Montreal – Washington 4:6 (kon.) | Ottawa – Carolina 2:5 (kon.) | Florida – Arizona 4:2 (kon.)
New Jersey – Tampa 2:1 (kon.) | NY Islanders – Chicago 1:3 (kon.) | NY Rangers – Buffalo 5:1 (kon.)
Columbus – St. Louis 1:2 (kon.) | Toronto – Detroit 4:3 (kon.) | Minnesota – Nashville 4:1 (kon.)
Edmonton – Los Angeles 3:2 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 5:4 (po pr.)
Minnesota Wild
4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
Nashville Predators
Neděle 25.03.2018, 01:10 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Ode mne je to pro dnešní ráno vše a děkuji za pozornost. (04:53:30)

1. Jason Zucker (MNS) 1+1
    2. Nino Niederreiter (MNS) 1+0
    3. Marcus Foligno (MNS) 0+1

A domácí kouč Bruce Boudreau si připisuje 500. vítězství v kariéře v NHL v pozici hlavního kouče.

Je dobojováno a Minnesota získává s ohledem na boje o postup do play-off NHL důležité dva body. Od druhé třetiny byli domácí lepším týmem a potvrdili svou převahu dvěma vstřelenými góly jak v druhé, tak ve třetí třetině.

59:45
    Joel Eriksson Ek sice prohrál vhazování, ale nejspíš ho to moc nemrzí.

59:45
    Vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.

59:24
    Ještě jeden výpad vede Winnik společně s Folignem.

58:55
    A Minnesota i nadále drží hru daleko od své branky.
    58:19 Zach PARISE - 4:1

58:19
    Minnesota právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto. Bonino ztratil v souboji s Mikaelem Granlundem kotouč a sprinterský souboj vyhrál ZACH PARISE, který lehce bekhendem poslal kotouč přes hokejku bránícího hráče do odkryté klece hostů. Asistence: Mikael Granlund.

58:10
    A hosté hrají bez brankáře.

57:55
    A Wild drží hru daleko od své branky.

57:05
    Teď hodně hraniční střídání hostů, kdy Ekholm odjížděl na střídačku jakoby v posledním tažení, značně pomalu. A hráč, který místo něj skočil na led, převzal puk ve chvíli, kdy byl Ekholm ještě na ledě. Nicméně pokračuje se ve hře.

56:48
    Za modrou ale přišli Predátoři o kotouč.

56:38
    A hosté to zkoušejí znovu ze středního pásma.

56:18
    Tvrdou bombu od modré tečoval Mikael Granlund těsně vedle branky Pekky Rinneho.

55:58
    Domácí čelí aktivnějšímu přístupu hráčů Predátorů, teď ale aspoň vyvážejí puk.

Jaroslav Svoboda

Branky a nahrávky: 23. J. Eriksson Ek (M. Foligno, Winnik), 34. Niederreiter (Zucker, R. Murphy), 42. Zucker (E. Staal), 59. Parise (Mikael Granlund) – 9. Johansen (P. K. Subban, F. Forsberg)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter (A), Dumba, Brodin, R. Murphy, Seeler, Prosser – Zucker, E. Staal, Mikael Granlund – Parise (A), M. Koivu (C), Coyle – Ennis, Cullen, Niederreiter – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Winnik.
    Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm (A), P. K. Subban, Bitetto, Y. Weber – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Hartnell, Bonino, Hartman – Salomäki, Sissons, Watson.

Rozhodčí: L'Ecuyer, Dwyer – Rody, Brisebois

Diváci: 19303