Česko – Řecko 2:3 (kon.)
Česko
2:3 (1:1)
Řecko
Sobota 24.03.2018, 12:00 • Stadio Comunale di Cordovado, Corcovado • Kvalifikace mistrovství Evropy do 19 let • Skupina 3

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (13:54:43)

Je konec! Češi nakonec nezvládli utkání s Řeckem a podlehli mu 2:3. Řecko se už ve dvanácté minutě dostalo de vedení, jelikož se prosadil Gkargkalatzidis! O tři minuty později však Česko stačilo vyrovnat. Přesnou střelou se trefil Heidenreich! Po přestávce se Řecko vrátilo zpátky do vedení, jelikož se prosadil Douvikas! Český celek ale dvacet minut před koncem vyrovnal zásluhou Žitného! To ale pořád nebylo vše. Hosté ale o minutu později přidala třetí branku. Podruhé v zápase se prosadil Douvikas!

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Stergiakis (Řecko).

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Štursa se tlačil do zakončení, ale obránce řeckého celku jeho přízemní střelu zablokoval.

89
    Utkání se pomalu chýlí ke svému konci! Hráči českého celku se nastěhovali na polovinu Řecka, ale nemají prostor k zakončení.

87
    Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Gkargkalatzidis, přichází Balogiannis.

85
    Znovu byl v hlavní roli Giousis! Tentokrát si nedal pozor na své postavení a ocitl se v ofsajdu!

83
    Giousis je v posledních minutách hodně aktivní. Tentokrát se dostal k zakončení, ale trefil jen Heidenreicha.

81
    Giousis se ujal rozehrávky následného přímého kopu, jenže centr se mu vůbec nepovedl a míč propadl do zámezí.

80
    Sadílek fauloval v hlavičkovém souboji na polovině hřiště a vysloužil si žlutou kartu.

78
    Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Tzovaras, přichází Zisis.

77
    Žlutou kartu dostává Chatzidimpas (Řecko).

77
    Bačkovský musel znovu ven z branky! Český brankář tentokrát předstihl soupeřova útočníka Tzovarase a schoval míč do rukavic.

75
    Dudl se skvěle natlačil před obránce a skvělým krytím míče si vybojoval faul na svou osobu. Češi rozehrají přímý kop.

73
    Sadílek zahrával rohový kop českého výběru. Na jeho krátký centr dosáhl jen připravený obránce Bousis.

71
    Řecko právě vstřelilo branku!
    Jenže Řecko si bleskově bere zpět ztracené vedení! Gkargkalatzidis našel krásnou přihrávkou ANASTASIOSE DOUVIKASE, který druhou brankou v utkání vrátil Řekům vedení!

70
    Česko právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! Český výběr do devatenácti let přeci jen maže řecké vedení! PATRIK ŽITNÝ se nerozpakoval a uklidil míč do sítě!

Tomáš Kubečka

Branky: 15. Heidenreich, 70. Žitný – 12. Gkargkalatzidis, 55. Douvikas, 71. Douvikas

Karty:   31. Frýdek (CZE), 80. Sadílek (CZE) – 42. Dimitriou (GRE), 77. Chatzidimpas (GRE), 90+3. Stergiakis (GRE)

Česko: Bačkovský – Kadar, Heidenreich, Mareš, Dudl – Žitný, Sadílek (C), Krejčí (46. Vais), Frýdek (62. Štursa) – Růsek, Drchal
    Náhradníci: Gröger, Plechatý, Pfeifer, Vais, Král, Lauko, Beňo, Štursa, Šípek

Řecko: Stergiakis – Lyratzis, Dimitriou, Bousis, Papazoglou – Meliopoulos, Chatzidimpas (C), Kampetsis (57. Giousis) – Gkargkalatzidis (87. Balogiannis), Douvikas, Tzovaras (78. Zisis)
    Náhradníci: Siampanis, Giousis, Zisis, Balogiannis, Dimitroulas, Apostolakis, Voilis, Xenitidis, Vitaliotis

Rozhodčí: Pinheiro – Rodrigues, Bindoni