Boston – Tampa 4:2 (kon.) | Buffalo – Detroit 3:6 (kon.) | New Jersey – Pittsburgh 3:4 (po pr.)
Ottawa – Florida 3:2 (po pr.) | Nashville – San Jose 5:3 (kon.) | Minnesota – Dallas 5:2 (kon.)
Chicago – Winnipeg 6:2 (kon.) | Calgary – Columbus 1:5 (kon.) | Vancouver – Edmonton 2:1 (kon.)
Los Angeles – Arizona 4:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:2 (0:2, 0:0, 2:0 - 1:0)
HC Dukla Jihlava
Pátek 30.03.2018, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Baráž o extraligu • 2. kolo

Takhle se bojuje o extraligu! Dukla byla v první třetině lepší a dala dvě branky, poté se domácí hodně zlepšili a bojovali. Ve třetí části se jim podařilo dvěma brankami srovnat, v prodloužení přežili oslabení a poté rozhodli. Dukla bude dnes hodně smutná, naopak domácí budou asi hodně slavit.

Ode mě je to dnes vše, děkuji za sledování a budu se těšit u dalších přenosů. (19:55:40)

62:39 Stanislav BALÁN - 3:2
    Zdroj: Hokejka TV

62:39
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Domácí se dostali do rychlého protiútoku a rozhodují! Balán zavezl puk do pásma, vyměnil si ho s Rachůnkem a poté STANISLAV BALÁN napřáhl a propálil dnes skvělého Kořenáře, Karlovy Vary vítězí! Asistence: Tomáš Rachůnek

61:58
    Domácí uklidňují hru za svou bránou, oba celky střídají. Kvůli trestu se ale stále ve čtyřech na obou stranách, musí se počkat na přerušení.

61:28
    Plutnar je na ledě, domácí tak hrají opět v plném počtu.

60:58
    Skuhravý vyvezl puk z pásma na druhé straně hřiště proti tře ušetřil snad deset vteřin.

60:32
    Jako první se ujal střely Filip Seman, trefil ale jen betony a karlovarští obránci vyhodili.

60:01

Domácí potvrdili ve třetí třetině svůj zlepšený výkon a nejprve se jim podařilo snížit, při hře bez brankáře se jim dokonce podařilo vyrovnat. Uvidíme tak prodloužení, v tom ale bude mít Dukla ještě 1:29 přesilovky.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:58
    Petr Straka se u Novotného pravé tyče dostal k puku, už střílel, ale na poslední chvíli ho rozhodil jeden z karlovarských hráčů a puk šel mimo bránu.

59:28
    Dukla má ale možnost rozhodnout! Plutnar (KVA) zahákoval soupeře při cestě na bránu a jde na dvě minuty na trestnou lavici.
    59:08 Ondřej BERÁNEK - 2:2

59:08
    KV Arena se třese v základech! Domácí si hned vytvořili tlak, vypustili puk hned na Kořenáře, ten ale na první dobrou zasáhl. K asi třetí dorážce se ale dostal karlovarský sniper ONDŘEJ BERÁNEK, který se trefil přesně a rozjásal více jak pět tisíc fanoušků! Asistence: Henri Tuominen a Daniel Krejčí

59:00
    Novotný je na střídačce, domácí jsou v šesti!

58:26
    Zdráhal ukořistil kotouč a vyvezl ho za bránu Novotného, tam ušetřil několik důležitých vteřin.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 47. Kovačevič (Kverka), 60. O. Beránek (Tuominen, Krejčí), 63. Balán (T. Rachůnek) – 6. D. Čermák (F. Seman, R. Hubáček), 6. Jiránek

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Podlipnik, Šenkeřík, M. Rohan, Plutnar, Krejčí, Kovačevič, Pajk – T. Rachůnek, Balán, Flek – Stloukal, Kverka, Kohout – Osmík, Skuhravý, Gríger – O. Beránek, Tuominen, Vrdlovec.
    HC Dukla Jihlava: Kořenář (Volden) – Suchánek, de la Rose, Bryhnisveen, J. Zdráhal, D. Váňa, Kajínek, Půža – Diviš, Skořepa, Straka – Jiránek, Zeman, M. Hlinka – Anděl, Hamill, Rabbit – F. Seman, R. Hubáček, D. Čermák.

Rozhodčí: Pražák, Lacina – Ondráček, Špůr

Diváci: 5444 (vyprodáno)