Rusko – Německo | 4:1 (kon.) | | | Švédsko – Slovensko | 7:1 (kon.) |
New Jersey – Toronto | 2:1 (kon.) | | | NY Islanders – NY Rangers | 2:1 (kon.) | | | Philadelphia – Carolina | 4:3 (kon.) |
Washington – Nashville | 3:4 (kon.) | | | Columbus – Pittsburgh | 4:5 (po pr.) | | | Florida – Boston | 3:2 (kon.) |
Detroit – Montreal | 3:4 (kon.) | | | Winnipeg – Calgary | 2:1 (kon.) | | | Edmonton – Vegas | 4:3 (kon.) |
Vancouver – Arizona | 4:3 (po pr.) | | | Los Angeles – Minnesota | 5:4 (po pr.) | | | San Jose – Colorado | 4:2 (kon.) |
Rusko – Finsko | 1:2 (kon.) | | | Česko – Slovensko | 2:3 (po pr.) |
Česko – Plzeň 1929 jun. | 4:2 (kon.) |
Česko – Slovensko | 4:2 (kon.) |
Petrohrad – CSKA Moskva | 0:1 (kon.) |
Skalica – Lipt. Mikuláš | 1:5 (kon.) | | | Michalovce – Detva | 0:2 (kon.) |
Yantar Moskva – Sparta | 6:9 (kon.) | | | IHS Riga – Třinec | 0:2 (kon.) | | | Davos – Jungadler Mannheim | 0:4 (kon.) |
Zürich – Eisbären | 3:1 (kon.) | | | HC Slovan – Sparta | 3:6 (kon.) | | | North American Select – IHS Riga | 2:3 (4:5 po s.n.) |
Yantar Moskva – Davos | 4:3 (kon.) | | | Třinec – Eisbären | 1:4 (kon.) |
Slavia – MHKM Skalica | 8:1 (kon.) |
CSHA – DMHA Team | 7:2 (kon.) | | | SC Black – SC White | 1:9 (kon.) | | | Ševci Zlín – PRO Team | 2:10 (kon.) |
Moravian Select – CSHA | 2:1 (kon.) | | | DMHA Team – Ševci Zlín | 5:10 (kon.) | | | PRO Team – SC Black | 4:2 (kon.) |
SC White – Moravian Select | 2:1 (po pr.) |
DMHA Green – Provorov | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Trenčín – Ukraine Select | 6:0 (kon.) | | | Ševci Zlín – EHC Lions | 8:1 (kon.) |
Provorov – HMS Slovakia | 0:4 (kon.) | | | SC Grey – Trenčín | 3:1 (kon.) | | | PRO Team – Ševci Zlín | 1:3 (kon.) |
HMS Slovakia – DMHA Green | 3:0 (kon.) | | | Ukraine Select – SC Grey | 2:3 (kon.) | | | EHC Lions – PRO Team | 1:6 (kon.) |
konec
Rusko
1:2
(0:0, 1:2, 0:0)
Finsko
Toto je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek dne.
(17:04:38)
|
||
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
Je dobojováno! Závěrečný nápor Rusů nepřišel, a tak mohou slavit první vítězství finští reprezentanti, kteří dnes podali velice kvalitní výkon. Za Finy se trefili Ikonen s Laaksonem, načež snížil za hosty Šaškov. V dalším utkání se Finové střetnou se Slovenskem, po tomto duelu následuje měření sil mezi výběry naší reprezentace a Ruska.
|
||
Konec zápasu.
|
||
59:30
|
Několik střel nyní ohrozilo bránu domácích, avšak Lindeberg byl pozorný.
|
|
59:15
|
Rusové hrají v šesti!
|
|
59:00
|
Probíhá poslední minuta třetí třetiny a puk je stále v obranné třetině Rusů.
|
|
58:30
|
Oddechový čas pro hosty.
|
|
58:15
|
Tvrdou střelu vyslal od modré Šepelev, jehož projektil se odrazil od pravého betonu domácího brankáře.
|
|
58:00
|
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
|
|
57:37
|
Ofsajd zastavuje průběh hry, která směřuje ke svému konci.
|
|
56:34
|
Ylönen se jen tak tak nedostal k odraženému puku, v opačném případě by totiž mohl rozhodnout tento duel.
|
|
56:33
|
Znovu finský brankář předvedl svůj postřeh, když na něj vyslal jeden z Rusů nahození od modrého pásma.
|
|
55:56
|
Nahození si pohlídal Lindberg, který bude mít v následných minutách určitě práce více než dost,
|
|
55:37
|
U kotouče hráči ruské sborné, kteří kombinují v blízkosti brány finského celku.
|
|
54:51
|
Pět minut do konce a stále nevidíme žádný tlak ze strany Rusů.
|
|
54:02
|
Potom co kryl puk Ustimenko se před jeho bránou strhla menší šarvátka, jež byla ukončena příjezdem rozhodčích.
|
|
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
53:24
|
Po delší době se usadili Rusové před bránou Finska, znovu ale o kotouč brzy přicházejí.
|
|
52:55
|
Tečovaná střela domácího hráče končí na zadním mantinelu, u kterého byl dřív hráč v červeném dresu.
|
Branky a nahrávky:
27. Šaškov (Šen, Jaremčuk) – 21. Ikonen (Ylönen, Jokinen), 24. Laaksonen
Rozhodčí: Kubičík, Veselý – Gančarčík, Ganger
Diváci:
Neproměněná penalta:
Rusko:
Ustimenko (Tarasov) – Šepelev, Morozov, Baranov, Deniševič, Volkov, Trišin, Šutov – Olšansky, Jeremčuk, Šen, Šaškov, Gračev, Kanitsky, Starkov, Muranov, Bitsadze, Šalagin, Marušev, Galimov, Filin, Oskin
Náhradníci:
Trenér:
Finsko: Lindberg (Luukonen) – Isiguzo, Laaksonen, Särkisilta, Kinnunen, Luhanka, Latvala, Palojärvi, Haarti, Jokinen, Ikonen, Ylönen, Puustinen, Maansaari, Nikkilä, Ruotsi, Liuksiala, Halme, Parkkari, Aalto, Tammela
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Finsko: Lindberg (Luukonen) – Isiguzo, Laaksonen, Särkisilta, Kinnunen, Luhanka, Latvala, Palojärvi, Haarti, Jokinen, Ikonen, Ylönen, Puustinen, Maansaari, Nikkilä, Ruotsi, Liuksiala, Halme, Parkkari, Aalto, Tammela
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kubičík, Veselý – Gančarčík, Ganger
Diváci:
Michal Hladký
@michalxhladky