Mountfield HK – Liberec 2:1 (po pr.) | Přerov – HC Plzeň 3:2 (po pr.)
Mountfield HK
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 31.03.2018, 14:30 • ČPP Aréna • Mládežnické Mistrovství České republiky - mladší dorost

Je za námi utkání, které rozhodlo až prodloužení. První třetinu jsme mohli vidět branku Hradce, který byl lepší. Druhá třetina přinesla hned ze začátku vyrovnání. Na další branku si museli fanoušci počkat až do prodloužení, které rozhodl Kašpar. To je pro toto utkání vše. Někdy příště na počtenou. (16:41:52)

62:56
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hradečtí hráči dávají vítězný gól. JAROSLAV KAŠPAR najel do pásma po pravé straně, vydal se až do brankoviště, obkroužil brankáře a dotlačil puk do sítě! Asistence: Marek Pelda, Martin Janda.

62:09
    Hradečtí byli u kotouče, ale rychle jej ztratili. Na druhé straně se před brankáře natlačil Gajda. Sajdl připraven.

62:04
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Jiruš – 2 min., hákování).

61:37
    Domácí ihned po buly vyhazují.

Oddechový čas je za námi. Liberec bude hrát přesilovku čtyři na tři.

Oddechový čas pro hosty.

61:32
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Perička – 2 min., podražení).

61:00
    Pray se dostal přes dva obránce, třetí jej zastavil.

60:03
    Hraje se samozřejmě tři na tři. U kotouče je Liberec.

60:01

Šedesát minut nerozhodlo. Hned na začátku třetiny se trefilo za Liberec Pray. Hradec měl však více ze hry, své šance opět nevyužil. Teď nás čeká krátká přestávka a následně prodloužení hrané na pět minut.

60:00

59:25
    Liberec po rozvážné přihrávce obránců nahodil do útočného pásma, zde kotouč sbírají domácí.

58:57
    Sajdl musel zasahovat proti tečované ráně.

58:44
    Po ráně Böhma Sajdl přerušil hru.

57:40
    Perička se dostal sám před brankářem, zakončit se mu pořádně nepovedlo.

56:43
    Liberec vyhodil puk přes všechny čáry. Bude se vhazovat po pravici Čajana.

Matouš Vojáček

Adéla Hrabálková

Branky a nahrávky: 14. Janda (Lang), 63. Kašpar (Pelda, Janda) – 42. Pray (Nezbeda)

Mountfield HK: Sajdl (Tichý) – Pelda "A", Králik, Táborský, Boukal, Havlíček, Naar, Drbal, Perička "C", Pinkas – Moravec, Souček, Budina, Kašpar, Lang, Jušta, Šlaicher, Janda "A", Šedivý, Boštík.
    Bílí Tygři Liberec: Čajan (Krátký) – Kovář "A", Hampl "A", Hladík, Böhm, Šedivý, Starý – Pray, Jansa, Jakubec, Jiruš "C", Měchura, Folda, Nezbeda, Gajda, Vodlan.

Rozhodčí: Mikael Andersson