NY Islanders – Toronto 4:5 (kon.) | NY Rangers – Tampa 3:7 (kon.) | Washington – Carolina 1:4 (kon.)
Colorado – Chicago 5:0 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 2:1 (po pr.) | Vegas – St. Louis 4:3 (po pr.)
Boston – Florida 5:1 (kon.) | Detroit – Ottawa 2:0 (kon.) | Vancouver – Columbus 5:4 (po pr.)
Vancouver Canucks
5:4 (0:1, 2:0, 2:3 - 1:0)
Columbus Blue Jackets
Sobota 31.03.2018, 22:10 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělní noci a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (00:51:50)

Československá stopa v utkání

Do dnešního utkání nezasáhl ani jeden český nebo slovenský hokejista.

1. Seth Jones (CBJ) 1+3
    2. Jussi Jokinen (CBJ) 1+2
    3. Artěmij Panarin (CBJ) 0+4

Utkání sledovalo 18 865 diváků.

Je dobojováno. Columbus dohnal v závěru třetí třetiny své dvoubrankové manko a vynutil si prodloužení. V jeho druhé minutě ale rozhodl střelou Alexander Edler a dal tak domácím bod navíc.

61:21 Alexander EDLER - 5:4

61:21
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Domácí nakonec rozhodují toto prodloužení a získávají tak bonusový bod navíc. ALEXANDER EDLER váhal na pravém kruhu, až nakonec vystřelil a kotouč skončil v hostující síti – 5:4. Je rozhodnuto. Asistence: Brandon Sutter.

60:16
    Zakázané uvolnění Columbusu a hra se tak stěhuje před braku Korpisala. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45
    Hosté tak během chvilky smazali své manko a vynutili si nastavenou hrací dobu.
    58:39 Cam ATKINSON - 4:4

58:39
    Columbus právě vstřelil branku!
    Hosté pokračovali ve své powerplay a i nyní se prosazují. CAM ATKINSON se natlačil před branku Demka a poté ho prostřelil – 4:4. Je vyrovnáno a zřejmě se tak dočkáme prodloužení. Asistence: Seth Jones a Artěmij Panarin.
    58:23 Zach WERENSKI - 4:3

58:23
    A tento tah hostům vyšel. ZACH WERENSKI z levého kruhu prostřelil domácího brankáře a hosté jsou tak na dostřel jediné branky – 4:3. Asistence: Artěmij Panarin a Seth Jones.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 32. D. Archibald (Sautner), 34. Goldobin (J. Jokinen), 46. J. Jokinen (Virtanen, Horvat), 55. Horvat (J. Jokinen, D. Pouliot), 62. Edler (B. Sutter) – 14. S. Jones (Atkinson, Panarin), 57. Dubois (Panarin, S. Jones), 59. Werenski (Panarin, S. Jones), 59. Atkinson (S. Jones, Panarin)

Vancouver Canucks: Demko (Markström) – Stecher (A), Edler, D. Pouliot, Del Zotto, Biega, Sautner – J. Jokinen, Horvat, Goldobin – Gagner (C), H. Sedin (A), D. Sedin – Motte, B. Sutter, D. Archibald – B. Gaunce, Gaudette, Boucher – Virtanen.
    Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Bobrovskij) – S. Jones (A), Werenski, D. Savard, Cole, Nutivaara, R. Murray – Atkinson, Dubois, Panarin (A) – Vanek, Wennberg, Jenner (A) – Bjorkstrand, Dubinsky, Milano – Hännikäinen, Letestu, Calvert.

Rozhodčí: Lee, L´Ecuyer – Murchison, Gawryletz

Diváci: 18 865