Brno – Karviná 0:0 (kon.) | Jablonec – Bohemians 1905 2:1 (kon.) | Slovácko – Liberec 0:1 (kon.)
Teplice – Sparta 1:1 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
1.FC Slovácko
0:1 (0:1)
FC Slovan Liberec
Sobota 31.03.2018, 15:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště • HET liga • 22. kolo

Slovan Liberec veze ze Slovácka tři body a znovu se dostává na třetí místo. Jedinou branku utkání dal v první půli sedmou brankou v sezoně Matěj Pulkrab. Ve druhém poločase se Liberec soustředil spíše na udržení jednobrankového rozdílu a vyrážel k nepříjemným brejkům, domácí fotbalisté mohli srovnat Zajícem, ale ten v ideální možnosti netrefil branku Liberce. Konec utkání si už Liberečtí pohlídali a mohou být s třemi body spokojeni. (16:58:59)

90+3

90+2
    Liberec zkušeně brání hubené vítězství, Slovácko se nemůže prosadit blíže k brance.

90+1
    Juroška byl s míčem v pokutovém území, místo toho, aby střílel šel s míčem k brankové čáře a útočná akce domácího týmu skončila.

90
    Ve druhém poločase se bude ještě hrát o tři minuty navíc.

90
    Radim Breite u postranní čáry vhazoval míč do hry, otálel s tím až tak dlouho, že si zasloužil žlutou kartu.

89
    Liberec je nyní na polovině Slovácka a moc se do útoku nehrne.

88
    Zajíc prodloužil míč hlavou na Rezka, který se snažil posunout míč na malé vápno, jenže obrana Liberce spolu s gólmanem Hladkým dobře zasáhla.

86
    Poslední střídání Liberce, Romana Potočného na poslední minuty zápasu vyměnil Daniel Bartl.

85
    Rychlý kontr ze strany Liberce zakončoval Oscar střelou k levé tyči, Heča mu jeho pokus chytil.

84
    Na druhé straně centroval ukvapeně Rezek, ten mohl jít s míčem až do pokutového území.

84
    Ten hostující tým zcela nezvládl a Heča bude rozehrávat.
    82. Břečka si po standardní situaci Folprechta téměř vstřelil vlastní gól

82
    Centr ze zkráceného rohu hlavičkoval Břečka a balon se málem stočil k zadní tyči, pro Liberec to znamená, že bude zahrávat další standardní situaci.

81
    U brankové čáry svedl souboj vybíhající gólman Heča s hostujícím Da Silvou, který po kontaktu upadl, sudí posoudil kontakt jako nedovolený ze strany domácího gólmana.

80
    Do konce zápasu zbývá posledních deset minut, podaří se Slovácku vyrovnat, nebo naopak se budou z vítěství radovat Liberečtí?

78
    Poslední střídání v řadách Slovácka. Jakub Petr opustil hřiště a místo něj nastupuje Jakub Rezek.

77
    Ze standardní situace Slovácko nic nevytěžilo, naopak musel brejk hostů za cenu žluté karty hasit Jan Navrátil.