Boston – Columbus 4:5 (po pr.) | Buffalo – Nashville 0:4 (kon.) | Montreal – Florida 0:2 (kon.)
Minnesota – Los Angeles 3:4 (po pr.) | Arizona – Calgary 5:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:2 (0:0, 0:0, 1:2) Stav série: 0:3
HC Energie Karlovy Vary
Úterý 20.03.2018, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Play-off extraligy st. dorostu • Osmifinále

Dnešní utkání sledovalo 196 diváků. (20:01:42)

Dámy a pánové, je rozhodnuto. Karlovy Vary uhájily jednobrankový náskok po gólu Holuba z 53. minuty a Západočeši si tak zajišťují postup do čtvrtfinále. Pro Duklu tak cesta play-off končí již v osmifinále, třetí zápas vyhráli Karlovarští 2:1 a konečný stav série je tak 3:0. Z mé strany je to dnes vše, příjemný zbytek týdne vám z Jihlavy přeje Tomáš Kalas.

59:56
    Opět se tak stane, pokud se ale nepletu, hosté to udělali podruhé a mají následovat dvě minuty. Neděje se tak.

59:56
    Vhazování se bude opakovat.

59:56
    Veleba střílel z modré, Kašpar si však kotouč nalezl a zastavil hru. Bude se ještě vhazovat.

59:50
    Nedaří se domácím založit tlak v pásmu. Hosté ale vyhodili na icing, bude to drama do konce. Trenér Eismann si bere time-out, 10 sekund před koncem.

59:17
    Trávníkovi puk uskočil a musí jet pro něj znovu za modrou čáru.

58:52
    Jihlava tlačí v pásmu, navíc jde do šesti hráčů!

58:28
    Bernáth získal puk a drží ho v rohu, tam je mu nejlépe.

58:03
    Poslední dvouminutovku třetiny zahájí Veleba přihrávkou na Marka.

57:34
    Veleba táhl puk středem, ale přišel o něj a vypadá to, že přesilovku Vary dobrání.

57:14
    Hosté opět vyhazují. Jde do tuhého pro Duklu.

56:46
    Vala opět z rohu rozjel akci, Veleba nahrál na Filipa, který z ostrého úhlu střílel, Kašpar nevěděl, kde má puk, vše ukončil až sudí hvizdem.

56:01
    Domácí kombinují v pásmu, Trávník trefil z první hráče před sebou a hosté vyhazují.

55:47
    Opět další chyba ve střídání hostí, dostávají dvě minuty a trenér Eismann je doslova rozzuřen. Domácí si navíc berou time.

55:39
    Zavřel nic neřešil, pouze vyhodil kotouč ven tak, aby se o icing nejednalo a jel střídat.

55:06
    Momentálně to jsou ale hosté, kteří bojují více v útoku a domácí se musí bránit.

53:58
    Hodně důrazně hrají domácí, dostupují a nevynechají jediný souboj. Opět se tak dostali do útočného pásma, kde tlačí hostující pětku.