicov (RUS) +1:04,2
11. Andrej Larkov (RUS) +1:04,3
12. Francesco De Fabiani (ITA) +1:06,5
13. Marcus Hellner (SWE) +1:07,6
14. Ristomatti Hakola (FIN) +1:08,8
15. Keišin Jošida (JPN) +1:09,2
16. Didrik Tønseth (NOR) +1:09,8
17. Daniel Rickardsson (SWE) +1:10,7
18. Oskar Svensson (SWE) +1:14,0
19. Federico Pellegrino (ITA) +1:14,5
20. Giandomenico Salvadori (ITA) +1:14,9
21. Alexander Bessměrtnych (RUS) +1:15,1
22. Jevgenij Bělov (RUS) +1:18,4
23. Alexej Červotkin (RUS) +1:21,1
24. Simen Hegstad Krüger (NOR) +1:21,9
25. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +1:45,8
26. Maurice Manificat (FRA) +2:11,9
27. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) +2:21,4
28. Devon Kershaw (CAN) +2:21,9
29. Andrew Musgrave (GBR) +2:32,2
30. Jean Marc Gaillard (FRA) +2:26,8
47. Petr Knop (CZE) +4:00,3
51. Michal Novák (CZE) +4:17,5
74. Miroslav Rypl (CZE) +8:01,5
Startovní listina
1. Aleksander Bolšunov (RUS)
2. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +0:38
3. Calle Halfvarsson (SWE) +0:39
4. Federico Pellegrino (ITA) +0:39
5. Francesco De Fabiani (ITA) +0:45
6. Oskar Svensson (SWE) +0:47
7. Martin Johnsrud Sundby (NOR)+0:53
8. Ristomatti Hakola (FIN) +0:54
9. Dario Cologna (SUI) +0:56
10. Alexej Červotkin (RUS) +1:04
11. Niklas Dyrhaug (NOR) +1:10
12. Jevgenij Bělov (RUS) +1:12
13. Maxim Vylegžanin (RUS) +1:12
14. Sjur Røthe (NOR) +1:12
15. Alexej Poltoranin (KAZ) +1:12
16. Iivo Niskanen (FIN) +1:13
17. Maicol Rastelli (ITA) +1:14
18. Alex Harvey (CAN) +1:16
19. Didrik Tønseth (NOR) +1:17
20. Andrej Larkov (RUS) +1:17
21. Keišin Jošida (JPN) +1:18
22. Hans Christer Holund (NOR) +1:19
23. Denis Spicov (RUS) +1:22
24. Alexander Bessměrtnych (RUS) +1:23
25. Marcus Hellner (SWE) +1:23
26. Daniel Rickardsson (SWE) +1:24
27. Devon Kershaw (CAN) +1:27
28. Emil Iversen (NOR) +1:28
29. Jean Marc Gaillard (FRA) +1:28
30. Giandomenico Salvadori (ITA) +1:33
31. Simen Hegstad Krüger (NOR) +1:40
32. Adrien Backscheider (FRA) +1:43
33. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) +1:46
34. Andrew Musgrave (GBR) +1:48
35. Maurice Manificat (FRA) +1:50
36. Björn Sandström (SWE) +2:08
37. Viktor Thorn (SWE) +2:12
38. Dominik Baldauf (AUT) +2:12
39. Dietmar Nöckler (ITA) +2:23
40. Thomas Bing (GER) +2:24
41. Clement Parisse (FRA) +2:26
42. Jens Burman (SWE) +2:26
43. Jonas Baumann (SUI) +2:27
44. Graeme Killick (CAN) +2:28
45. Eirik Brandsdal (NOR) +2:31
46. Karl-Johan Westberg (SWE) +2:32
47. Jonas Dobler (GER) +2:39
48. Gleb Retivych (RUS) +2:39
49. Teodor Peterson (SWE) +2:46
50. Lari Lehtonen (FIN) +2:46
51. Erik Bjornsen (USA) +2:53
52. Florian Notz (GER) +2:56
53. Renaud Jay (FRA) +2:57
54. Anton Lindblad (SWE) +2:57
55. Emil Jönsson (SWE) +3:00
56. Michal Novák (CZE) +3:01
57. Joni Mäki (FIN) +3:03
58. Hirojuki Mijazawa (JPN) +3:03
59. Simeon Hamilton (USA) +3:04
60. Lucas Bögl (GER) +3:07
61. Gustav Eriksson (SWE) +3:09
62. Petr Knop (CZE) +3:21
63. Maciej Staręga (POL) +3:22
64. Perttu Hyvärinen (FIN) +3:27
65. Viktor Thorn (SWE) +3:27
66. Bernhard Tritscher (AUT) +3:29
