Admira – Linz 0:1 (kon.) | Salzburg – Wolfsberger 2:0 (kon.) | Austria – Rheindorf Altach 2:1 (kon.)
St. Pölten – Sturm Graz 1:5 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
0:1 (0:1)
LASK Linz
Sobota 31.03.2018, 16:00 • BSFZ-Arena (Maria Enzersdorf) • Rakouská Bundesliga • 28. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (17:56:00)

Sledovali jsme utkání mezi Admirou a Linzem, které ovládlo hostující mužstvo a po výhře 0:1 si odváží velice důležité tři body do tabulky. Vítěznou branku vstřelil v 24.minutě hostující Tetteh po dorážce do prázdné branky. Admira klesá na páté místo, Linz přeskočil svého dnešního soupeře i Rapid, jenže ten má zápas k dobru.

90+2

90+1
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Thomas Goiginger, přichází Maximilian Ullmann.

90
    Rozhodčí Heiss se rozhodl, že nastaví tři minuty na rámec základní hrací doby.

89
    Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Marcus Maier, přichází Wilhelm Vorsager.

88
    Admira krouží kolem pokutového území, jenže zde se jim nedaří obejít dobře postavenou zeď.

87
    Linz je velice blízko důležitému vítězství.

86
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází João Victor Santos Sa, přichází Dominik Reiter.

85
    Hra je hodně rozkouskovaná díky velkému počtu nepřesností a faulů.

84
    Za pár chvil pošle na hřiště dalšího žolíka.

83
    Hostující trenér Glasner se soustředí už jenom na obrannou část hry.

82
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Samuel Tetteh, přichází René Gartler.

81
    Admira sice prohrává, jenže Linz je častěji na míči.

80
    Posledních deset minut utkání.

79
    Nepřesná přihrávka Saxe končí za brankovou čarou. Pavao Pervan bude odkopávat od brány.