Jihočeská univerzita
4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
VŠTE
Středa 21.03.2018, 18:00 • Budvar aréna • Souboj jihočeských univerzit

Historicky třetí souboj jihočeských univerzit je u konce a podruhé se radují hráči Jihočeské univerzity. Ti se dostali do vedení 2:0 ve druhé třetině a to ještě rozšířili ve třetí třetině. VŠTE pouze korigovalo stav a JČU se tak raduje z vítězství 4:1.

To je ode mě vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (20:19:41)

59:30
    Jihočeská univerzita vstřelila gól! A je rozhodnuto. Čermák našel před brankou DAVIDA CIBOCHA a ten krásným bekhendovým blafákem poslal kotouč pod horní tyč.
    Asistence: Miroslav Čermák.

59:12
    Šance VŠTE na vyrovnání rapidně klesají. Necelá minuta do konce a vhazování v jejich obranném pásmu.

58:45
    Vyloučení v týmu VŠTE (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Kříž.

58:22
    Oddechový čas pro JČU.

58:22
    Šuhaj měl na hokejce snížení. Byl v bezprostřední blízkosti Černého, který ale zachránil svůj tým od druhé inkasované branky.

57:54
    JČU vyhazuje na zakázané uvolnění. Šance VŠTE ještě žijí.

57:47
    VŠTE to zkouší v šesti!

56:52
    VŠTE vstřelila gól! A je sníženo! ALEŠ SUDA nahazoval od modré čáry, před Černým bylo několik hráčů a vůbec nic neviděl. Nakonec k překvapení všech skončil kotouč až za jeho zády.

56:25
    Gólovky JČU pokračují. Matoušek byl úplně sám před Spáčilem, mohl se zeptat, kam to chce, ale nakonec gólmana VŠTE trefil pouze do hrudi.

56:08
    Oddechový čas pro VŠTE.

55:58
    Další gólovka Jihočeské univerzity. Slavíček našel před brankou úplně volného spoluhráče, který však netrefil prázdnou branku.

55:02
    VŠTE otevřelo hru, ale hráči JČU jsou zatím pozorní a nepouští svého soupeře do šancí.

53:40
    Po delší době si na puk sáhl také Černý. Pohodovým zákrokem uklidnil svůj tým.

53:13
    Stoprocentní šance Jihočeské univerzity! Hned tři hráči jeli sami na SPáčila. Čermák přihrál Svobodovi, který ovšem gólmana VŠTE bekhendem nepřekonal.

52:47

51:40
    Jihočeská unverzita oslabení výborně brání a hraje více s pukem než její soupeř.

50:47
    Vyloučení v týmu Jihočeská univerzita (Radoš – 2 min., krosček).

Aleš Skok

Branky a nahrávky: 27. Radoš, 29. Svoboda, 46. Čermák (Žáček), 60. Ciboch (Čermák) – 57. Suda

Jihočeská univerzita: Černý (Herman) – Štefan, Čížek, Heřmánek, Koňařík, Fučík, Koutský, Matoušek, Radoš, Michal, Nehoda, Svoboda, Kubeš, Ciboch, Žáček, Bárta, Slavíček, Čermák, Ciboch.
    VŠTE: Spáčil (Terber) – Dědek, Vlach, Břečka, Dvořák, Šesták, Jiřinec, Sitter, Fiala, Škoda, Kříž, Skalický, Volf, Kadlec, Šuhaj, Koupal, Suda, Hanus, Křenek, Benda, Doktor, Bárta, Radosta, Hřebíček, Škopek.

Rozhodčí: Macák, Urban – Deim, Lang