Španělsko – Česko 2:0 (kon.)
Španělsko
2:0 (1:0)
Česko
Sobota 24.03.2018, 17:00 • Ander Stadium, Olomouc • Kvalifikace mistrovství Evropy do 17 let • Skupina 1

Z mé strany je to dnes vše, loučím se s Vámi, přeji příjemný zbytek dne a u některého z dalších přenosů brzy napočtenou. (18:44:49)

Dnešní zápas nabídl pohledný fotbal, ve kterém zvítězil favorit ze Španělska. Čeští mladíci nehráli špatně, celý zápas ale zaostávali ve všech herních činnostech a ve finále prohráli o dva góly. Ten první padl ještě v prvním poločase po skvělé parádě Molleji, druhý gól přidali hosté po přestávce zásluhou přesné střely k tyči Touaiziho. Česko si nevypracovalo žádnou gólovou příležitost, proto také dneska pokračuje po minulém zápase se Srbskem v bezgólovosti a s nula body zůstává na samém konci skupiny.

80+2

80+2
    Hostující celek už pouze kontroluje hru a každou chvílí bude pískán konec.

80+1
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Morante, přichází Sintes.

80
    Hlavní rozhodčí přidá k utkání 2 minuty.

80
    Končí základní hrací doba, u míče stále Španělé. Uvidíme, kolik minut se rozhodne hlavní rozhodčí nastavit.

79
    Mollejo se řítil k bráně od půlky, krátce po tom, co se dostal do našeho vápna, byl míče čistě zbaven.

79
    Čeští mladíci ale míč rychle ztratili a teď se naopak budou muset bránit.

78
    Hráči v červených dresech se dopustili faulu, Češi budou mít další možnost, jak se dostat k brance soupeře.

77
    Španělský celek drží míč na svých kopačkách a přihrává si ve středu hřiště. Do konce utkání zbýavají asi tři minuty a hosté stále drží dvoubrankové vedení.

76
    Morante vyslal průnikovou přihrávku, žádný z jeho spoluhráčů ale nebyl dostatečně rychlý na to, aby ji stihnul.

75
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Touaizi, přichází Camello.

74
    Fotbal je stále i pět minut před koncem za téměř rozhodnutého stavu pohledný, tento fakt musí těšit i všechny fanoušky na stadionu.

73
    Ortega ve snaze rozehrát míč podklouzl, zvednout se ale stihl ještě před dobíhajícím českým hráčem a nebezpečí nedopustil.

72
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Baenna, přichází Sanz.

71
    Hráči v bílém jsou na hřišti konečně pořádně vidět, střelu na bránu to ale zatím nepřineslo.

70
    Standartka skončila střelou, které ale chyběla razance a znamená to tak lehkou práci pro Tenease.