Monaco – Nantes 2:1 (kon.) | Amiens – Caen 3:0 (kon.) | Angers – Štrasburk 1:1 (kon.)
Bordeaux – Lille 2:1 (kon.) | Guingamp – Troyes 4:0 (kon.) | Toulouse – Dijon 0:1 (kon.)
Girondins Bordeaux
2:1 (2:1)
Lille OSC
Sobota 07.04.2018, 20:00 • Matmut Atlantique, Bordeaux • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 32. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:51:37)

Je konec, Bordeaux slaví zisk tří cenných bodů, naopak Lille si touto prohrou komplikuje pozici. Hosté se sice celkem rychle ujali vedení, ale byla to spíš náhodná akce, takže nakonec o vedení přišli, když ještě do poločasové přestávky dvěma góly dostal Bordeaux do vedení Kamano. Ve druhé půli mohly padnout góly na obou stranách, ale skóre se již neměnilo.

90+3

90+2
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Malcom, přichází Gaëtan Laborde.

87
    I za tohoto stavu jsou nyní domácí aktivnější a ve vzduchu tak reálně visí třetí gól Girondins.

85
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Lebogang Mothiba, přichází Imad Faraj.

84
    Koffi Kouakou (Lille) nyní dvěma dobrými zákroky podržel svůj tým a napravil tak své zaváhání z první půle.

80
    Nicolas de Préville (Bordeaux) si naskakuje ve vápně Lille na centr, ale dobře před ním zasáhl obránce.

78
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Yassine Benzia, přichází Anwar El Ghazi.

77
    Akce domácích ale končí odpískaným faulem, míč má Koffi Kouakou (Lille).

76
    Domácí se nyní drží na útočné polovině, Jaroslav Plašil přenáší hru na levou stranu.

75
    Čeká nás poslední čtvrthodina hry, v níž domácí hájí těsné vedení, dočkáme se ještě nějakého gólu?

72
    Žlutou kartu dostává Maxime Poundjé (Girondins Bordeaux FC).

70
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Luiz Araújo, přichází Yves Bissouma.

69
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází François Kamano, přichází Nicolas de Préville.

68
    Bordeaux se dostalo do blízkosti vápna soupeře, Malcolm nakonec vybojoval roh.

67
    Bordeaux mělo k dispozici roh, po němž se ale do brejku dostali hosté... ten však nakonec domácí dokázali překazit.

66
    Statistika držení míče – 62% : 38%.

Martin Dvořák

Branky: 43. Kamano, 45. Kamano (Braithwaite) – 14. Mothiba (Malcuit)

Karty:   72. Poundjé (BOR) – 24. Mendyl (LIL), 61. Mendes (LIL)   63. Mendes (LIL)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 10:6. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:10.
    Girondins Bordeaux: Costil – Sabaly, Koundé, Pablo, Poundjé – Lerager, Plašil, Meïté (46. Sankharé) – Malcom (90+2. Laborde), Braithwaite, Kamano (69. de Préville).
    Náhradníci: Poussin – Contento, Otávio, Baysse, de Préville, Sankharé, Laborde.

Lille OSC: Kouakou – Malcuit, Edgar Ié, Dabila, Mendyl – Benzia (78. El Ghazi), Maia, Mendes, Pépé – Mothiba (85. Faraj), Araújo (70. Bissouma).
    Náhradníci: Jakubech – Ballo-Touré, Alonso Mujica, El Ghazi, Faraj, Bissouma, Soumaré.

Rozhodčí: Léonard – Grosbost, Hebrard