Bologna – AS Řím 1:1 (kon.) | Lazio – Benevento 6:2 (kon.) | Fiorentina – Crotone 2:0 (kon.)
Inter – Hellas Verona 3:0 (kon.) | Janov – Spal 1:1 (kon.) | Cagliari – Turín 0:4 (kon.)
Atalanta BC – Udinese 2:0 (kon.) | Sassuolo – Neapol 1:1 (kon.) | Chievo – Sampdoria 2:1 (kon.)
Juventus – AC Milán 3:1 (kon.)
Cagliari Calcio
0:4 (0:0)
Turín FC
Sobota 31.03.2018, 15:00Italská Serie A • 30. kolo

Mohli jsme vidět 2 rozdílné poločasy, v první půli byli domácí mnohem aktivnější a jenom díky jejich nemohoucnosti v koncovce stav po poločase byl 0:0. V druhé půli hostující nedali domácím šanci a zasouženě vyhráli! (16:52:41)

90+1

89
    FC Turín právě vstřelil branku! Tentokrát se JOEL OBI již dočkal, krásně využil nahrávku Belottiho a pěknou ranou se nemýlil!

88
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Nicoló Barella, přichází Daniele Dessena.
    87.

87
    Krásna akce hostů! Belotti nahrál Ljajičovi, ten poslal krásný dloubáček zpět na Belottiho, který našel před bránou uplně volného Obiho! K jejich smůle gól ale neplatí, jelikož Belotti se v době lobu nacházel v těsném ofsajdu!

85
    Domácí se sice snaží a mají míč na svých kopačkách ale nemůžou se k ničemu kloudnému dostat. 5 minut před koncem řádné hrací doby je stále skóre 0:3.

83
    K nebezpečné situaci se schylovalo před brankářem Ichazem. K odraženému míči se dostal Barella, do jeho střely se ale stihl vložit Bonifazi a zažehnal tak potenciální nebezpečí.

81
    Míč drží na svých kopačkách hosté, kteří budou chtít zápas v klidu dohrát, jelikož mají luxusní náskok.
    79. Cristian ANSALDI - 0:3

79
    FC Turín právě vstřelil branku! Ansaldni převzal míč na levé straně, poté podklouzl a nic nenasvědčovalo nebezpečí. To samé si mysleli i obránci Cagliari, kteří laxně přistoupili k míči, srazili se spolu, poté si CRISTIAN ANSALDI udělal kličku na střed hřiště a krásně zavěsil!

77
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Iago Falqué, přichází Joel Obi.

76
    Centr Baselliho proskákal přes celou šíři pokutového území až k Rinconovi, který ale nepochopitelně volil vysoký oblouk zpět do vápna místo střely.

74
    Belotti si u rohového praporku počínal nedovoleně, když strčil Castána. Rozhodčí píská a míč získává Cagliari.

72
    Po pravé straně se nebezpečně řítil Padoin, těsně před vápnem ho nedovoleně zastavil Rincón. Domácí budou mít k dispozici zajímavou situaci.

71
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Marco Sau, přichází Kwang-Song Han.

70
    Žlutou kartu dostává Cristian Ansaldi (Turín FC).

69
    Dlouhý míč si dobče zpracoval Barella, na poslední chvíli ale zasáhl Rincón. Byl to opravdu dobrý obranný zákrok. Barella by se již řítil na Ichaza zcela sám.

67
    Domácí se snaží s výsledkem ještě něco udělat. Z levé strany poslal dobrý centr do vápna Mianque, Ichazo byl ale o něco rychlejší než útočník Cagliari a míč sbírá.

Lumír Mistr

Branky: 61. Falqué (Belotti), 65. Ljajić (Falqué), 79. Ansaldi, 89. Obi (Belotti)

Karty:   70. Ansaldi (TUI)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:16.
    Cagliari Calcio: Cragno – Romagna, Ceppitelli, Castán – Faragò, Deiola (63. Ceter), Padoin, Barella (88. Dessena), Miangue – Sau (C) (71. Han), Pavoletti.
    Náhradníci: Crosta, Rafael – Andreolli, Lykogiannis, Pisacane, Caligara, Cossu, Dessena, Ionita, Ceter, Giannetti, Han.

Turín FC: Sirigu – Moretti, Burdisso, N'Koulou (46. Bonifazi) – Rincón, Acquah (54. Ljajić), Baselli, Ansaldi, De Silvestri – Belotti (C), Falqué (77. Obi).
    Náhradníci: Ichazo, Coppola – A. Barreca, Bonifazi, Berenguer, Edera, Obi, Valdifiori, Ljajić.