67. Kevin Bolger (USA) +3:31
68. Baptiste Gros (FRA) +3:36
69. Andrew Young (GBR) +3:45
70. David Norris (USA) +3:47
71. Naoto Baba (JPN) +3:47
72. Scott Patterson (USA) +3:57
73. Patrick Caldwell (USA) +4:02
74. Petter Engdahl (SWE) +4:07
75. Magnus Kim (KOR) +4:15
76. Miroslav Rypl (CZE) +4:18
77. Robin Duvillard (FRA) +4:33
78. Julien Locke (CAN) +4:35
79. Anton Persson (SWE) +4:38
80. Dominik Bury (POL) +4:54
81. Roman Schaad (SUI) +5:12
82. Jan Antolec (POL) +5:26
83. Miha Šimenč (SLO) +7:10
84. James Clugnet (GBR) +7:26
1. Aleksander Bolšunov (RUS) 35:03,3
2. Alex Harvey (CAN) +47,1
3. Dario Cologna (SUI) +47,5
4. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +48,7
5. Maxim Vylegžanin (RUS) +50,3
6. Hans Christer Holund (NOR) +51,7
7. Calle Halfvarsson (SWE) +54,1
8. Sjur Røthe (NOR) +54,9
9. Niklas Dyrhaug (NOR) +1:04,1
10. Denis Spicov (RUS) +1:04,2
11. Andrej Larkov (RUS) +1:04,3
12. Francesco De Fabiani (ITA) +1:06,5
13. Marcus Hellner (SWE) +1:07,6
14. Ristomatti Hakola (FIN) +1:08,8
15. Keišin Jošida (JPN) +1:09,2
16. Didrik Tønseth (NOR) +1:09,8
17. Daniel Rickardsson (SWE) +1:10,7
18. Oskar Svensson (SWE) +1:14,0
19. Federico Pellegrino (ITA) +1:14,5
20. Giandomenico Salvadori (ITA) +1:14,9
21. Alexander Bessměrtnych (RUS) +1:15,1
22. Jevgenij Bělov (RUS) +1:18,4
23. Alexej Červotkin (RUS) +1:21,1
24. Simen Hegstad Krüger (NOR) +1:21,9
25. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +1:45,8
26. Maurice Manificat (FRA) +2:11,9
27. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) +2:21,4
28. Devon Kershaw (CAN) +2:21,9
29. Andrew Musgrave (GBR) +2:32,2
30. Jean Marc Gaillard (FRA) +2:26,8
47. Petr Knop (CZE) +4:00,3
51. Michal Novák (CZE) +4:17,5
74. Miroslav Rypl (CZE) +8:01,5
Startovní listina
1. Aleksander Bolšunov (RUS)
2. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +0:38
3. Calle Halfvarsson (SWE) +0:39
4. Federico Pellegrino (ITA) +0:39
5. Francesco De Fabiani (ITA) +0:45
6. Oskar Svensson (SWE) +0:47
7. Martin Johnsrud Sundby (NOR)+0:53
8. Ristomatti Hakola (FIN) +0:54
9. Dario Cologna (SUI) +0:56
10. Alexej Červotkin (RUS) +1:04
11. Niklas Dyrhaug (NOR) +1:10
12. Jevgenij Bělov (RUS) +1:12
13. Maxim Vylegžanin (RUS) +1:12
14. Sjur Røthe (NOR) +1:12
15. Alexej Poltoranin (KAZ) +1:12
16. Iivo Niskanen (FIN) +1:13
17. Maicol Rastelli (ITA) +1:14
18. Alex Harvey (CAN) +1:16
19. Didrik Tønseth (NOR) +1:17
20. Andrej Larkov (RUS) +1:17
21. Keišin Jošida (JPN) +1:18
22. Hans Christer Holund (NOR) +1:19
23. Denis Spicov (RUS) +1:22
24. Alexander Bessměrtnych (RUS) +1:23
25. Marcus Hellner (SWE) +1:23
26. Daniel Rickardsson (SWE) +1:24
27. Devon Kershaw (CAN) +1:27
28. Emil Iversen (NOR) +1:28
29. Jean Marc Gaillard (FRA) +1:28
30. Giandomenico Salvadori (ITA) +1:33
31. Simen Hegstad Krüger (NOR) +1:40
32. Adrien Backscheider (FRA) +1:43
33. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) +1:46
34. Andrew Musgrave (GBR) +1:48
35. Maurice Manificat (FRA) +1:50
36. Björn Sandström (SWE) +2:08
37. Viktor Thorn (SWE) +2:12
