Zwolle – Sparta Rotterdam 2:0 (kon.) | Arnhem – Kerkrade 0:3 (kon.) | Eindhoven – Breda 5:1 (kon.)
Willem II – Utrecht 3:2 (kon.) | Den Haag – Alkmaar 0:3 (kon.)
PEC Zwolle
2:0 (1:0)
Sparta Rotterdam
Sobota 31.03.2018, 18:30 • IJsseldelta Stadion (Zwolle) • Nizozemská Eredivisie • 29. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (20:21:35)

Sledovali jsme utkání mezi Zwolle a Spartou Rotterdam, kdy domácí vyhráli naprosto zaslouženě 2:0, když se trefil v 2.minutě Mokhtar a v 66.minutě Parzyszek. Domácí měli milion tutovek, jenže nedokázali napotřetí překonat hostujícího brankáře. Zwolle zůstává na šestém místě, Sparta zůstává sedmnáctá.

90+3

90+2
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Youness Mokhtar, přichází Rogier Benschop.

90+1
    Erik Israelsson zkoušel vystřelit k pravé tyči, jenže golman opět chytá.

90
    Rozhodčí Kooij se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Piotr Parzyszek, přichází Erik Israelsson.

88
    Nepřesnou přihrávku vyslal hostující Robert Mühren.

87
    Ke střele se dostal Terell Ondaan, jenže trefil pouze prostor, kde pracuje Jannik Huth.

86
    Do dalšího ofsajdu se dostal ofsajdový hříšník Ryan Sanusi.

85
    Dirk Marcellis předvedl parádní obranný zákrok před Spieringsem.

84
    Útočným faulem se provinil hsotující Fred Friday.

83
    Pravý bek je na svém místě a hra pokračuje dál.

82
    Na zemi leží domácí Kingsley Ehizibue, který se drží za levý kotník.

81
    Posledních deset minut utkání.

80
    Sparta už vypadá, jako by bránila výsledek 2:0.

79
    K další střele se dostal Ryan Thomas, jenže opět končí míč mimo hřiště.

78
    Do další velké šance se dostal Younes Namli, jenže trefil pouze prostor, kde stál připravený Huth.