Zlínsko – Hulín 1:1 (kon.) | Kroměříž – Vyškov 1:1 (kon.)
FC Zlínsko
1:1 (1:1)
SK Spartak Hulín
Pátek 06.04.2018, 16:30 • Trávníky • Moravskoslezská fotbalová liga • 20. kolo

Rozhodčí si ještě vyslechnou pár nadávek a za doprovodu pořadatelů se oba týmy rozejdou do kabin. Ode mne je to dnes vše, děkuji za pozornost a někdy na počtenou! (18:28:04)

Máme za sebou hodně divoký zápas, ve kterém rozhodčí rozdal jedenáct žlutých karet a jednu červenou. Oba celky se nakonec rozchází na góly shodně 1:1, kdy na trefu hostujícího Ondřejky zareagoval v nastavení první půle vyrovnáním Schwaszcz.

90+4

90+3
    Sudí pro jistotu zápas již ukončil...

90+2
    Velmi zajímavý konec utkání! Hráči Hulína fyzicky a velmi hrubě slovně napadli hlavního i pomezního rozhodčího. Hlavní aktér Ondřejka inkasuje červenou kartu, situaci klidní pořadatelé.

90+1
    Červenou kartu dostává Ondřejka (SK Spartak Hulín).

90+1
    Žlutou kartu dostává Zlámal (SK Spartak Hulín).

90
    Nastavovat se budou dvě minuty.

88
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Tureček, přichází Dvořáček.

86
    Po standardce domácích bylo ve vápně před Dostálem živo, žádná rána ale nedoputovala až do brány.

84
    Tolik řevu tu dnes ještě nebylo, hodně se zlobí hosté. Ti nejprve chtěli po zákroku na Šroma penaltu, následně jejich akci pro útočný faul rozhodčí zastavil úplně.

81
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Minář, přichází Hradil.

80
    Domácí jsou poslední minuty aktivnější, skóre je ale stále nerozhodné. Stejně tak počet žlutých karet, tam je to 5:5.