Spiš. N. Ves – Trebišov 1:2 (kon.) | Lok. Košice – Šamorín 0:3 (kon.) | Poprad – Podbrezová B 1:0 (kon.)
Pohronie – KFC Komárno 2:1 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
2:1 (1:0)
KFC Komárno
sk Pátek 06.04.2018, 18:00 • Žiar nad Hronom • MONACObet liga • 23. kolo

Kovařík a Frimmel zabezpečili tri body pre domáci celok, za hostí vyrovnával Nurković. Rovnaký hráč dve minúty pred prestávkou nepremenil pokutový kop. Pohronie na jar stále neprehralo, Komárno sa z pásma zostupu po 23. kole nedostane. (20:15:05)

Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 4:7. Ofsajdy: 2:7.

90+3

90+3
    Domáci hráči sú usadení na polovici Komárna a s najväčšou pravdepodobnosťou udržia víťazstvo.

90+2
    Útočný faul hosťujúceho hráča, Pohronie bude zdržiavať čas, ako sa len dá.

90+1
    Nadstavujú sa tri minúty.

90
    Nachádzame sa už v poslednej minúte riadneho hracieho času, lopta je ďaleko od domácej šestnástky.

88
    Siedma nepresná koncovka Komárna, Jenčo sa s odkopom od brány nikam neponáhľa.

87
    Štandardku hostia prečkali a môžu vrhnúť zvyšky síl do útoku.

86
    Maťašovský s výborným reflexom, keď gólovú strelu vyráža na rohový kop.

85
    Žltú kartu dostáva Špiriak (KFC Komárno).

84
    Omyl pri záverečnej prihrávke, domáci útočník už mohol ísť sám na bránu. Nuž, nestalo sa tak.

83
    Vhadzovanie pre domácich z úrovne pokutového územia na útočnej polovici.

81
    Desať minút a nadstavený čas. Toľko času zostáva futbalistom Komárna minimálne na vyrovnanie.

80
    Toto bol výborný kúsok od hosťujúceho futbalistu, akcia skončila až vo finálnej fáze pred pokutovým územím.