Vltavín – Litoměřicko 3:0 (kon.) | Benešov – Převýšov 1:0 (kon.) | Benátky n/J – Písek 1:2 (kon.)
Loko Vltavín
3:0 (2:0)
FK Litoměřicko
Pátek 30.03.2018, 10:15 • Stadion Loko Vltavín, Holešovice (Praha 7) • Česká fotbalová liga • 21. kolo

Rozhodčí nepřidával zbytečné minuty navíc a dal definitivní razítko na dnešní výsledek. Ve druhém poločase domácí nepustili svého soupeře do šancí a naopak jich několik nevyužili. Mrzet je to však nemuselo, jelikož dvougólové vedení z prvního poločasu stačilo a třetí gól Abeny byl spíše definitivou. Z mé strany je to vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný velikonoční víkend. (12:05:04)

90

89
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Valíček, přichází Melichar.

88
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Pejša, přichází Kostka.

87
    Vltavín právě vstřelil branku!

Tohle je definitivní potvrzení tří bodů domácího týmu! Pejša ideálně nahrál za obranu, kde byl ve správný moment MARTIN BIHOLONG ABENA a v poklidu se trefuje mezi tři tyče – 3:0!

85
    Litoměřickou snahu ukončil útočný faul v prostoru vápna.

82
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Císařovský, přichází Maione.

Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Valenta, přichází Kacafírek.

81
    Zápas se přehoupl do závěrečné desetiminutovky, domácí fotbalisté se snaží hrát bezpečně a nepouštějí se do zbytečných problémů. Zároveň se hosté prakticky nemohou dostat před Koblence a jejich šance pomalu zhasínají.

75
    Vltavín je nyní jasně lepší, na hřišti drží balon a několikrát se dostává do nebezpečného zakončení. Naopak hosté sice riskují, ale nejsou vůbec nebezpeční. I tak mají zatím šanci na bodový zisk.

73
    Domácí si přihrávali a postupně se dostali nenápadně až na útočnou polovinu, tak udrželi balon i s dávkou štěstí a do zakončení zamířil Abena, kterému k úspěchu chybělo jen jediné, trefit bránu, jenže mířil hlavou mimo.

71
    Litoměřicko přežilo několik složitých chvil a mohlo se dostat do kontaktu, ale Dvořákovi se nepodařilo ohrozit Koblence, když se ocitl na zemi a nestihl vyslat přesný pokus.

69
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Macháč, přichází Pozníček.

Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Šustr, přichází Zbudil.

64
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Růžička, přichází Rada.

63
    Žlutou kartu dostává Macháč (Loko Vltavín).

63
    Naopak Pejša se vyskytl v tutovce, ale ztroskotal na Plachém. Pro domácí velká škoda.

62
    Hosté se na chvíli dostali do útoku, dokázali Vltavín sevřít na jeho polovině, ale Frankův střelecký pokus nemohl nikoho vystrašit.

57
    Hovorka se samostatně dostal až do vápna soupeře, ale nevyslal přesný centr, svým centrem naopak trefil do zad jednoho z obránců a jeho spoluhráči se do zakončení nedostali.

53
    Nyní centroval před bránu Tichý a Plachý musel včas ukrýt balon do rukavic, aby nemohl Pejša stojící za ním zakončit.

52
    Třetí gól byl nyní velmi blízko. Šípek si vyměnil balon s Abenou a centem za obranu našel Pejšu, kterého zvládl ubránit gólman Plachý. Kdyby byl domácí útočník v tomto momentu více průbojný, mohl vstřelit svůj druhý gól.