38. Dominik Baldauf (AUT) +2:12
39. Dietmar Nöckler (ITA) +2:23
40. Thomas Bing (GER) +2:24
41. Clement Parisse (FRA) +2:26
42. Jens Burman (SWE) +2:26
43. Jonas Baumann (SUI) +2:27
44. Graeme Killick (CAN) +2:28
45. Eirik Brandsdal (NOR) +2:31
46. Karl-Johan Westberg (SWE) +2:32
47. Jonas Dobler (GER) +2:39
48. Gleb Retivych (RUS) +2:39
49. Teodor Peterson (SWE) +2:46
50. Lari Lehtonen (FIN) +2:46
51. Erik Bjornsen (USA) +2:53
52. Florian Notz (GER) +2:56
53. Renaud Jay (FRA) +2:57
54. Anton Lindblad (SWE) +2:57
55. Emil Jönsson (SWE) +3:00
56. Michal Novák (CZE) +3:01
57. Joni Mäki (FIN) +3:03
58. Hirojuki Mijazawa (JPN) +3:03
59. Simeon Hamilton (USA) +3:04
60. Lucas Bögl (GER) +3:07
61. Gustav Eriksson (SWE) +3:09
62. Petr Knop (CZE) +3:21
63. Maciej Staręga (POL) +3:22
64. Perttu Hyvärinen (FIN) +3:27
65. Viktor Thorn (SWE) +3:27
66. Bernhard Tritscher (AUT) +3:29
67. Kevin Bolger (USA) +3:31
68. Baptiste Gros (FRA) +3:36
69. Andrew Young (GBR) +3:45
70. David Norris (USA) +3:47
71. Naoto Baba (JPN) +3:47
72. Scott Patterson (USA) +3:57
73. Patrick Caldwell (USA) +4:02
74. Petter Engdahl (SWE) +4:07
75. Magnus Kim (KOR) +4:15
76. Miroslav Rypl (CZE) +4:18
77. Robin Duvillard (FRA) +4:33
78. Julien Locke (CAN) +4:35
79. Anton Persson (SWE) +4:38
80. Dominik Bury (POL) +4:54
81. Roman Schaad (SUI) +5:12
82. Jan Antolec (POL) +5:26
83. Miha Šimenč (SLO) +7:10
84. James Clugnet (GBR) +7:26
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 1409
2. Dario Cologna (SUI) 1290
3. Martin Johnsrud Sundby (NOR) 1261
4. Alex Harvey (CAN) 1179
5. Aleksander Bolšunov (RUS) 1152
6. Hans Christer Holund (NOR) 917
7. Alexej Poltoranin (KAZ) 796
8. Maurice Manificat (FRA) 763
9. Emil Iversen (NOR) 635
10. Federico Pellegrino (ITA) 613
45. Martin Jakš (CZE) 126
132. Michal Novák (CZE) 9
153. Petr Knop (CZE) 1
1. Aleksander Bolšunov (RUS) 35:03,3
2. Alex Harvey (CAN) +47,1
3. Dario Cologna (SUI) +47,5
4. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +48,7
5. Maxim Vylegžanin (RUS) +50,3
6. Hans Christer Holund (NOR) +51,7
7. Calle Halfvarsson (SWE) +54,1
8. Sjur Røthe (NOR) +54,9
9. Niklas Dyrhaug (NOR) +1:04,1
10. Denis Spicov (RUS) +1:04,2
11. Andrej Larkov (RUS) +1:04,3
12. Francesco De Fabiani (ITA) +1:06,5
13. Marcus Hellner (SWE) +1:07,6
14. Ristomatti Hakola (FIN) +1:08,8
15. Keišin Jošida (JPN) +1:09,2
16. Didrik Tønseth (NOR) +1:09,8
17. Daniel Rickardsson (SWE) +1:10,7
18. Oskar Svensson (SWE) +1:14,0
19. Federico Pellegrino (ITA) +1:14,5
20. Giandomenico Salvadori (ITA) +1:14,9
21. Alexander Bessměrtnych (RUS) +1:15,1
22. Jevgenij Bělov (RUS) +1:18,4
23. Alexej Červotkin (RUS) +1:21,1
24. Simen Hegstad Krüger (NOR) +1:21,9
25. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +1:45,8
26. Maurice Manificat (FRA) +2:11,9
27. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) +2:21,4
28. Devon Kershaw (CAN) +2:21,9
29. Andrew Musgrave (GBR) +2:32,2
30. Jean Marc Gaillard (FRA) +2:26,8
47. Petr Knop (CZE) +4:00,3
51. Michal Novák (CZE) +4:17,5
74. Miroslav Rypl (CZE) +8:01,5