Boston – Tampa 4:2 (kon.) | Buffalo – Detroit 3:6 (kon.) | New Jersey – Pittsburgh 3:4 (po pr.)
Ottawa – Florida 3:2 (po pr.) | Nashville – San Jose 5:3 (kon.) | Minnesota – Dallas 5:2 (kon.)
Chicago – Winnipeg 6:2 (kon.) | Calgary – Columbus 1:5 (kon.) | Vancouver – Edmonton 2:1 (kon.)
Los Angeles – Arizona 4:2 (kon.)
Los Angeles Kings
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
Arizona Coyotes
Pátek 30.03.2018, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Ode mne je to vše, děkuji za pozornost. (07:16:25)

Tři hvězdy zápasu:

1. Jeff Carter (LAK) – 3+0
    2. Max Domi (ARI) – 1+1
    3. Dustin Brown (LAK) – 0+0

Československá stopa v utkání:

Richard Pánik (ARI) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:24

Konec. Domácí hokejisté důležitý souboj o play-off zvládli a připisují si dva body do tabulky. O bodech rozhodli až těsně před koncem třetí třetiny, o to větší radost musí mít z výhry.

59:58
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    ANŽE KOPITAR ze středního pásma poslal kotouč do naprosto odkryté branky hostí a pojistil výhru svého celku. Bez asistence.

59:20
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Adrian Kempe – 2 min., vysoká hůl).

58:44
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Max Domi – 2 min., vysoká hůl).

58:30
    Hosté to zkusí bez gólmana.

56:30
    Další icing. Hra se v posledních minutách hodně kouskuje.

56:05
    Zakázané uvolnění Arizony vrací hru před Kuempera.

56:00
    Hostující hokejisté se snaží o vyrovnání. Dlouho si však o gól koledovali díky své neaktivitě v útočném pásmu.
    55:35 Jeff CARTER - 3:2

55:35
    Čtyři minuty před koncem třetí třetiny jdou do vedení domácí Kings. Opět se o gól postaral JEFF CARTER, jenž si najel do levého kruhu a přímo z bodu pro vhazování prostřelil brankáře. Carter završuje hattrick. Asistence: Tobias Rieder a Tyler Toffoli.

54:59
    Po rychlé kombinaci střílel z mezikruží Kopitar, opět ale těsně minul branku.

52:10
    Domácí hokejisté se snaží a tlačí svého soupeře v útočném pásmu, proti však je gólman Kuemper, který podává naprosto bezchybný výkon!

50:35
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Nate Thompson – 2 min., vysoká hůl).

48:30
    Kopitar střílel z pravého kruhu pro vhazování, ale minul branku.

Jakub Prchal

Branky a nahrávky: 20. J. Carter (Forbort), 32. J. Carter (Phaneuf, Doughty), 56. J. Carter (Rieder, Toffoli), 60. Kopitar – 13. Connauton (Domi), 26. Domi (Dvorak, T. Murphy)

Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – Doughty, Forbort, Phaneuf, Martinez, Folin, Gravel – D. Brown, Kopitar, Iafallo – Toffoli, J. Carter, Rieder – Lewis, Kempe, Pearson – T. Mitchell, N. Thompson, Clifford.
    Arizona Coyotes: Kuemper (Raanta) – L. Schenn, Ekman-Larsson, Goligoski, Chychrun, T. Murphy, Connauton – Pánik, Stepan, Keller – Rinaldo, Dvorak, Domi – Fischer, D. Strome, Perlini – Cousins, Richardson, Martinook.