Mladá Boleslav – Sparta 5:2 (kon.)
Předvýběr.CZ Florbal MB
5:2 (2:1, 3:1, 0:0) Stav série: 1:0
ACEMA Sparta Praha
Sobota 31.03.2018, 13:40 • MSH Mladá Boleslav • Play-off Livesport Superligy florbalu • Semifinále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:40.

Krásné sobotní odpoledne všem florbalovým fanouškům! Dneškem nám začíná semifinále play-off mužské Tipsport Superligy. V tomto utkání se podíváme na souboj mezi Technology Florbal MB a ACEMA Sparta Praha. Celým textovým přenosem vás provede Vojtěch Görög.

Pražský celek ve čtvrtfinále play-off dokázal ukončit sérii s Bohemians v pátém vzájemném utkání. Bohemka vyhrála pouze první zápas po prodloužení. Následně už bodovala pouze Sparta.

Technology Florbal MB

Středočeský celek prošel do semifinále v nejkratším možném čase. Svému soupeři z Pardubic nedali boleslavští žádnou šanci a všechna čtyři utkání vyhráli s přehledem.

Poslední vzájemná utkání:

Mladá Boleslav – Sparta 14:6
    Sparta – Mladá Boleslav 6:7
    Mladá Boleslav – Sparta 7:3

Technology Florbal MB: Bauer (Rytych) – Kološ, Řehoř, Křenek, Jelínek, Zakonov, Krzyžanek – Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust, Bína – Rožnovják, Pluhař, Gruber – Curney, Tomašík, Krajcigr – Natov.

ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Eckhardt) – Ježek, Bartoš, Čermák, Garčar, Marvánek, Zeman, Koščo, Kalaš, Veselý – Ujhelyi, Zouzal, Košir – Bína, Svatoš, Kareš – Krejča, Časar, Pruner.

Rozhodčí: Gavlas Libor, Mikula Lukáš.

00:01

00:11
    První vhazování vyhrála Mladá Boleslav a domácí hráči nyní drží míček a trpělivě kombinují.

00:44
    Jiří Curney dostal míček na střelu z první, ale branku netrefil!

01:20
    Poprvé se Sparta dostala k míčku a pokouší se něco vymyslet.

01:50
    V Mladé Boleslavi je o florbalové semifinále velký zájem a zaplněná aréna hlasitě podporuje domácí tým.

02:35
    Domácí jsou na útočné polovině a kombinují v rohu hřiště.

03:20
    Technologové jsou stále u míčku, ale kromě střely Curneyho se k ničemu nedostali.

03:32
    Petr Krzyžanek byl sražen k zemi a z následné rozehrávky se domácím nepovedlo nic vymyslet.

04:24
    Mladoboleslavští stále kontrolují míček a Sparta hraje v hlubokém obranném bloku.

04:36
    Marek Zouzal se vydal na útočný výlet a byl za brankou domácích poslán k zemi.

05:27
    Radek Krajcigr dostal míček na střed, ale včas k němu přistoupil hostující obránce a míček mu odpálil.

05:59
    Hráči v černém stále kombinují a nikam se neženou. Obléhání branky Sparty pokračuje.

06:27
    Tomašík nahrál na jistotu na obránce a Boleslav začíná opět ze své poloviny.

07:02
    Martin Beneš musel vytáhnout první dobrý zákrok proti střele z levé strany.

07:36
    Lukáš Bauer zachytil míček za brankovou čarou, ale dokázal ho rychle dát ven z branky! Rozhodčí poté přišel pozdě a míček viděl už před brankovou čarou. Sparta měla jít do vedení!

09:08
    Domácí hráči stále kombinují s míčkem, ale po deseti minutách jsme viděli pouze dvě střely.

09:57
    Garčar získal míček a Sparta může vystřídat.

10:26
    Jan Jelínek dokázal vyslat dopředu Milana Tomašíka, ale ten nic nevymyslel. Komerční přestávka.

10:46
    Luka Časar běžel sám na branku, ale domácí brankář vyběhl a míček dokázal pokrýt!

11:08
    Garčar to zkusil z pravé strany, ale jeho střelecký pokus byl zablokovaný.

11:48
    Jakub Bína vystřelil z otočky, ale brankové zařízení minul.

12:01
    Jakub Gruber to zkusil ze středu hřiště, ale branku také minul!

12:19
    Jakub Bína byl úplně volný před brankou, ale Martin Beneš ho dokázal vychytat!

12:36
    Radek Krajcigr byl úplně sám na pravé straně a měl otevřenou polovinu branky, ale Krajcigr míček trefil hodně špatně a ten skončil za mantinelem!

13:13
    Boleslav je stále u míčku a pokračuje v trpělivé kombinaci.

13:37
    Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Radek Krajcigr – 2 min., hra rukou).

13:56
    Hosté kombinují okolo bránící čtveřice a pokoušejí se něco vymyslet.

14:13
    Jan Marvánek vystřelil a Lukáš Bauer ho vychytal!

14:48
    Sparta právě vstřelila branku!
    Sparta jde do vedení a využívá přesilovou hru! JAN MARVÁNEK z pozice pravého obránce natáhl ke střele a trefil se přesně mezi ruku a tělo Bauera. Asistence: Marek Zouzal.

15:16
    Sparta drží míček a pokouší se kombinovat i ve hře pěti proti pěti.

16:07
    Jiří Curney zatáhl míček na útočnou polovinu, ale poté nahrál na polovinu a Boleslav pokračuje v trpělivé hře, která ji zatím nic nepřinesla.

16:40
    Jan Jelínek vystřelil z levé strany a Martin Beneš nohou vykopl míček!

17:20
    Domácí opět drží míček a kombinují na své polovině.

17:43
    Tadeáš Chroust vybojoval míček v rohu hřiště a oba dva celky střídají.

17:52
    Josef Pluhař nahrával před branku, ale jeho přihrávka byla sražena za mantinel.

18:15
    Sparta uklidnila hru a kombinuje.

18:24
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Máme vyrovnáno! Domácí se dostali do brejku tři na jednoho a Pluhař ze středu hřiště nahrál doprava, kde na přihrávku čekal JAKUB BÍNA, který zakončil do prázdné branky. Asistence: Josef Pluhař.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

19:26
    Technologové otáčejí stav utkání! Curney o mantinel nahrál na JANA ŘEHOŘE, který od mantinelu udělal dva kroky a střelou na vzdálenější tyč prostřelil Beneše. Asistence: Jiří Curney.

20:00

První třetina je za námi a domácí ji vyhráli 2:1. Sparta dobře brání a dostala se do vedení 0:1, ale Boleslav dvěma rychle slepenými góly za sebou dokázala otočit stav a do druhé třetiny půjde s jednobrankovým náskokem.

20:01

20:20
    Domácí stejně jako v první třetině kombinují na své polovině a pokoušejí se něco vymyslet.

21:11
    Lukáš Ujhelyi pláchl domácí obraně, ale byl vytlačený do velkého úhlu, a tak raději míček podržel. Nicméně během pár vteřin o něj přišel a domácí opět kombinují.

21:50
    Filip Zakonov dostal míček na levou stranu a tvrdou ranou branku minul.

21:58
    Sparta pouze nahodila na Bauerovu branku a domácí tak získali zadarmo míček.

22:31
    Josef Pluhař udržel míček proti dvěma protihráčům a Boleslav zůstává na útočné polovině.

22:46
    Rozšlápnutý míček přerušuje hru.

23:01
    Radek Krajcigr podrazil Svatoše a je mu odpískán nedovolený zákrok. Sparta bude rozehrávat z rohu.

23:33
    Garčar ztratil míček na polovině hřiště a po střele Curneyho zasahoval Beneš.

24:01
    Sparťané opět odevzdali míček a Boleslav kombinuje.

24:30
    Tadeáš Chroust vystřelil z první ze středu hřiště, ale branku minul.

24:59
    Luka Časar nahodil míček na branku, ale ten se dorazil na domácí florbalky.

25:17
    Rychlý brejk domácích musel řešit Beneš svým pohotovým zákrokem.

25:58
    Jakub Gruber trefil tyčku sparťanské branky!

26:27
    Sparta drží míček a kombinuje daleko od branky Mladé Boleslavi.

26:59
    Lukáš Ujhelyi špatně nahrál a domácí se opět dostali k míčku.

27:17
    Radek Krajcigr drží míček u své branky a Boleslav střídá.

28:02
    Tomašíkova střela byla zablokována sparťanským obráncem.

28:22
    Tomáš Chroust získal míček na útočné polovině a Boleslav je ve druhé třetině o poznání aktivnější než v té první.

28:50
    Je opět vyrovnáno! Garčar ze středu hřiště nahrál k pravému mantinelu a MICHAL KAREŠ svou střelu umístil na vzdálenější tyč! Asistence: Milan Garčar.

29:51
    Sparta opět dobře napadala a získala míček.

30:10
    Neočekávaný průběh zápasu patrně znervózňuje domácí hráče, ale jsme teprve v polovině utkání.

30:39
    Míček skončil za mantinelem a následuje komerční přestávka.

30:47
    Jakub Gruber běžel sám na branku, ale Beneš skvěle nohou vyrazil míček!

31:25
    Garčar zastavil rychlý brejk domácího týmu.

32:01
    Jiří Curney to zkusil bekhendem, ale branku minul.

32:41
    Domácí hodně utahují smyčku okolo sparťanské obrany.

33:04
    Domácí jdou do vedení! Radek Krajcigr poslal přihrávku přes celé brankoviště a přitom ještě nasadil housle obránci a do prázdné branky z velkého úhlu se trefil ostrostřelec JIŘÍ CURNEY! Asistence: Radek Krajcigr.

33:27
    Stejně jako v první třetině vidíme dva slepené góly Mladé Boleslavi! Zakonov poslal nahrávku vzduchem k druhé tyči, kde se v rámci pravidel dostal ke střele TOMÁŠ CHROUST, který skákavý míček uklidil do branky. Asistence: Filip Zakonov.

34:36
    Domácí stále kombinují a mají hru pod kontrolou. Hráči Sparty jsou pořádně opaření dvěmi rychle inkasovanými brankami.

35:51
    Tadeáš Chroust bojoval před brankou, ale k zakončení se nedostal.

36:10
    Tvrdý souboj v rohu hřiště vyhrál Marvánek a Sparta získala míček.

36:36
    Hosté se snaží o trpělivou kombinaci, ale Mladá Boleslav dobře brání.

37:02
    Technologové kontrolují míček a nikam se neženou.

37:49
    Jiří Curney poslal nahrávku na Krajcigra, který měl naprosto prázdnou branku, ale Krajcigr míček vůbec netrefil.

38:21
    Krásná branka domácích! Filip Zakonov poslal krosovou nahrávku před naprosto prázdnou branku a TOMÁŠ CHROUST měl lehkou práci s úklidem míčku do branky. Asistence: Filip Zakonov.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

39:36
    Jan Řehoř dlouho váhal co udělá s míčkem a nakonec vystřelil, ale trefil břevno!

40:00

Domácí florbalisté vyhráli druhou třetinu 3:1 a celkově vedou už 5:2! Sparta statečně odolává, ale Mladá Boleslav prokazuje svou kvalitu.

40:01

40:35
    Domácí drží míček a začínají třetinu stejně dobře jako skončili tu druhou.

41:01
    Mladá Boleslav se nikam nežene a trpělivě kombinuje.

41:32
    Středočeši stále drží míček a kombinují na polovině hrací plochy.

42:18
    Technologové jsou stále u míčku a na hřišti se zatím nic neděje. Čas plyne a to domácím vyhovuje.

42:52
    Pokus Kološe skončil na tyčce!

43:22
    Michal Zeman vystřelil z poloviny hřiště, ale Bauera neohrozil.

43:56
    Sparťané získali míček a kombinují na své polovině.

44:30
    Dominik Bartoš zatáhl míček za branku, ale byl zdvojený a o míček přišel.

44:59
    Natov zajel do tvrdého souboje v rohu hřiště a píská se nedovolený zákrok. Míček pro Spartu.

45:10
    Petr Kološ vystřelil ze středu hřiště, ale branku netrefil.

45:36
    Luka Časar se dostal ke střele z levé strany, ale jeho střela letěla těsně vedle pravé tyče.

45:51
    Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha (Luka Časar – 2 min., Sekání).

46:05
    Domácí kombinují okolo bránící čtveřice.

46:23
    Martin Beneš chytil míček a vyhodil ho daleko od své branky.

46:52
    Milan Tomašík si naběhl na střed hřiště, ale svou střelu neumístil do branky.

47:13
    Jiří Curney dostal míček na pravou stranu, ale střelou z první branku minul!

47:34
    V celé sérii se Spartě nebude vyplácet vyloučení, protože Mladá Boleslav měla dobré čtyři tutovky!

47:51

48:20
    Jakub Bína dostal míček před branku, ale zakončit nedokázal.

48:45
    Jan Jelínek a Luka Časar předveli tvrdý souboj v rohu hřiště, po kterém následuje vhazování.

49:24
    Luka Časar to zkusil z pravého křídla k levé tyči, ale míček se nevešel do branky a skončil v rohu.

49:58
    Marek Zouzal si nabíhal před branku, ale míček na něj neprošel a domácí uklidňují hru.

50:51
    Luka Časar byl nedovoleně poslán za mantinel a získal rozehrávku. Následuje komerční přestávka.

51:37
    Mladá Boleslav se už příliš nežene dopředu a kontroluje hru.

52:15
    Technologové si kráčí pro první bod v sérii a Spartě už dnes dochází síly.

53:05
    Bekhendová střela Natova byla zablokována.

53:24
    Jan Marvánek si naběhl před branku a trefil tyčku!

53:48
    Radek Krajcigr oběhl Garčara, ale jeho střelu zlikvidoval Beneš.

54:26
    Jelínek zboural protihráče v rohu hřiště a hra je přerušena.

54:26
    Oddechový čas ACEMA Sparta Praha.

54:47
    Sparta hraje bez brankáře!

55:11
    Ondřej Svatoš vystřelil z velké dálky, ale míček mu poskočil a jeho střela skončila vysoko nad brankou.

55:44
    Jelínek se dostal ke střele ze středu hřiště, ale na poslední chvíli mu míček sjel z čepele a Beneš v klidu zasáhl.

56:20
    Domácí drží míček a nedovolují Spartě, aby šla opět do šesti.

57:10
    Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Radek Krajcigr – 2 min., Hrubost).